Trzecia wygrana. Zawisza z kompletem punktów

Redaktor | 25 sie 21:28 Zawisza Bydgoszcz pokonał Sokół Radomin 2:1 w trzeciej kolejce V ligi. W tabeli bydgoszczanie są na razie na piątym miejscu, ale z kompletem punktów tak jak cała czołówka.

Wolny los Zawiszy w drugiej rundzie Pucharu Polski

Redaktor | 24 sie 13:11 Szubinianka - Chemik, Victoria Koronowo - BKS Bydgoszcz, Orzeł Bydgoszcz -Polonia to najciekawsze pary drugiej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Termin rozegrania meczów wyznaczono na 5 września 2018 r.

Dęby Osielsko mistrzami ligi bałtyckiej

Redaktor | 19 sie 20:15 Baseballiści Dębów Osielsko odnieśli dziś dwa zwycięstwa na własnym boisku z Yankees Działdowo 12:1 i 7:1. Były to ostatnie mecze zespołu z Osielska w tym sezonie Bałtyckiej Ligi Baseballu. Dęby przed dzisiejszymi meczami zajmowały pozycję lidera tabeli, a pokonując Yankees zapewniły już sobie tytuł mistrza Bałtyckiej Ligi Baseballu w inauguracyjnej edycji tych rozgrywek.

Pięć bramek Zawiszy. Pogrom!

Redaktor | 18 sie 13:45 Zawisza zaaplikował pięć goli Naprzodowi w Jabłonowie Pomorskim. Bydgoszczanie mają komplet punktów po dwóch meczach w piątej lidze.

Rozbiórka na Polonii. Ogłoszono przetarg

Redaktor | 17 sie 20:47 Temat modernizacji stadionu Polonii cięgnie się już od kilku lat. W końcu w tej sprawie coś się ruszyło. Ratusz ogłosił przetarg na pierwszą część prac, czyli rozbiórkę budynków kolidujących z planowaną budową trybuny wschodniej.

Zawisza Bydgoszcz w Pucharze Polski zagra przy Sielskiej

Redaktor | 17 sie 10:41 Spotkanie SP Zawisza Bydgoszcz - Kolegium Sędziów K-PZPN odbędzie się w środę 22 sierpnia o godz.17.30, na stadionie przy ul. Sielskiej w Bydgoszczy - poinformowało stowarzyszenie na Twitterze. To pierwsza runda Pucharu Polski na szczeblu okręgu.

Gotowe do walki o ekstraligę [KKP Bydgoszcz]

Redaktor | 17 sie 07:09 Piłkarki KKP Bydgoszcz meczem z rezerwami Medyka Konin rozpoczną w niedzielę (19 sierpnia) sezon w pierwszej lidze piłki nożnej. Spotkanie zaplanowano na godz. 18.00 na boisku przy ul. Słowiańskiej.

Pierwsze punkty Chemika w III lidze

Redaktor | 15 sie 18:37 W meczu drugiej kolejki III ligi piłkarze Chemika Bydgoszcz wygrali z Kotwicą Kołobrzeg 2:0. Obie bramki padły w drugiej połowie spotkania.

Dwa medale i jeden w pamięci

Redaktor | 13 sie 21:12 Iga Baumgart-Witan, Marcin Lewandowski i Paweł Wojciechowski na gorąco podzielili się swoimi emocjami po powrocie z lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Berlinie. Cała trójka myśli już o kolejnym wyzwaniu i wyznacza sobie jasny cel – Igrzyska Olimpijskie w Tokio 2020.