Wywalili Kotewicza. Już nie jest menedżerem Artego

Redaktor | 30 gru 20:48 W ciągu paru lat zyskał miano czołowego menedżera sportu w naszym mieście – pisaliśmy kilkanaście miesięcy temu w „Tygodniku Bydgoskim”. Podczas klubowej wigilii Jarosław Kotewicz dowiedział się, że nie będzie już pełnił dotychczasowej funkcji.

CWZS Zawisza nie jest klubem. Kasy nie będzie?

Redaktor | 30 gru 14:14 Ministerstwo Sportu i Turystyki opublikowało wyniki współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży za rok 2018. W zestawieniu próżno szukać CWZS Zawisza Bydgoszcz, który wygrywał rywalizację w poprzednich latach.

Dobre zakończenie roku siatkarek

Redaktor | 22 gru 21:27 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz-E.Leclerc Radomka Radom 3:1. Bydgoskie siatkarki kończą pierwszą rundę w czołówce ligi.

Siatkarki zapraszają [WIDEO]

Redaktor | 22 gru 16:07 Już za chwileczkę już za momencik - zobaczcie jak bydgoskie siatkarki zapraszają na mecz z Radomką. To ostatni mecz pierwszej części rundy zasadniczej i ostatni w tym roku.

Onico Warszawa lepsze od Chemika

Redaktor | 21 gru 23:09 Siatkarze Chemika Bydgoszcz wygrali w hali Łuczniczka pierwszego seta z Onico Warszawa 25:22. W następnych trzech partiach lepsi byli goście ze stolicy.

Siedem meczów mistrzostw świata w Bydgoszczy [WIDEO]

Redaktor | 16 gru 13:46 Mecze grupowe numer 4, 9, 16, 21, 28, 33 i w jednej ósmej finału numer 43 mistrzostw świata FIFA U-20 w piłce nożnej rozegrane zostaną w Bydgoszczy. FIFA podała terminarz oraz zaprezentowała oficjalne logo polskiego czampionatu. Finał zobaczą kibice w Łodzi, a mecz o trzecie miejsce odbędzie się w Gdyni.

Gramy dla Tomka. Turniej piłkarski w Łuczniczce

Redaktor | 15 gru 16:42 Wyjątkowy turniej piłkarski odbędzie się w niedzielę (16 grudnia) w hali „Łuczniczka”. Na parkiecie spotkają się żużlowcy, dziennikarze, mechanicy i legendy różnych dyscyplin. A wszystko dla znakomitego sportowca Tomasza Golloba.

Liga szachowa zagra w Górsku

Redaktor | 14 gru 20:18 Czwarta runda Międzyszkolnej Ligi Szachowej tym razem zawita do Górska. Początek rozgrywki w sobotę (15 grudnia) o godz. 10.00 w tamtejszej szkole podstawowej. „Szykuje się rekord frekwencji” - zapowiadają organizatorzy.