Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa już za nami [Galeria]

Redaktor | 14 cze 13:20 Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa i jej wirtualna edycja zakończyła sezon. W sobotę (13 czerwca) przed Muzeum Mydła i Historii Brudu, które partneruje lidze, wręczone zostały puchary dla najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych. Nagrody dla najlepszych 20 zawodników z obu grup i puchary dla sześciu najlepszych szkół ufundowane zostały przez prezydenta...

Amatorska Liga Szóstek Piłkarskich [GALERIA]

Jarosław Aleksander | 7 cze 20:34 Sport, a zwłaszcza piłka nożna to świat wielkich pieniędzy, kontraktów, transferów i gwiazd. Jednak jest jeszcze sport amatorski, gdzie motywacją zawodników jest ich pasja. Takie były początki masowego sportu i są zawodnicy którzy wciąż żyją sportem wolnym od marketingu, mediów i gwiazdorstwa.

Kto zagra, a kogo zabraknie w nowym składzie Enea Astorii

Krzysztof Drozdowski | 4 cze 14:41 Enea Astoria pozyskała już kilku nowych graczy oraz członków sztabu szkoleniowego. Jednak to jeszcze nie koniec wzmocnień. Przyszłość kilku graczy jest jeszcze nie znana a kilku już nie zobaczymy w nowym sezonie.

Prezes KKP apeluje do Bońka

Redaktor | 31 maj 11:46 Szymon Kowalik – prezes Kobiecego Klubu Piłkarskiego z Bydgoszczy, napisał list do Zarządu PZPN w sprawie kobiecych rozgrywek. Sytuacja braku decyzji o wznowieniu Ekstraligi kobiet pozostaje niezrozumiała przy możliwościach prawnych dokończenia gier w męskich rozgrywkach

Matic Ivacic przechodzi testy

Redaktor | 30 maj 17:53 Powrót na  żużlowe tory w tym sezonie przebiega nie tylko przez bramę parkingu. Najpierw zawodnicy są badani pod kątem epidemiologicznym. Zawodnik Abramczyk Polonii Matic Ivacic jako pierwszy w eWinner 1. Lidze przeszedł testy. Wynik jest negatywny.

Pałac i Visła wracają pod siatkę. Tym razem na plaży

Redaktor | 26 maj 16:33 Kibice siatkówki i sami zawodnicy są spragnieni rywalizacji. Przymusowa przerwa w występach zrodziła nowe pomysły na rozgrywki i kontakt z kibicami. Władze polskiej siatkówki postanowiły stworzy letnią ligę siatkówki na plaży. 

Dyskryminacja kobiet w PZPN?

Redaktor | 25 maj 09:15 Władze PZPN zdecydowały o zamrożeniu spadków w męskich ligach w związku z wstrzymaniem rozgrywek. Niestety podwójne standardy zastosowano wobec piłkarek.