Gwiazda Bydgoszcz zacznie od B-klasy. Z nowym boiskiem

Redaktor | 11 cze 16:38 W październiku na obiektach Gwiazdy Bydgoszcz przy ul. Nakielskiej ma być gotowe nowe, pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią. Inwestycję, wartą blisko 3,5 miliona złotych, finansuje miasto.

Wielka feta Zawiszy Bydgoszcz. Piąta rocznica [WIDEO]

Redaktor | 9 cze 12:20 Zawisza Bydgoszcz rozegra dziś (9 czerwca) w Potulicach ostatni mecz w A-klasie. Od nowego sezonu bydgoski zespół grać będzie w klasie okręgowej. Dziś też mija pięć lat od wielkiej fety na ulicach Bydgoszczy z okazji awansu do Ekstraklasy. Przeżyjmy to jeszcze raz.

Prezent na Dzień Dziecka. Trzy punkty Chemika

Redaktor | 31 maj 23:49 W czwartkowym (31 maja) meczu IV ligi piłkarze Chemika pokonali Cuiavię Inowrocław 3:2 i uczynili kolejny krok w kierunku awansu do III ligi. Spotkanie połączone było z obchodami Dnia Dziecka.

Awans za trzy złote

Redaktor | 31 maj 11:22 Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza Bydgoszcz informuje, że klub Krajna wprowadził bilety na sobotni (2 czerwca) mecz w Sępólnie Krajeńskim.

Dwóch kółek czar [FOTORELACJA]

Redaktor | 31 maj 08:56 Blisko tysiąc uczestników wzięło udział w tegorocznym cyklu Czar2kółek. Po czterech imprezach eliminacyjnych, finał finałów odbył się na stadionie przy ul. Sielskiej w Fordonie