Na gorącym uczynku [ZDJĘCIA]

Redaktor | Wczoraj 16:49 Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali recydywistę podejrzanego o włamania do mieszkań. 57-latek wpadł tuż po tym, jak okradł mieszkankę bydgoskiego Szwederowa. Policjanci zabezpieczyli przy nim skradzione mienie oraz narzędzia służące do popełniania przestępstw. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Fałszywy wnuczek nadal atakuje

Redaktor | Wczoraj 16:04 Mimo szerokiej akcji profilaktycznej wciąż w naszym mieście zdarzają się przypadki oszustw metodą „na wnuczka” czy „na policjanta". Niestety w ostatnich dniach dwie starsze bydgoszczanki dały się oszukać i utraciły oszczędności życia.

Zaginęła schorowana kobieta

Redaktor | 12 lis 20:32 Komisariat Policji Bydgoszcz Błonie poszukuje Ireny Jaskóły, lat 85, zamieszkałej w Bydgoszczy przy ul. Stawowej. Kobieta jest po dwóch udarach, przyjmuje na stałe leki.

Wjechał do sali bankietowej. Po pijaku

Redaktor | 9 lis 13:28 Rozpędzony mercedes staranował drzwi wejściowe i wjechał do wnętrza budynku, w którym zazwyczaj odbywają się imprezy okolicznościowe. Za kierownicą siedział pijany 22-latek. Na szczęście lokal był tej nocy pusty.

Znaleźli pieniądze. Szukają właścicieli

Redaktor | 6 lis 14:21 Zdarzenia miały miejsce wczoraj (05 listopada) na terenie osiedla Bartodzieje oraz starego miasta. Śródmiejscy policjanci zabezpieczyli znalezione pieniądze. Teraz szukają ich właścicieli.

Poszukują złodziei [WIDEO]

Redaktor | 3 lis 12:42 Policjanci z Posterunku Policji w Pruszczu, pod nadzorem prokuratury, prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży towaru sklepowego z jednego ze sklepów na terenie Pruszcza (powiat świecki). Funkcjonariusze szukają osób mogących pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców lub innych świadków.

Zaginął mężczyzna. Policja prosi o pomoc

Redaktor | 2 lis 12:01 Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu poszukuje zaginionego Dariusza Woźnicy. Mężczyzna wyszedł z domu we wtorek (30.10.) i dotychczas do niego nie wrócił.

Pseudokibic z pistoletem gazowym namierzony w Świeciu

Redaktor | 31 paź 17:49 Kryminalni z Bydgoszczy zatrzymali poszukiwanego 42-latka, należącego do tzw. bojówki pseudokibiców jednego z bydgoskich klubów piłkarskich działającej w Świeciu. Miał m.in. pistolet gazowy, maczetę i noże.

Potrącił dziewczynkę i uciekł – policjanci z Grudziądza proszą o pomoc

Redaktor | 31 paź 12:29 We wtorek (30 października) na ul. Kalinkowej w Grudziądzu na przejściu dla pieszych samochód potrącił 14–letnią dziewczynkę. Kierowca po zdarzeniu nie zatrzymał się i uciekł. Ranne dziecko trafiło do szpitala. Policjanci apelują o przekazywanie wszelkich informacji mogących pomóc w ustaleniu uciekiniera i okoliczności wypadku.

Wszystkich Świętych na drogach. Policyjna „Akcja Znicz”

Redaktor | 30 paź 11:26 Jak co roku, policja będzie czuwała nad bezpieczeństwem w czasie Wszystkich Świętych. W ramach ogólnopolskich działań „Bezpieczny weekend - Znicz 2018” bydgoscy funkcjonariusze będą pilnować porządku na drogach. Akcja potrwa od środy (31 października) do niedzieli (4 listopada).

Policja chwali się nowym bmw [ZDJĘCIA]

Redaktor | 30 paź 10:44 Nowy nieoznakowany radiowóz z wideorejestratorem trafił do bydgoskiej drogówki. To już drugie BMW dla bydgoskiego garnizonu. Samochód już wyjechał do służby, by zadbać o poprawę bezpieczeństwa w naszym mieście i powiecie – informują policjanci.