Samochód stoczył się na tory kolejowe

Redaktor | Wczoraj 13:57 W poniedziałek (11 listopada) rano w miejscowości Piecewo (powiat brodnicki) mitsubishi spadł z wiaduktu kolejowego i stoczył się na tory. Kierowca prawdopodobnie zasnął.

Trwają poszukiwania 77-letniego brodniczanina

Redaktor | 8 lis 15:59 50 osób i pies tropiący biorą udział w poszukiwaniach 77-letniego Bernarda Wudzińskiego. Mężczyzna ostatni raz widziany był 6 listopada, na drodze wojewódzkiej 544 – szedł w kierunku Działdowa.

Śmiertelny wypadek w Głuchowie

Redaktor | 7 lis 16:23 W czwartek 7 listopada w Głuchowie (gm. Chełmża) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Po zderzeniu ciężarowego volvo i osobowego bmw zmarła 43-latka kierująca osobówką. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia oraz proszą świadków o kontakt.

Dziewczynka potrącona na pasach w Szubinie

Redaktor | 6 lis 14:09 Do wypadku na przejściu dla pieszych doszło we wtorek (5 listopada). Potrącona przez samochód osobowy 12-latka z obrażeniami barku i prawej nogi trafiła do szpitala w Bydgoszczy.

Nowe radiowozy dla „drogówki” [ZDJĘCIA]

Redaktor | 6 lis 09:44 Do komend w całym kraju trafią kolejne oznakowane radiowozy, marki Hyundai i30. Za zakup samochodów decyzją Komendy Głównej Policji odpowiadała Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy.

Po tragicznym wypadku pod Chełmnem. Trwa śledztwo

Redaktor | 5 lis 13:19 Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w poniedziałek (4 listopada) w miejscowości Bągart w powiecie chełmińskim. W wyniku uderzenia w drzewo zginęła 53-letnia pasażerka chevroleta.

Sprawca wypadku w Chrośnej zgłosił się na policję

Redaktor | 4 lis 11:14 Po sierpniowym wypadku w miejscowości Chrośna listami gończymi poszukiwane były dwie osoby: kierowca osobówki, który odjechał z miejsca zdarzenia, i towarzysząca mu kobieta. W nocy (4 listopada) sami zgłosili się na policję w Inowrocławiu.

Nie zabijaj - jedź bezpiecznie! [SPOT]

Redaktor | 3 lis 10:58 Z racji wzmożonego ruchu związanego z Uroczystością Wszystkich Świętych i zaduszkami na  drogach spotkać można więcej patroli. Policjanci „drogówki” wspierani są przez mundurowych innych pionów, a także Żandarmerię Wojskową, strażników miejskich i funkcjonariuszy ITD. Akcję „Znicz” wspiera kampania „Nie zabijaj – jedź bezpiecznie!”.