Zlikwidowali domową plantację marihuany [ZDJĘCIA]

Redaktor | 20 wrz 19:31 Funkcjonariusze zabezpieczyli krzewy marihuany i sprzęt do jej uprawy należące do 20-letniego mieszkańca Świecia. Zatrzymany mężczyzna już usłyszał zarzut. Grozi mu do trzech lat więzienia.

Nożem zaatakował policjanta. Wylądował w areszcie.

Redaktor | 19 wrz 22:16 Nietrzeźwy 46-latek napadł na interweniujących policjantów, próbując ranić jednego z nich nożem. Agresor został obezwładniony i usłyszał zarzut czynnej napaści na funkcjonariusza. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i tymczasowo aresztował mężczyznę. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Narkotyki w Śródmieściu. 17-latek zatrzymany

Redaktor | 19 wrz 15:37 Zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków usłyszał 17-latek zatrzymany przez policjantów ze Śródmieścia. Kryminalni zabezpieczyli w jego mieszkaniu marihuanę i amfetaminę, których wystarczyłoby na 70 porcji.

Po pijanemu chciał uniknąć kontroli

Redaktor | 18 wrz 14:00 Podczas działań policyjnej drogówki w środę (18 września) zatrzymany do kontroli kierowca na dany znak zwolnił, ale po chwili się rozmyślił – przyspieszając, omal nie potrącił policjanta. Okazało się, że nie miał uprawnień do kierowania i był pijany.

Nowi policjanci złożyli ślubowanie

Redaktor | 17 wrz 08:31 38 nowych funkcjonariuszy ma swoich szeregach kujawsko-pomorska policja. W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy w poniedziałek (16 września) złożyli uroczyste ślubowanie

Po pijanemu ściął znak przy rondzie

Redaktor | 16 wrz 12:00 Policjanci drogówki w piątek (13 września) pojechali do Dębowej Łąki (powiat wąbrzeski), gdzie wg zgłoszenia na rondzie doszło do kolizji. Kierowca tłumaczył, że nie zapanował nad autem na mokrej jezdni. Prawda była jednak inna.

Narkotyki na Glinkach [ZDJĘCIA]

Redaktor | 12 wrz 12:49 Policjanci z bydgoskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu miał ponad 100 gramów marihuany i kilka amfetaminy. Do więzienia może trafić na 10 lat.

Pędził Fordońską ponad 114 km/h [WIDEO]

Redaktor | 10 wrz 12:28 Policjanci z bydgoskiej drogówki działający w ramach grupy „SPEED” namierzyli motocyklistę gnającego po Bydgoszczy. Prędkość przekroczył o 64 km/h.