Trzej mężczyźni zatrzymani po śmiertelnej bójce w Toruniu

Redaktor | Wczoraj 22:51 Sekcja zwłok zmarłego 44-latka wykazała, że zgon nastąpił w wyniku zatrzymania krążenia – informuje policja. Funkcjonariusze ustalili i zatrzymali trzy osoby związane z tym zdarzeniem. Teraz trwają czynności z ich udziałem.

Zginęła na pasach. Policja apeluje

Redaktor | Wczoraj 17:43 Na ul. Jacewskiej w Inowrocławiu w niedzielę (17 marca) auto potrąciło kobietę na pasach. 72-letnia piesza zmarła w szpitalu.

Po pijaku kierował autem, a wcześniej okradł szkołę [WIDEO]

Redaktor | Wczoraj 14:36 Zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości, prowadzenia pojazdu pomimo cofniętych uprawnień, kradzieży paliwa oraz kradzieży butów i odzieży ze szkoły usłyszał mieszkaniec Nakła nad Notecią, którego bydgoscy policjanci zatrzymali bezpośrednio po tym, jak jechał swoim autem pijąc piwo. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.

Pół kilograma marihuany na Leśnym i Błoniu

Redaktor | Wczoraj 12:25 W mieszkaniu i garażu 20-letniego bydgoszczanina policjanci zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków. Znaleźli m.in. woreczki i aluminiowe zawiniątka z zielonym suszem roślinnym. Wstępne badanie wykazało, że to marihuana.

Wyłudzali kredyty na lewe papiery [WIDEO]

Redaktor | 17 mar 15:06 Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą KWP w Bydgoszczy uzyskali informację, że na terenie jednego z banków w centrum Bydgoszczy może dochodzić do procederu wyłudzenia kredytów bankowych. Zebrali materiał dowodowy świadczący o możliwym udziale w tym przestępstwie także pracownika banku.

Policyjna kamera wypatrzyła wykroczenia [ZDJĘCIA]

Redaktor | 16 mar 20:09 Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego bydgoskiej komendy obserwowali zachowanie pieszych i kierujących przy ulicy Glinki w Bydgoszczy. Do działań wykorzystali Mobilne Centrum Monitoringu. Policyjne kamery namierzały tych, którzy łamali przepisy ruchu drogowego.

Nastolatki odnalazły się

Redaktor | 15 mar 22:09 Agnieszka i Weronika odnalazły się – informuje starszy aspirant Piotr Duziak z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.

Zaginęła 14-letnia Weronika

Redaktor | 15 mar 16:41 Komisariat Policji Bydgoszcz Fordon poszukuje Weroniki Ruśniak (lat 14) – informuje Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Zderzenie tramwaju z radiowozem [ZDJĘCIA]

Redaktor | 13 mar 15:44 Na skrzyżowaniu ul. Fordońskiej i Fabrycznej doszło w środę (13 marca) rano do zderzenia tramwaju z policyjnym bmw. Nieoznakowany radiowóz wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle.