Dwa kilogramy narkotyków na Szwederowie [ZDJĘCIA]

Redaktor | Wczoraj 15:32 Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali mieszkańca Szwederowa podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz ich udzielania. W jego mieszkaniu zabezpieczyli blisko dwa kilogramy różnych narkotyków. Decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące.

Sześcio- i siedmiolatek pobici, trafili do szpitala

Redaktor | 21 sty 12:21 Zarzuty znęcania się nad rodziną ze szczególnym okrucieństwem oraz uszkodzenie ciała dwójki dzieci usłyszał 32-letni ojciec dwójki dzieci, które trafiły do szpitala z poważnymi uszkodzeniami ciała.

Sterroryzował ekspedientkę. Rozpoznajesz go? [WIDEO]

Redaktor | 15 sty 15:04 Policjanci z Komisariatu Policji w Solcu Kujawskim proszą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Zaginęły: 14-letnia Weronika i 13-letnia Rozalia [AKTUALIZACJA]

Redaktor | 14 sty 15:29 Dwóch dziewcząt poszukuje Komisariat Policji Bydgoszcz Fordon. Obie ostatni raz były widziane 13 stycznia ok. godz. 16.00 w rejonie osiedla Nad Wisłą. Żadna do tej pory nie powróciła do miejsca zamieszkania ani nie skontaktowała się z rodziną.

1500 złotych za piracką jazdę na Wojska Polskiego [WIDEO]

Redaktor | 10 sty 17:26 Bydgoscy funkcjonariusze z grupy „SPEED” namierzyli kierowcę, który przekroczył prędkość, nie zasygnalizował zmiany pasa ruchu, przekroczył pojedynczą linię ciągłą i trzykrotnie przejechał na czerwonym świetle. Kobieta za kółkiem nissana

Narkotyki w mieszkaniu na Wyżynach [ZDJĘCIA]

Redaktor | 10 sty 09:20 10 lat więzienia grozi mieszkańcowi bydgoskich Wyżyn, w którego mieszkaniu policjanci znaleźli marihuanę, wagę elektroniczną i 10 tys. złotych w gotówce. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Pracownik firmy holującej zginął na A1. Spadł z wiaduktu

Redaktor | 9 sty 11:59 Do tragicznych w skutkach wydarzeń doszło w środę (8 stycznia) wieczorem na wiadukcie na autostradzie A-1 w okolicach miejscowości Grabkowo w powiecie włocławskim. Do szpitala najpierw trafił kierowca ciężarowej scanii, która uderzyła w bariery ochronne, a następnie kierowca dafa, który chcąc udzielić mu pomocy, spadł z wiaduktu. Z obrażeniami ciała do szpitala zabrany został...

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Grudziądzka policja prosi o pomoc

Redaktor | 8 sty 12:29 Funkcjonariusze z Grudziądza ustalają tożsamość mężczyzny, którego zwłoki w stanie rozkładu w maju zostały odnalezione w okolicach ulicy Portowej. Policyjne laboratorium kryminalistyczne ustaliło prawdopodobny wizerunek zmarłego, poszukiwane są osoby, które pomogą ustalić jego personalia.