Z jednej akcji policji w drugą. W tym samym bloku

Redaktor | 24 wrz 12:25 Chwilę po tym, jak kryminalni znaleźli susz roślinny w mieszkaniu włocławianina podejrzewanego o posiadanie dopalaczy, zauważyli wchodzącego do klatki schodowej mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Pomimo próby ucieczki został obezwładniony i zatrzymany.

Szukają Huberta. Zaginął

Redaktor | 21 wrz 21:47 Policjanci poszukują 18 letniego Huberta Nogalskiego, który ostatni raz widziany był w dniu 19.09.2018r. w domu rodzinnym w miejscowości Klamry.

Potrącił dziecko i uciekł z miejsca zdarzenia

Redaktor | 20 wrz 10:27 Mężczyzna potrącił 10-letniego chłopca na przejściu dla pieszych i uciekł. Jednak szybko został złapany. Pomogli w tym świadkowie wypadku, którzy pojechali za mężczyzną i spisali numery rejestracyjne.

Przejście dla łosia. Pomogła „drogówka”

Redaktor | 19 wrz 13:14 Okazuje się, że zwierzęta na drodze mogą pojawić się nie tylko poza miastem. Policjanci z włocławskiej „drogówki” zauważyli łosia wchodzącego na jezdnię. Spowolnili ruch, dzięki czemu nikomu nic się nie stało, a zwierzę zdążyło bezpiecznie przejść na drugą stronę.

Ciężarówka z pijanym kierowcą. Miał prawie 2,5 promila

Redaktor | 13 wrz 10:26 Policjanci z aleksandrowskiej  „drogówki” zatrzymali pijanego kierowcę samochodu ciężarowego. 33-letni mieszkaniec powiatu aleksandrowskiego miał w organizmieprawie 2,5  promila alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Za swój czyn odpowie przed sądem.

Miała być kariera filmowa, a są mury więzienia

Redaktor | 10 wrz 17:59 Poszukiwany bydgoszczanin razem z kolegami zaaranżował atak nożownika. Wszystko było nagrywane, a film miał trafić do sieci. Zabawę przerwali policjanci z bydgoskiego oddziału prewencji.

Kryjówkę miał po sąsiedzku z kurami

Redaktor | 8 wrz 08:06 Fordońscy funkcjonariusze wpadli na trop 45-latka poszukiwanego dwoma listami gończymi. W czwartek (6 września) zaskoczyli bydgoszczanina we wsi na Dolnym Śląsku. Za kryjówkę wybrał sobie kurzą fermę.

Kryminalni odkryli dziuplę samochodową

Redaktor | 2 wrz 20:27 Trzy odzyskane samochody, które pochodzą z przestępstwa zabezpieczyli policjanci z Inowrocławia. Pojazdy zostały utracone na terenie Wielkiej Brytanii. Związek z procederem mają dwaj zatrzymani mężczyźni, którzy ukrywali i rozbierali pojazdy na terenie Polski. Podejrzanym grozi kara do 5 lat więzienia.