Kontrolerzy wiedzą, że są nagrywani [ROZMOWA]

Magdalena Gill | Dzisiaj 14:43 – Pracownicy firmy Rewizor zdają sobie sprawę, że we wszystkich pojazdach jest monitoring i jeśli przekroczą swoje uprawnienia, natychmiast zostaną zwolnieni z pracy – mówi Krzysztof Kosiedowski, rzecznik ZDMiKP.

Wigilijne spotkanie z poezją [ZAPOWIEDŹ]

Redaktor | Dzisiaj 11:46 Wiersze związane z okresem bożonarodzeniowym będzie można usłyszeć w czwartek (14 grudnia) w Salonie Hoffmann Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury. Podczas spotkania nie zabraknie również kolęd.

Na Cieszkowskiego wraca ruch

Redaktor | Wczoraj 19:58 Od poniedziałku, 11 grudnia, na ulicę Cieszkowskiego wraca ruch samochodowy. Nie wracają natomiast autobusy, które będą kursować taką samą trasą jak podczas remontu ulicy: Mazowiecką i Pomorską do Śniadeckich. Takie rozwiązanie będzie stosowane do czasu wybudowania ulicy Nowomazowieckiej.

Rejewski wyruszył w swoją pierwszą podróż do Warszawy [ZDJĘCIA]

Andrzej Pawelczak | Wczoraj 18:08 W niedzielę, 10 grudnia, po raz pierwszy w trasę z Bydgoszczy do Warszawy wyruszył pociąg IC Rejewski, nazwany na cześć słynnego bydgoskiego kryptologa, Mariana Rejewskiego. Jedną z pasażerek była córka Mariana Rejewskiego – Janina Sylwestrzak.

Narkotyki w Bydgoszczy [RAPORT]

Redaktor | Wczoraj 17:19 Bydgoscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej mają pełne ręce roboty. Prezentujemy krótki raport ich dokonań z ostatnich tygodni.

Grali, by pamiętać - turniej im. Andrzeja Brończyka

Redaktor | Wczoraj 14:57 W hali Łuczniczka odbył się tradycyjny turniej oldbojów im. Andrzeja Brończyka. Wygrali piłkarze Oldboys Świnoujście. Okrasą zawodów był mecz pokazowy z udziałem przyjaciół bramkarskiej legendy polskich boisk piłkarskich.