Zaginął mężczyzna. Policjanci z Fordonu proszą o pomoc

Redaktor | Wczoraj 17:09 Komisariat Policji Bydgoszcz Fordon poszukuje Piotra Langnera (lat 51), który 13 listopada o godz. 10.00 wyszedł z domu do pracy, jednak do niej nie dotarł. Do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania ani nie skontaktował się z rodziną.

Bydgoscy animatorzy kultury uhonorowani [ZDJĘCIA]

mk | Wczoraj 16:42 Odznaczenia nadane przez prezydenta RP otrzymało osiem osób z Bydgoszczy i regionu, zasłużonych na niwie kulturalnej. Uroczystość wręczenia odbyła się w środę (13 listopada) w Domu Kultury „Orion”.

Trwa rozbudowa żłobka przy ul. Brzozowej

Redaktor | Wczoraj 10:24 110 nowych miejsc opieki dla dzieci do lat trzech zyska żłobek przy ul. Brzozowej. W nowym pawilonie znajdzie się sześć sal. Pierwsi podopieczni mają pojawić się tu we wrześniu 2020 roku.

Tańsze bilety dla dzieci i młodzieży z gmin ościennych

Zofia Płachta | 13 lis 16:26 Prezydent Rafał Bruski wraz z wójtami okolicznych gmin i przedstawicielem ZDMiKP 13 listopada podpisali aneksy do umów, związane z wprowadzeniem Metropolitalnej Karty Uczniowskiej i Metropolitalnej Karty Malucha.

Dziecięce Graffiti kontynuuje projekt logopedyczny [ZDJĘCIA]

Redaktor | 13 lis 12:25 5 listopada po raz pierwszy w tym roku akademickim odbyły się „Warsztaty logopedyczne z Dziecięcym Graffiti”. Ich uczestnicy dobrze się bawili, a jednocześnie szlifowali swoje umiejętności w ćwiczeniach przygotowanych przez studentów UKW.

Szef Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych awansowany

Redaktor | 13 lis 10:21 Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej mianował na stopień generała dywizji generała brygady Dariusza Ryczkowskiego, szefa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych, mającego siedzibę w Bydgoszczy. Uroczystość odbyła się 12 listopada w Pałacu Prezydenckim.

Detlef z Elvisem popsuły nam pogodę [POGODA]

Redaktor | 13 lis 05:58 Polska będzie w zasięgu niżu „Detlef”, którego główny ośrodek znad Włoch powędruje nad północny Adriatyk, a wtórny — „Elvis II”, przemieści się nad Bałtyk.