Maruder Rafał Bruski [SATYRA]

Redaktor | Wczoraj 16:30 Takiego obciachu nie spodziewaliśmy się w najśmielszych marzeniach. Prezydent Bydgoszczu ujawnia na Facebooku, że jest „włóczęgą” lub jeszcze gorzej, „rabusiem”.

Sprawcy pobicia 16-latka zatrzymani

Redaktor | Wczoraj 14:40 Za pobicie o charakterze chuligańskim odpowiedzą dwaj mężczyźni, którzy zaatakowali 16-latka w CH Rondo w Bydgoszczy. 19-latek i jego o dwa lata młodszy kolega zostali zatrzymani po tym, jak mieszkańcy Bydgoszczy zareagowali na komunikat z wizerunkami sprawców.

Katarzyna Kołeczek jako modna pani wystąpi nad Brdą

Redaktor | 20 sie 14:15 Letnie wieczory w amfiteatrze nad Brdą obfitują w wydarzenia kulturalne. Dzisiaj (20 sierpnia) kolejny i zarazem ostatni spektakl w cyklu „Małe formy teatralne”. Na scenie wystąpi Katarzyna Kołeczek.

Młodzi pianiści pokazali w Bydgoszczy, co potrafią [GALERIA]

Redaktor | 20 sie 09:43 Najlepsi uczestnicy Paderewski Piano Academy - letniej szkoły dla pianistów - wystąpili wczoraj (19 sierpnia) na wspólnym koncercie w Bydgoszczy. Swoje umiejętności zaprezentowali reprezentanci Chin, Stanów Zjednoczonych, Danii, Singapuru i Polski. Wykonali utwory z repertuaru m.in. Chopina, Beethovena i Mozarta.

Nadchodzi załamanie [POGODA]

Redaktor | 20 sie 06:31 Pogoda zepsuje się około południa. Niebo pokryje się chmurami niemal całkowicie, jednak nie powinno padać

Popłynęli szlakiem papieskim [ZDJĘCIA]

Redaktor | 19 sie 21:21 Już po raz osiemnasty pielgrzymi popłynęli kajakami szlakiem papieskim. Trzykilometrową trasę z Opławca w górę rzeki pokonało dziś (19 sierpnia) kilkadziesiąt osób.

Tragedia w Osieku nad Wisłą

Redaktor | 19 sie 20:20 Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o tonącym mężczyźnie. Na miejsce zostali wysłani strażacy z OSP Osiek nad Wisłą, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja.