Sukces akcji pomocowych Stowarzyszenia „Dzięki Wam” i bydgoskich szkół [ZDJĘCIA]

Redaktor | Wczoraj 15:53 Myśleliśmy, że będzie około 100 paczek, a było ich 250. Przekazaliśmy 4 tony odzieży dla potrzebujących, 28 wózków dziecięcych, 5 wózków inwalidzkich, lodówki, pralki, telewizory. Zaczęliśmy piętnasty remont domu u osób potrzebujących - o sukcesach akcji pomocowych stowarzyszenia „Dzięki Wam” opowiedziano w piątek (13 grudnia).

Hanna Bakuniak pokonała Lodową Milę

Redaktor | Wczoraj 13:42 International Ice Swimming Association zatwierdziło moją Lodową Milę! Tym samym z rezultatem 23 min i 7 sekund zapisuję się na kartach jako pierwsza Polka, a 332. osoba z całego globu, która pokonała ponad 1609 m w lodowatej wodzie - poinformowała bydgoszczanka na Facebooku.

Deszcz ze śniegiem i gołoledź [POGODA]

Redaktor | Wczoraj 03:22 Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega, że wystąpią słabe opady marznącego deszczu i mżawki, które będą powodowały gołoledź. Na drogach będzie ślisko.

Prawica rozgryza Tokarczuk, lewica ją rozgrywa [FELIETON JAROSŁAWA JAKUBOWSKIEGO]

Redaktor | 12 gru 16:47 Najciekawszy i najgłębszy spór o Tokarczuk pojawił się nie na lewicy, choć można by sądzić, że będzie to świetne paliwo do debaty nad meandrami lewicowo–liberalnej wrażliwości. Nie, to prawica podjęła trud zmierzenia się ze zjawiskiem „noblistka Tokarczuk”. Wbrew temu, co piszą i mówią lewicowi adwersarze, nie jest to dyskusja sprowadzająca się do narzekań, że...

Dlaczego taki hejt na Wojowników Maryi? [KOMENTARZ]

Redaktor | 12 gru 11:17 Jeśli ktoś odnalazł prawdziwy ratunek dla swojego życia, zna sposób na osiąganie dobrymi środkami dobrych celów, to z miłości do ludzi chce się tym podzielić. Bez narzucania, bez krzyku, choć w obecnych czasach jako znak sprzeciwu – o hejcie po Męskim Różańcu Ulicami Bydgoszczy pisze Katarzyna Chrzan.