Chłodno i wilgotno [POGODA]

Redaktor | Wczoraj 07:39 Wciąż znajdujemy się w zasięgu wyżu znad Atlantyku. Z zachodu napływa chłodne i wilgotne powietrze

Masz talent? MDK 5 zaprasza

Redaktor | 20 paź 20:33 Młodzieżowy Dom Kultury nr 5 w Bydgoszczy zaprasza na CASTING wszystkich kochających śpiew, a także instrumentalistów - amatorów. Poszukiwana młodzież w wieku 13 - 19 lat oraz studenci .

Jesień szara i ponura [POGODA]

Redaktor | 20 paź 07:25 Znajdujemy się już w zasięgu wyżu, który swoje centra ma nad Niemcami, Wyspami Brytyjskimi i Atlantykiem. Z zachodu napływa chłodne i wilgotne powietrze

Młynarski i Małecki w Operze Nova. Czeka nas „Awantura w Recco”

Marta Kocoń | 19 paź 20:59 W tym dziele spotkało się dwóch panów o podobnym poczuciu humoru – mówi druga reżyser „Awantury w Recco”, Magdalena Małecka-Wippich. Opera komiczna z tekstem Wojciecha Młynarskiego i muzyką Macieja Małeckiego to najnowsza propozycja Opery Nova.

Tomasz Latos: Pojedynkować to się można z ludźmi honoru [WIDEO]

Redaktor | 19 paź 20:38 Tomasz Latos podsumował kampanię wyborczą. W wystąpieniu w czasie wieczornej (19 października) konwencji przedstawił główne założenia programowe: 100 dróg dla Bydgoszczy, obniżka czynszów ADM, festiwal muzyczny na wzór Open'era, programy Aktywny Senior i Mieszkanie na Start i inne. Wypomniał też głównym konkurentom prowadzenie brudnej kampanii.

Nie tylko wybory. Przewodnik na weekend

Redaktor | 19 paź 17:46 W niedzielę 21 października czekają nas wybory samorządowe. Jednak to niejedyne wydarzenie w ten weekend. Przed nami zawody niepełnosprawnych w podnoszeniu ciężarów, noc planszówek, muzyka na żywo, liczne spektakle i wiele innych. Sprawdź, gdzie warto się wybrać!

Latos: „Mieszkanie Plus” i „Mieszkanie na Start”- ostatnie propozycje przed ciszą

Redaktor | 19 paź 17:46 Tomasz Latos zadeklarował przystąpienie Bydgoszcz do rządowego programu „Mieszkanie Plus” i zaproponował program „Mieszkanie na Start”. – Bydgoszcz się wyludnia i musimy zrobić, aby ten proces zahamować – mówił dziś (19 października) na konferencji prasowej kandydat na prezydenta Bydgoszczy. Poseł Piotr Król dodał: - Przyzwoitością te wybory wygramy.