„Śmiertelni” – premiera książki

Redaktor | Wczoraj 20:04 Zapraszamy w piątek (23 lutego) na spotkanie autorskie z Tomaszem Greniuchem, autorem książki „Śmiertelni”, które odbędzie się przy Placu Piastowskim 5 o godz. 17:30.

Poznajesz go? [KOMUNIKAT POLICJI]

Redaktor | Wczoraj 13:42 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

„Niemiłość” - zaproszenie

Redaktor | Wczoraj 12:51 „Niemiłość” to najnowszy obraz Andrieja Zwiagincewa, autora słynnego „Lewiatana”. Można go zobaczyć już dziś w Fordonie.

Wójt wyszedł zza krat

Redaktor | Wczoraj 12:11 Wójt Białych Błot, Maciej K. opuścił areszt śledczy. Środki zapobiegawcze zamieniono m.in. na 20 tysięcy złotych poręczenia majątkowego.

Msza w rocznicę śmierci generała „Nila”

Redaktor | Wczoraj 10:23 W najbliższą sobotę (24 lutego) w kościele garnizonowym zostanie w Bydgoszczy odprawiona uroczysta Msza św. w intencji generała Augusta Fieldorfa „Nila”. Tego dnia przypada 65. rocznica śmierci zamordowanego przez komunistów generała.  

Zaginęła kobieta [KOMUNIKAT POLICJI]

Redaktor | Wczoraj 09:49 Komisariat Policji Bydgoszcz Błonie poszukuje Jolanty Domek, lat 39, zamieszkałej w Bydgoszczy przy ul. Waleniowej, która 21 lutego 2018 r. o godzinie 8:30 opuściła miejsce zamieszkania, nie informując nikogo, gdzie się udaje i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.