Powrót piłkarzy Zawiszy na Gdańską. Wyrok sądu [PRZEGLĄD MEDIÓW]

Redaktor | 7 lip 18:26 W Bydgoszczy nie milkną echa wyroku gdańskiego sądu, który uznał, że SP Zawisza Bydgoszcz był i wciąż jest członkiem Cywilno-Wojskowego Związku Sportowego przy ul. Gdańskiej 163. Wśród sympatyków piłkarzy euforia, wśród urzędników i decydentów konsternacja.

Dary lata bezcenne dla zdrowia [DIETA]

Redaktor | 7 lip 13:36 Lato to najlepszy czas na uzupełnienie niedoborów i odżywienie organizmu. Nasze zdrowie, samopoczucie i wygląd nam za to podziękują – pisze dietetyk Justyna Kubacka.

Triathlon moje życie [ROZMOWA]

Jarosław Kopeć | 7 lip 08:47 W Bydgoszczy rośnie nam gwiazda kobiecego triathlonu. Roksana Słupek z Fordonu ma już na koncie pierwsze sukcesy na arenie europejskiej. Marzy o występie na igrzyskach olimpijskich.

Nie tylko Rzeka Muzyki. W sierpniu koncerty przy „Potopie”

Redaktor | 7 lip 07:50 Kolejny rok z rzędu na skwerze Krzysztofa Komedy przed Filharmonią Pomorską można podziwiać pokazy fontanny multimedialnej. Wodzie i grze świateł towarzyszy muzyka największych światowych kompozytorów. Natomiast w sierpniowe wieczory przy Fontannie Potop ponownie usłyszymy koncerty muzyki klasycznej i operetkowej.

Psychoaktywne „pierożki”. Policja zabezpieczyła dopalacze

Redaktor | 6 lip 17:02 Kryminalni z bydgoskiej komendy zabezpieczyli kilogram dopalaczy. Środki psychoaktywne 41-letni bydgoszczanin przewoził w opakowaniu… po pierożkach. Jeszcze więcej dopalaczy znaleziono w jego domu. Zabezpieczona substancja znajduje się w wykazie nowych środków psychoaktywnych.

Bydgoska pływaczka walczy na mistrzostwach w Helsinkach

Jarosław Kopeć | 6 lip 11:56 Kinga Paradowska (MUKS „Piętnastka” Bydgoszcz) reprezentuje nasze miasto na mistrzostwach Europy juniorów w Helsinkach. W sobotę (7 lipca) wystartuje na swoim koronnym dystansie 200 m stylem zmiennym.

Przebłysk lata

Redaktor | 27 cze 06:26 Dziś rano było w Bydgoszczy 12 stopni. Spójrzmy nieco w przód, bo - jak się zdaje - dziś pierwszy dzień nieco cieplejszej pogody, ale to cieplejsze powietrze napływa do nas na krótko. Zbliża się kolejne poważne ochłodzenie.