Z Bydgoszczy polecimy do Warszawy i dalej w świat [ZDJĘCIA]

Redaktor | 5 wrz 17:31 Współpraca przynosi realne efekty – powiedziała bydgoska poseł Ewa Kozanecka podczas czwartkowej (5 września) konferencji prasowej poświęconej uruchomieniu połączenia lotniczego na trasie Bydgoszcz-Warszawa-Bydgoszcz. Pierwszy raz do stolicy polecimy 28 października.

Program 1000 plus przedstawiła Konfederacja [WYBORY 2019]

Redaktor | 5 wrz 15:53 Konfederacja Wolność i Niepodległość postuluje zlikwidowanie podatku dochodowego oraz wprowadzenie dobrowolności w opłacaniu ZUS. Główny punkt programu w kampanii wyborczej przedstawili w czwartek (5 września) na bydgoskim Starym Rynku lider listy Marcin Sypniewski oraz Filip Strzemkowski z Ruchu Narodowego.

Zbili szybę, żeby wydostać z auta niemowlaka

Redaktor | 5 wrz 15:36 Radziejowscy policjanci zareagowali błyskawicznie na prośbę kobiety, która przypadkowo zatrzasnęła w samochodzie dziecko. Wybili szybę i przekazali kobiecie całego i zdrowego chłopca.

Złamali szyfr Enigmy, zostaną upamiętnieni w Panteonie Narodowym

Redaktor | 5 wrz 12:28 Urny z ziemią pochodzącą z miejsc śmierci lub pochówków polskich matematyków, którzy złamali kod Enigmy - Mariana Rejewskiego, Jerzego Różyckiego i Henryka Zygalskiego- złożone zostaną w piątek (6 września) do sarkofagu w Kryptach Panteonu Narodowego w kościele św. św. Piotra i Pawła w Krakowie.

Tragiczny pożar w Fordonie. Znaleziono zwłoki

Redaktor | 5 wrz 07:51 Kilka minut przed godziną 1.00 w czwartek (5 września) w nocy strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze opuszczonego budynku mieszkalnego przy ulicy Chełmońskiego w Starym Fordonie.

Front przejdzie w południe [POGODA]

Redaktor | 5 wrz 06:14 Wyż „Elektra” odsuwa się na wschód, słabnąc jednocześnie. Dziś w ciągu dnia jego centrum znajdzie się już nad Białorusią.

Narysuj logotyp. Bydgoszcz jest Polska [KONKURS]

Redaktor | 4 wrz 19:54 Prezydent Bydgoszczy ogłosił konkurs na logotyp okolicznościowy „Bydgoszcz jest Polska – 1920” w ramach obchodów 100. rocznicy powrotu Bydgoszczy do macierzy. Do wygrania jest pięć tysięcy złotych brutto.