Pracujesz zdalnie? Sprawdź, jak uniknąć zagrożeń dla zdrowia

Krzysztof Drozdowski | 25 lip 10:02 Praca zdalna, do której zostaliśmy niejako przymuszeni, bardzo szybko okazała się wybawieniem dla wielu osób. Możliwość pracy i jednocześnie opieki nad dziećmi jest dodatkowym bodźcem do pogłębiania rodzinnych więzi. Jednakże oprócz oczywistych zalet, źle wykonywana niesie za sobą duże zagrożenia dla naszego zdrowia i wyglądu.

Z zachodu nadchodzi front [POGODA]

Redaktor | 25 lip 05:52 Wyż Albrecht podzielił się na dwie części, z których jedna usadowiła się nad Rosją, a druga pozostaje związana z macierzystym wyżem Azorskim. W pobliżu Bałtyku oddziałuje niewielki niż, który powstał tam poprzedniej nocy, jego skutki nie sięgnęły jednak naszej szerokości.

Bez deszczu i nieco cieplej [POGODA]

Redaktor | 24 lip 06:21 Wyż Albrecht wciąż rozciąga się nad większością obszaru kontynentu europejskiego, ale przez północną część, czyli Skandynawię, wędrują niże z zachodu na wschód, co jest naturalnym zjawiskiem, zwanym cyrkulacją zachodnią.

Bydgoskie swingi dla Torunia. Umowa podpisana

mk | 23 lip 12:40 PESA Bydgoszcz S.A. wygrała przetarg na dostawę pięciu tramwajów dla Torunia. W środę (22 lipca) została zawarta umowa między bydgoską spółką a MZK Toruń. W uroczystości wziął udział prezydent Michał Zaleski.