Radni: Miedzyń i Prądy są zapomniane przez prezydenta

Joanna Gwizdała | 15 wrz 10:06 W Bydgoszczy jest obecnie około 600 nieutwardzonych ulic gruntowych. Najwięcej, ponad połowa, znajduje się na osiedlach Miedzyń, Prądy i Czyżkówko. W budżecie na ten cel zarezerwowane jest 17 mln zł, a tylko 0,1 proc. wykorzystano do tej pory. Mieszkańcy domagają się budowy ulic.

Między latem a jesienią [POGODA]

Redaktor | 15 wrz 08:03 Dziś w Bydgoszczy będzie zachmurzenie umiarkowane, z dość silnym zachodnim wiatrem, nie jest wykluczony, choć mało prawdopodobny, słaby, przelotny deszcz.

Jan Szopiński zdecydował się wystartować w wyborach do sejmiku

jg | 13 wrz 15:59 – Mogę obiecać przyszłemu Prezydentowi, że będę jeszcze bardziej aktywny niż w mijającej kadencji – zapowiada Jan Szopiński. Wiceprzewodniczący Rady Miasta zdecydował się przyjąć propozycję kandydowania do Sejmiku Województwa, po tym jak nie uwzględniono go na listach do Rady Miasta.

Festynem będą świętować Międzynarodowy Dzień Głuchych

Redaktor | 13 wrz 11:55 Zabawa, pokazy i loteria, z której dochód zostanie przeznaczony na organizację wypoczynku dzieci słabosłyszących – to atrakcje festynu, który w sobotę (15 września) odbędzie się przy Zespole Szkół nr 7 w Bydgoszczy na Błoniu.