Weź dotację na remont zabytku

Redaktor | 11 sty 11:24 Do połowy lutego 2019 roku można składać wnioski do Miejskiego Konserwatora Zabytków w Bydgoszczy o przyznanie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy obiektach wpisanych do rejestru zabytków.

W Toruniu radni idą na rękę mieszkańcom. A w Bydgoszczy płacz i płać

Redaktor | 11 sty 07:50 Mieszkańcy Torunia zapłacą znacznie mniej niż bydgoszczanie za przekształcenie użytkowania wieczystego we własność. Radni PO-Koalicji Obywatelskiej, Prawa i Sprawiedliwości oraz prezydent Michał Zaleski i jego zwolennicy byli jednogłośni i uchwalili w czwartek (10 stycznia) 90-procentową bonifikatę.

Awans Artego w europejskim pucharze [ZDJĘCIA]

Redaktor | 10 sty 20:36 Bydgoskie koszykarki nie pozostawiły złudzeń, kto jest lepszy w rywalizacji z ČEZ Basketball Nymburk. W Artego Arenie pokonały rywalki 93:66 i awansowały do następnej rundy rozgrywek Pucharu Europy.

Serce dotarło na czas

Redaktor | 10 sty 13:00 Policjanci z bydgoskiej „drogówki’ zapewnili transport zespołu transplantologów z sercem na bydgoskie lotnisko. W tej sytuacji liczyła się każda minuta, gdyż serce musiało dotrzeć do Zabrza w ciągu trzech godzin. Dzięki pomocy funkcjonariuszy serce dotarło na czas do pacjenta w  Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu.

Coraz chłodniej [POGODA]

Redaktor | 10 sty 06:30 Wyż Angela i niż Donald! Takiej kombinacji jeszcze nie było. A wymyślili to Niemcy z Deutsche Wetterdienst

Zapaliła się lodówka [ZDJĘCIA]

Redaktor | 9 sty 20:49 W mieszkaniu na pierwszym piętrze budynku przy ul. Sułkowskiego 38 na osiedlu Leśnym zapaliła się dzisiaj wieczorem (9 stycznia) lodówka.