Jechał pijany, a do tego zbyt szybko. Zatrzymali go policjanci [WIDEO]

Redaktor | Dzisiaj 22:03 Pijanego kierowcę zatrzymali w miniony weekend policjanci ruchu drogowego ze Świecia. 37-latek przekroczył prędkość, nie posiadał uprawnień, a na dodatek podróżował z poszukiwanym kolegą. Oprócz mandatu kierowcy grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności. Zdarzenie nagrał wideorejestrator zamontowany w policyjnym radiowozie.

Podejrzani są o zbrodnię vatowską. Grozi im nawet do 25 lat więzienia [WIDEO]

Redaktor | Dzisiaj 19:44 Z ustaleń funkcjonariuszy CBŚP i kujawsko-pomorskiej Służby Celno-Skarbowej, że w proceder „kupowania kosztów” w celu nielegalnego obniżenia podatku może być zamieszanych nawet 150 firm. Wśród zatrzymanych znajdują się dwie osoby podejrzane o zbrodnie vatowskie, którym grozić może kara pozbawienia wolności nawet do 25 lat.

Zaginął mężczyzna wymagający opieki. Ma problemy z pamięcią

Redaktor | Dzisiaj 10:12 Komisariat Policji Bydgoszcz Fordon poszukuje Janusza lat 49, zamieszkałego w Fordonie, który we wtorek  (19 marca) ok. 11.50 oddalił się z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej do niego nie powrócił ani nie skontaktował się z rodziną. Poszukiwany wymaga stałej opieki, ma problemy z orientacją w terenie, może mieć zaniki pamięci.

Narkotyki na Bartodziejach. Zrobiłby z nich 70 porcji

Redaktor | Wczoraj 11:28 Na najbliższe trzy miesiące do aresztu trafił 22-latek podejrzany o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Policjanci zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę, z której można by było zrobić ponad 70 porcji narkotyków.

Zadymienie na Świerkowej

Redaktor | Wczoraj 10:45 Na ulicy Świerkowej interweniowała straż pożarna. Na klatce schodowej pojawiło się zadymienie.

Trzej mężczyźni zatrzymani po śmiertelnej bójce w Toruniu

Redaktor | 18 mar 22:51 Sekcja zwłok zmarłego 44-latka wykazała, że zgon nastąpił w wyniku zatrzymania krążenia – informuje policja. Funkcjonariusze ustalili i zatrzymali trzy osoby związane z tym zdarzeniem. Teraz trwają czynności z ich udziałem.

Po pijaku kierował autem, a wcześniej okradł szkołę [WIDEO]

Redaktor | 18 mar 14:36 Zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości, prowadzenia pojazdu pomimo cofniętych uprawnień, kradzieży paliwa oraz kradzieży butów i odzieży ze szkoły usłyszał mieszkaniec Nakła nad Notecią, którego bydgoscy policjanci zatrzymali bezpośrednio po tym, jak jechał swoim autem pijąc piwo. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.

Pół kilograma marihuany na Leśnym i Błoniu

Redaktor | 18 mar 12:25 W mieszkaniu i garażu 20-letniego bydgoszczanina policjanci zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków. Znaleźli m.in. woreczki i aluminiowe zawiniątka z zielonym suszem roślinnym. Wstępne badanie wykazało, że to marihuana.

Karambol z udziałem karetki [ZDJĘCIA]

Redaktor | 17 mar 15:15 Zderzenie ambulansu prywatnego transportu medycznego z samochodem bmw. Do zdarzenia doszło przy skrzyżowaniu ulic Gdańskiej z ul. Konną przy restauracji Soplica.

Wyłudzali kredyty na lewe papiery [WIDEO]

Redaktor | 17 mar 15:06 Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą KWP w Bydgoszczy uzyskali informację, że na terenie jednego z banków w centrum Bydgoszczy może dochodzić do procederu wyłudzenia kredytów bankowych. Zebrali materiał dowodowy świadczący o możliwym udziale w tym przestępstwie także pracownika banku.