Seryjny podpalacz z Mąkowarska złapany! To strażak

Redaktor | Dzisiaj 12:30 Policjanci z Koronowa zatrzymali sprawcę podpaleń, do których doszło w Mąkowarsku i Dziedzinku. Okazał się nim 21-letni członek Ochotniczej Straży Pożarnej. „Mamy nadzieję, że zaistniała sytuacja nie podważy zaufania mieszkańców do pełnionej przez nas służby” - czytamy w oświadczeniu zarządu OSP Mąkowarsko.

Sześcio- i siedmiolatek pobici, trafili do szpitala

Redaktor | 21 sty 12:21 Zarzuty znęcania się nad rodziną ze szczególnym okrucieństwem oraz uszkodzenie ciała dwójki dzieci usłyszał 32-letni ojciec dwójki dzieci, które trafiły do szpitala z poważnymi uszkodzeniami ciała.

Mieszkaniec Błonia groził, że podpali blok

Redaktor | 16 sty 19:39 Niszczenie klatki schodowej obscenicznymi rysunkami, straszenie sąsiadów podpaleniem bloku to tylko dwa spośród wielu przykładów zachowań jednego z mieszkańców osiedla Błonie. Za swoje działania odpowie przed sądem.

Sterroryzował ekspedientkę. Rozpoznajesz go? [WIDEO]

Redaktor | 15 sty 15:04 Policjanci z Komisariatu Policji w Solcu Kujawskim proszą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Zaginęły: 14-letnia Weronika i 13-letnia Rozalia [AKTUALIZACJA]

Redaktor | 14 sty 15:29 Dwóch dziewcząt poszukuje Komisariat Policji Bydgoszcz Fordon. Obie ostatni raz były widziane 13 stycznia ok. godz. 16.00 w rejonie osiedla Nad Wisłą. Żadna do tej pory nie powróciła do miejsca zamieszkania ani nie skontaktowała się z rodziną.

Paliła się piwnica przy Łużyckiej [ZDJĘCIA]

Redaktor | 14 sty 10:14 W poniedziałek (13 stycznia) około godziny 22.00 strażacy dostali zgłoszenie o zadymieniu wydobywającym się z piwnicy jednego z budynków przy ulicy Łużyckiej. Do akcji skierowano dwa zastępy z JRG 1 Bydgoszcz.

Płonął magazyn u zbiegu Ołowianej i Stalowej [ZDJĘCIA]

Redaktor | 13 sty 11:27 Kilka minut po godzinie 6.00 Miejskie Stanowisko Kierowania odebrało zgłoszenie o zadymieniu i widocznym ogniu w jednym z budynków przy skrzyżowaniu ulic Ołowianej i Stalowej. Do akcji skierowano strażaków z JRG 3 Bydgoszcz oraz JRG 4 w Bydgoszczy.

Tragiczny finał pożaru w Koronowie

Redaktor | 10 sty 22:11 Tragiczny pożar w Koronowie! O godzinie 20:11 pod numer alarmowy wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w Koronowie przy ulicy Łokietka. Z kolejnych zgłoszeń wynikało, że sytuacja jest bardzo rozwojowa. Z dachu budynku widoczne było silne zadymienie.

1500 złotych za piracką jazdę na Wojska Polskiego [WIDEO]

Redaktor | 10 sty 17:26 Bydgoscy funkcjonariusze z grupy „SPEED” namierzyli kierowcę, który przekroczył prędkość, nie zasygnalizował zmiany pasa ruchu, przekroczył pojedynczą linię ciągłą i trzykrotnie przejechał na czerwonym świetle. Kobieta za kółkiem nissana