Z policyjną eskortą do szpitala

Redaktor | Wczoraj 13:52 Policjant z „drogówki” zatrzymał do kontroli zbyt szybko jadący samochód. Funkcjonariusz nie przeprowadził jednak kontroli, tylko wsiadł na służbowy motocykl i pilotował auto do szpitala. Okazało się bowiem, że autem podróżuje dziecko, które wymaga natychmiastowej pomocy lekarza.

Zginął policjant. Komenda składa kondolencje

bw | 14 lip 10:57 Na drodze krajowej nr 55 w powiecie chełmińskim zginął funkcjonariusz. Do tragicznego wypadku drogowego z udziałem policjanta służbę na motocyklu doszło w piątek (13 lipca) około godz. 7:40.

Pijany kierował cysterną z kwasem solnym

Redaktor | 10 lip 13:27 Dzięki czujności ochroniarzy jednej z firm na terenie gminy Świecie policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie i kierował cysterną z niebezpieczną substancją - kwasem solnym. Grozi mu kara do 2 lat więzienia.

Śmierć motocyklisty

Redaktor | 9 lip 21:56 Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku z udziałem motocyklisty. W wyniku uderzenia w drzewo zmarł 21-letni kierujący motocyklem.

Spowodował wypadek, chciał uciec z tablicą

Redaktor | 9 lip 11:06 W sobotę (7 lipca) w Łąkiem citroen wypadł z zakrętu, wpadł do rowu, uderzając w drzewo. Gdy świadkowie udzielali pomocy pasażerowi, kierowca zabrał tablicę rejestracyjną i zaczął uciekać. Zatrzymali go strażacy.