Ponad kilogram marihuany na bydgoskim Błoniu [ZDJĘCIA, WIDEO]

Redaktor | 12 cze 13:55 Bydgoscy policjanci zatrzymali mieszkańca Bydgoszczy, który posiadał w domu narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli u niego ponad kilogram marihuany o czarnorynkowej wartości niemal 68  tysięcy złotych, a także sadzonki konopi indyjskich i inne przedmioty związane z przestępczym procederem.

Zmarł chłopiec wydobyty z Brdy

Redaktor | 12 cze 00:05 Chłopiec, który w poniedziałek (10 czerwca) zatonął podczas kąpieli w Brdzie, nie żyje - podały bydgoskie media. - Chłopiec dziś zmarł - potwierdziła „Expressowi Bydgoskiemu” we wtorek (11 czerwca ) po południu Marta Laska, rzecznik Szpitala Wojewódzkiego im. Jurasza w Bydgoszczy.

Zdradziły go buty. Poszukiwany został złapany w mieszkaniu

Redaktor | 11 cze 19:15 Na rok do zakładu karnego trafił 54-letni mieszkaniec Nakła po tym. Dzielnicowi nakryli go w jednym z mieszkań na terenie miasta. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Kiedy do drzwi zapukali policjanci, schował się za zasłonami, ale zapomniał ukryć buty, co go zgubiło.

Katastrofa autobusowa w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]

Redaktor | 9 cze 10:26 O godzinie 2:15 w niedzielę (9 czerwca) na ul. Bernardyńskiej w Bydgoszczy doszło do wypadku z udziałem dwóch autobusów miejskich linii nocnej. - Do szpitali trafiło 18 osób – podaje policja w porannym komunikacie.

Dachowanie na Mińskiej [ZDJĘCIA]

Redaktor | 8 cze 20:59 Zespół Ratownictwa Medycznego P8, jadąc ulicą Bronikowskiego, dostrzegł przy skrzyżowaniu z ulicą Mińską, leżący na dachu samochód.

Pijany motocyklista pędził ulicami miasta [WIDEO]

Redaktor | 8 cze 14:14 Policjanci z Grudziądza zatrzymali do kontroli zbyt szybko jadącego motocyklistę. Jak się okazało, mężczyzna prowadzący kawasaki był pijany. Ale to nie są wszystkie grzechy jakie miał na sumieniu 36-latek.