Wjechał do sali bankietowej. Po pijaku

Redaktor | 9 lis 13:28 Rozpędzony mercedes staranował drzwi wejściowe i wjechał do wnętrza budynku, w którym zazwyczaj odbywają się imprezy okolicznościowe. Za kierownicą siedział pijany 22-latek. Na szczęście lokal był tej nocy pusty.

Znaleźli pieniądze. Szukają właścicieli

Redaktor | 6 lis 14:21 Zdarzenia miały miejsce wczoraj (05 listopada) na terenie osiedla Bartodzieje oraz starego miasta. Śródmiejscy policjanci zabezpieczyli znalezione pieniądze. Teraz szukają ich właścicieli.

Ratowanie kota [ZDJĘCIA]

Redaktor | 5 lis 19:39 Niedaleko bulwarów nad Brdą, w okolicy niedokończonej budowy wieżowca, do otwartej studzienki wpadł kot. Stan zwierzaka wskazywał na to, że długo próbował wydostać się z opresji. Z pomocą przybyli strażacy z JRG 1 Bydgoszcz. Kot po wyciągnięciu przekazany został Straży Miejskiej i odwieziony do weterynarza.

Poszukują złodziei [WIDEO]

Redaktor | 3 lis 12:42 Policjanci z Posterunku Policji w Pruszczu, pod nadzorem prokuratury, prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży towaru sklepowego z jednego ze sklepów na terenie Pruszcza (powiat świecki). Funkcjonariusze szukają osób mogących pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców lub innych świadków.

Auto w rowie na dziesiątce [ZDJĘCIA]

Redaktor | 3 lis 10:06 Wypadek na DK10 w Makowiskach. Samochód osobowy wypadł z drogi. Jedna osoba została poszkodowana. Na miejsce wysłani zostali strażacy z OSP Solec Kujawski oraz JRG Szkoły Podoficerskiej PSP w Bydgoszczy. Ruchem na tym odcinku DK10 kierują strażacy. Apelujemy do wszystkich o ostrożność!

Zaginął mężczyzna. Policja prosi o pomoc

Redaktor | 2 lis 12:01 Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu poszukuje zaginionego Dariusza Woźnicy. Mężczyzna wyszedł z domu we wtorek (30.10.) i dotychczas do niego nie wrócił.

Potrącenie rowerzysty i karambol na Fordońskiej [ZDJĘCIA]

Redaktor | 2 lis 11:33 Z nieznanych przyczyn doszło do zderzenia seata z jadącym ulicą rowerzystą. Poszkodowany upadł na ziemię, a rower poleciał na środek ulicy. Do zdarzenia doszło dziś (2 listopada) rano na ul. Fordońskiej w okolicach kładki dla pieszych.

Wypadek na Szwederowie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 31 paź 23:21 Kolizja dwóch samochodów osobowych przy skrzyżowaniu ulic Solskiego i Skorupki. Ford Mondeo zderzył się czołowo z Audi A4.

Pseudokibic z pistoletem gazowym namierzony w Świeciu

Redaktor | 31 paź 17:49 Kryminalni z Bydgoszczy zatrzymali poszukiwanego 42-latka, należącego do tzw. bojówki pseudokibiców jednego z bydgoskich klubów piłkarskich działającej w Świeciu. Miał m.in. pistolet gazowy, maczetę i noże.

Potrącił dziewczynkę i uciekł – policjanci z Grudziądza proszą o pomoc

Redaktor | 31 paź 12:29 We wtorek (30 października) na ul. Kalinkowej w Grudziądzu na przejściu dla pieszych samochód potrącił 14–letnią dziewczynkę. Kierowca po zdarzeniu nie zatrzymał się i uciekł. Ranne dziecko trafiło do szpitala. Policjanci apelują o przekazywanie wszelkich informacji mogących pomóc w ustaleniu uciekiniera i okoliczności wypadku.