Nietrzeźwy kierowca spowodował śmiertelny wypadek

Redaktor | 29 kwi 18:31 Trzech młodych mężczyzn uczestniczyło w wypadku drogowym, do którego doszło w sobotę (27 kwietnia) w miejscowości Cerekwica. Kierujący pojazdem marki Opel Vectra zjechał z jezdni na pobocze i uderzył w drzewo wskutek czego śmierć na miejscu poniósł 27-letni pasażer pojazdu. Wstępne badania laboratoryjne wykazały, że kierowca był nietrzeźwy.

Napadli na bydgoszczanina. Zostali aresztowani

Redaktor | 29 kwi 13:22 Policjanci z bydgoskiego Szwederowa zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój. Zatrzymani dzień wcześniej napadli na bydgoszczanina, kradnąc mu papierosy i zapalniczkę warte 10 złotych. Pokrzywdzony z obrażeniami trafił do szpitala. Sąd aresztował podejrzanych na dwa miesiące. Za rozbój grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

CBŚP zlikwidowało laboratoria amfetaminy [WIDEO]

Redaktor | 29 kwi 07:52 Policjanci CBŚP zlikwidowali w Toruniu i pod Warszawą laboratoria substancji psychotropowych, zabezpieczając przy tym kokainę, marihuanę, a przede wszystkim amfetaminę w postaci stałej i płynnej. Przejęli również BMK oraz mnóstwo substancji służących do produkcji narkotyków. Do spraw zatrzymano łącznie 5 osób, w tym także „chemików”. Śledztwa nadzorowane są przez...

Auto wjechało pod pociąg

Redaktor | 28 kwi 08:20 Na przejeździe kolejowym w Świekatowie doszło do kolizji samochodu osobowego z pociągiem.

Czyje to rowery? Policjanci poszukują właścicieli

Redaktor | 26 kwi 13:28 Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia poszukują właścicieli rowerów, które zostały odzyskane przez funkcjonariuszy podczas czynności przeszukania lokalu do prowadzonej sprawy. Rowery prawdopodobnie pochodzą z kradzieży.

Zaginęła 41-letnia kobieta. Policja prosi o pomoc

Redaktor | 26 kwi 11:45 Poszukiwaną jest Mariola Baran, która zaginęła 19 kwietnia około godziny 21.00. Kobieta przebywała wraz z bratem Robertem Gołębiewskim nad Brdą, przy moście Esperanto, naprzeciwko Torbydu. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania.

Na Zawiszy byli…i się ćwiczyli [ZDJĘCIA]

Redaktor | 25 kwi 18:27 Policjanci oddziału prewencji w Bydgoszczy oraz IV kompanii nieetatowego oddziału prewencji wzięli udział w ćwiczeniach na stadionie Zawiszy Bydgoszcz im. Zdzisława Krzyszkowiaka. Głównym celem warsztatów było doskonalenie działań mundurowych w przywracaniu porządku publicznego podczas meczów piłkarskich, który zakłócają głównie agresywni pseudokibice. Symulacja obejmowała...