Pijany kierowca z sądowym zakazem przewoził narkotyki

Redaktor | 4 lip 07:00 Do pięciu lat pozbawienia wolności grozi 39-letniemu mieszkańcowi powiatu brodnickiego za to, że kierował autem po pijanemu pomimo dożywotniego zakazu, a w samochodzie miał narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany dzięki czujności innego kierowcy.

Policjant na urlopie uratował życie 18-latkowi

Redaktor | 3 lip 16:10 Policjant z komisariatu w Mroczy podczas przejażdżki rowerowej zauważył leżącego na jednej z mroteckich ulic nieprzytomnego mężczyznę. Bez chwili zastanowienia ruszył z pomocą potrzebującemu.

Pijany uciekał na skuterze wodnym

Redaktor | 3 lip 11:46 Radziejowscy policjanci pełniący służbę na Gople, zatrzymali pijanego na skuterze, który w dodatku nie miał patentu sternika motorowodnego.

Śmiertelny wypadek w Emilianowie [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Redaktor | 3 lip 07:56 Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na 272,7 kilometrze drogi krajowej numer 10. Ruch odbywa się wahadłowo - informuje Regionalny System Ostrzegania. Objazdy ze Stryszka ulicami Jana Pawła II i Nowotoruńską, a od strony Torunia przez Nowotoruńską. Przewidywany czas utrudnień to około cztery godziny.

Rajdowcy na autostradzie. Jeden jechał ponad 200 km/h [WIDEO]

Redaktor | 1 lip 20:20 Grudziądzcy policjanci w nieoznakowanych radiowozach z wideorejestratorami regularnie patrolują autostradę A1. Funkcjonariusze bacznie obserwują kierowców na trasie szybkiego ruchu i natychmiast reagują, gdy dochodzi do „łamania” przepisów. Jazda z prędkością powyżej 200 km/h i niebezpieczne wyprzedzanie to przykłady wykroczeń ujawnionych przez mundurowych.