Nielegalny tytoń i papierosy poszły z dymem [WIDEO]

Redaktor | 14 gru 14:39 Pod eskortą policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, 5 ton tytoniu i ponad 120 tys. sztuk papierosów spalono... ale w piecu. Funkcjonariusze mogli zniszczyć te nielegalne wyroby po prawomocnych wyrokach skazujących, w których sąd orzekł również zniszczenie dowodów rzeczowych.

Tragiczny wypadek w Mątawach. Nie żyje kobieta

Redaktor | 14 gru 12:50 Do śmiertelnego wypadku doszło w czwartek (13 grudnia) na drodze powiatowej w miejscowości Mątawy (pow. świecki). W wyniku uderzenia samochodu osobowego w drzewo zginęła 58-letnia pasażerka. 

Wylądował w rowie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 7 gru 20:30 Samochód osobowy wypadł z drogi i wylądował w przydrożnym rowie. Do zdarzenia doszło dziś (7 grudnia) wieczorem na szosie między Osówcem, a Wojnowem.

Zioło na kilogramy. Policjanci trafili na worki z marihuaną

Redaktor | 7 gru 18:05 Kryminalni z Nakła na terenie jednej z posesji w gminie Kcynia zabezpieczyli prawie 2,5 kilograma marihuany. Właściciel suszu został zatrzymany i już usłyszał zarzuty. Za posiadanie znacznych ilości zabronionych substancji grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Latarnia padła, auto dachowało [ZDJĘCIA]

Redaktor | 6 gru 00:12 Przy zjeździe w ulicę Ogińskiego doszło do dachowania samochodu. Osobówka wybiła się w powietrze na krawężniku i zahaczając o latarnię, wylądowała na dachu kilkanaście metrów dalej. Do wypadku doszło w środę (5 grudnia) wieczorem.

Świadkowie graficiarstwa proszeni o kontakt

Redaktor | 4 gru 12:53 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz Szwederowo wyjaśniają zdarzenia z 2-3 listopada 2018 roku. Sprawcy uszkodzili elewacje budynków, nanosząc na nie graffiti.  

Paser złapany w dziupli [ZDJĘCIA]

Redaktor | 3 gru 15:05 Kryminalni z bydgoskiej komendy zatrzymali 39-latka podejrzanego o paserstwo. Policjanci zabezpieczyli szkielet od kradzionego w Anglii range rovera. Wyprodukowany w 2018 roku pojazd został w znacznym stopniu rozmontowany na części. Podejrzanemu grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

Tragedia na dziesiątce

Redaktor | 3 gru 09:16 Do śmiertelnego potrącenia mężczyzny przez samochód ciężarowy doszło dziś (3 grudnia) rano na DK10 w Emilianowie.