Trzy kilogramy narkotyków trzymali w altance. Są już w areszcie

Redaktor | 23 lip 08:05 Na trzy miesiące tymczasowo do aresztu trafili zatrzymani przez kryminalnych dwaj mieszkańcy Chełmna zamieszani w narkotykowy proceder. W altance, w której obaj przebywali, policjanci zabezpieczyli blisko ponad 3 kg marihuany i amfetaminy. Za przygotowanie do wprowadzenia do obrotu znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Narkotyki namierzyli w Śródmieściu. Jedną osobę zatrzymali

Redaktor | 22 lip 19:06 Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali 25-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości amfetaminy i marihuany, a do tego po kilka gramów metaamfetaminy i tabletek extazy. Policjanci zabezpieczyli u niego łącznie ponad 100 gramów różnego rodzaju środków psychoaktywnych. Sąd aresztował go na 3 miesiące.

Rowerzysta zginął w Przyłękach pod Bydgoszczą

Redaktor | 22 lip 13:30 Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło w niedzielę (21 lipca) w Przyłękach w powiecie bydgoskim. W wyniku poniesionych obrażeń w szpitalu zmarł 66-letni rowerzysta.

Wypłynęli rowerem wodnym, dwie osoby nie wróciły

Redaktor | 22 lip 10:28 W nocy z niedzieli na poniedziałek (21/22 lipca) trwały poszukiwania na jeziorze w Chomiąży Szlacheckiej (powiat żniński). Cztery osoby wypłynęły rowerem wodnym, dwie z nich nie dotarły do brzegu.

Dron czeka na pomysłodawcę maskotki dla strażaków z Mąkowarska [WIDEO]

Redaktor | 21 lip 21:09 Strażacy z Mąkowarska ogłosili konkurs na maskotkę dla swojej jednostki. Na projekty czekają do 8 sierpnia. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda - dron. Ale uwaga! Konkurs skierowany jest do mieszkańców gminy Koronowo i tych, którzy mają tam rodzinę. Ewentualnie, brane będą pod uwagę prace osób, które przebywają na tym terenie na wakacjach, ale koniecznie, w każdym przypadku...

Pirat drogowy przejechał przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle. Policja jest na tropie [WIDEO]

Redaktor | 21 lip 15:41 Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątek (19 lipca) wieczorem na przejściu dla pieszych w Kołaczkowie (gm. Szubin). Jego przebieg nagrała kamera umieszczona w aucie, stojącym na czerwonym świetle. Na filmie widać, jak samochód osobowy omija korek, ignoruje sygnalizację i mknie lewym pasem, wjeżdżając na przejście chwilę po tym jak zeszli z niego piesi.

Dachowanie auta na DK25 [ZDJĘCIA]

Redaktor | 21 lip 13:27 Do dramatycznie wyglądającego wypadku doszło w niedziele (21 lipca) rano w miejscowości Buszkowo (gm. Koronowo). Dachował volkswagen. - Autem jechał sam kierowca, który wydostał się z pojazdu o własnych siłach i po przebadaniu przez ratowników medycznych pozostał na miejscu - mówi nam kapitan Karol Smarz, rzecznik prasowy KM PSP w Bydgoszczy. Na miejscu zdarzenia działały dwa...

Topielec w Chmielnikach. Żart po pijaku?

Redaktor | 20 lip 23:52 Około godziny 20.00 w sobotę (20 lipca) strażacy otrzymali dramatyczne zgłoszenie: W jeziorze Jezuickim niedaleko plaży w Chmielnikach tonie mężczyzna.

Skradzione złoto schował do kieszeni

Redaktor | 20 lip 18:17 Policjanci z Pakości ujęli złodzieja biżuterii, który wykorzystał moment nieuwagi właściciela mieszkania i ukradł złoto jego żony.

Piesza potrącona na przejściu

Redaktor | 19 lip 20:21 Kierująca pojazdem opel meriva nie udzielił pierwszeństwa pieszej przechodzącej przez oznakowane przejście dla pieszych. Choć samochód nie jechał zbyt szybko, to dla 82–letniej mieszkanki Mogilna wypadek zakończył się obrażeniami i wizytą w szpitalu – informuje policja.