Fiat uderzył w garaż [ZDJĘCIA]

Redaktor | 18 maj 12:35 Niecodzienne zdarzenie przy ulicy Marii Konopnickiej 5 w Bydgoszczy. Samochód osobowy marki Fiat Seicento wjechał w murowany garaż.

Rośliny, nasiona i susz: marihuana w Tucholi

Redaktor | 17 maj 10:52 W środę (15 maja) tucholscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który uprawiał i posiadał marihuanę. Za kratki może trafić nawet na 10 lat. Policjanci w jego mieszkaniu zabezpieczyli ponad 35 gramów marihuany, 10 roślin konopi i blisko 50 ich nasion.

Śledzili pieszych kamerą. Dużo wykroczeń

Redaktor | 16 maj 15:43 Policjanci „drogówki” obserwowali uczestników ruchu z pomocą mobilnego centrum monitoringu. Nagrania z jego kamer pomagają im identyfikować sprawców wykroczeń.

Narkotyki w Fordonie [ZDJĘCIA, WIDEO]

Redaktor | 16 maj 14:16 Policjanci z bydgoskiej komendy zatrzymali 27-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków zakazanych. Zabezpieczyli u niego m.in. ponad 200 gramów amfetaminy i 20 marihuany.

Trzymiesięczny areszt dla sprawcy śmiertelnego wypadku

Redaktor | 15 maj 11:58 Brodnicki sąd aresztował we wtorek (14 maja) 20-letniego mężczyznę, który w minioną niedzielę śmiertelnie potrącił 73-letnią rowerzystkę. Mężczyzna, wraz z trzema kolegami, uciekł z miejsca zdarzenia, nie udzielając poszkodowanej pomocy.

Kolejne życie uratowane [ZDJĘCIA]

Redaktor | 14 maj 20:48 Strażacy z JRG 1 Bydgoszcz otrzymali wezwanie do małych kaczek, które nie mogły wydostać się z pułapki gałęzi liści i rzęsy wodnej.

Szukali sprawcy kolizji, a odkryli marihuanę

Redaktor | 14 maj 16:08 Zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków usłyszał 46-latek, którego zatrzymali policjanci z bydgoskiej drogówki. „Wpadł” podczas poszukiwania sprawcy kolizji drogowej, który, jak podejrzewali mundurowi, mógł ukryć się właśnie u niego.

Osobówka zderzyła się z karetką w Stawkach

Redaktor | 14 maj 11:30 W poniedziałek (13 maja) około godziny 14.00 w miejscowości Stawki samochód osobowy zderzył się ambulansem, który na sygnale jechał  do pacjenta. Kierowca osobówki trafił do szpitala.

Zaginęła 16-letnia dziewczyna

Redaktor | 14 maj 08:46 Policjanci z Wyżyn prowadzą poszukiwania 16-latki, która 19 kwietnia wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z opiekunem prawnym. Funkcjonariusze ustalają świadków mogących przyczynić się do odnalezienia nastolatki.