Odpowiedzą za pobicie mężczyzny na Błoniu

Redaktor | 22 maj 13:19 Policjanci zatrzymali dwóch agresywnych mężczyzn podejrzanych o pobicie. 33 i 25-latek napadli na bydgoszczanina, gdy zwrócił im uwagę na ich zachowanie. Teraz podejrzani za swoje postępowanie będą odpowiadać przed sądem.

Policjantki uratowały ludzkie życie

Redaktor | 21 maj 17:41 Dzięki szybkiej reakcji policjantek z bydgoskiego Śródmieścia mężczyzna, który chciał targnąć się na własne życie, trafił pod opiekę lekarzy. Interwencja przeprowadzona przez dzielnicowe asp. szt. Izabellę Born oraz mł. asp. Hannę Giza- Łazińską doprowadziła do uratowania ludzkiego życia.

Narkotyki i dopalacze zabijają

Redaktor | 21 maj 15:48 „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty” czyli o „Profilaktyce uzależnień–narkotyki, dopalacze, inne środki odurzające” rozmawiali policjanci na spotkaniu z uczniami Zespołu Szkół Mechanicznych nr 1 w Bydgoszczy.

Złapany z bryłą amfetaminy

Redaktor | 20 maj 09:43 Na trzy miesiące do aresztu trafił 35-letni mężczyzna, w którego samochodzie kryminalni znaleźli 440 gramów amfetaminy.

Rozpalił ognisko na swojej posesji [ZDJĘCIA]

Redaktor | 19 maj 17:52 Patrol Straży Miejskiej udał się w środę (15 maja) około godz. 10:40 na ul. Przejazd, gdzie według zgłaszającego, miało być rozpalone ognisko na terenie jednej z posesji.

Fiat uderzył w garaż [ZDJĘCIA]

Redaktor | 18 maj 12:35 Niecodzienne zdarzenie przy ulicy Marii Konopnickiej 5 w Bydgoszczy. Samochód osobowy marki Fiat Seicento wjechał w murowany garaż.

Rośliny, nasiona i susz: marihuana w Tucholi

Redaktor | 17 maj 10:52 W środę (15 maja) tucholscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który uprawiał i posiadał marihuanę. Za kratki może trafić nawet na 10 lat. Policjanci w jego mieszkaniu zabezpieczyli ponad 35 gramów marihuany, 10 roślin konopi i blisko 50 ich nasion.

Śledzili pieszych kamerą. Dużo wykroczeń

Redaktor | 16 maj 15:43 Policjanci „drogówki” obserwowali uczestników ruchu z pomocą mobilnego centrum monitoringu. Nagrania z jego kamer pomagają im identyfikować sprawców wykroczeń.