Zaginął 16-latek z Białych Błot [KOMUNIKAT]

Redaktor | 1 cze 16:14 Policjanci z Białych Błot prowadzą poszukiwania 16-latka, który w sobotę (30 maja) wyszedł z domu nie informując, gdzie się udaje. Ostatni raz był widziany w autobusie linii 96 jadącym w kierunku Bydgoszczy. 

Miał 3 promile i jeździł traktorem

kp | 1 cze 14:26 W piątek (29 maja) do mogileńskiej policji wpłynęło zawiadomienie o kierowcy John Deera, który utknął w przydrożnym rowie. Mężczyzna był nietrzeźwy, a badanie wykazało 2,7 promila alkoholu w jego organizmie.

Uwaga na oszustów – Wodociągi ostrzegają!

Redaktor | 31 maj 19:13 Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy wydały komunikat ostrzegający przed oszustami podszywający się pod pracowników tej spółki. Wchodzą oni do mieszkań udając oszustw i wyłudzeń.

Spłonął autobus linii 53 [FOTORELACJA]

Redaktor | 29 maj 13:42 Do pożaru autobusu komunikacji publicznej (Irex Trans) doszło ok. godz. 12.00 przy ul. Pięknej. Nikt nie odniósł obrażeń, pojazd został jednak całkowicie zniszczony.

Jedna jazda na crossie, aż trzy mandaty

mk | 29 maj 12:09 Przejażdżka po lesie na crossach nie obędzie się bez konsekwencji dla dwóch młodych mężczyzn. Poniosą koszty, sprawa zostanie też skierowana do sądu rodzinnego.

Oszustwo na „BLIK-a”. Policja ostrzega!

Jarosław Aleksander | 27 maj 19:40 Policja notuje nasilenie się oszustw „na BLIK-a”. Pieniądze wyłudzane są za pomocą aplikacji płatniczej, przez przestępców podających się za naszych znajomych.

Dwie ciężarówki zderzyły się na A1 pod Włocławkiem [ZDJĘCIA]

Redaktor | 27 maj 10:07 Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w środę (27 maja) nad ranem na włocławskim odcinku autostrady A-1. W wyniku zderzenia dwóch ciężarówek jedna osoba trafiła do szpitala. Ruch na autostradzie w kierunku Gdańska w okolicy Antoniewa wciąż jest utrudniony i odbywa się jednym pasem.