78-latka na Żmudzkiej została zakatowana. Są wyniki sekcji zwłok

Redaktor | 25 lip 10:44 Obrażenia głowy, złamanie mostka, obustronne złamanie żeber, złamanie kręgosłupa, zasinienie całego ciała – wymienia prokurator Piotr Dunal, cytując raport dotyczący sekcji zwłok kobiety zamordowanej na Bartodziejach. 17-latek zakatował swoją sąsiadkę na śmierć.

Policjanci szukają świadków [KOMUNIKAT]

Redaktor | 24 lip 16:33 Policjanci z Szubina poszukują świadków zdarzeń drogowych, do których doszło w Turzynie i Starym Jarużynie. Osoby, które mogą pomóc mundurowym w wyjaśnieniu okoliczności zaistniałych zdarzeń proszone są o kontakt telefoniczny lub osobisty.

Sprawca rozboju na Podwalu aresztowany

Redaktor | 24 lip 13:05 Zarzut rozboju usłyszał 35-letni mężczyzna, który uderzył kobietę w twarz i ukradł jej telefon komórkowy. Sąd zdecydował o aresztowaniu go na najbliższe dwa miesiące.

Podała się za krewną i ukradła pieniądze seniorowi

Redaktor | 23 lip 16:28 W ręce policjantów z bydgoskich Wyżyn trafiły trzy osoby mające związek z oszustwami  na szkodę starszych osób. Sposobem oszukiwania seniorów było udawanie dawno niewidzianego członka rodziny. Zatrzymana kobieta trafiła na 2 miesiące do aresztu, natomiast jej dwaj kompani zostali objęci policyjnym dozorem.

Amfetaminę wieźli w pudełku śniadaniowym

Redaktor | 23 lip 14:24 Policjanci z bydgoskiej komendy zatrzymali 30-latka i jego 19-letnią koleżankę, którzy przewozili narkotyki. W pojeździe, którym jechali, kryminalni zabezpieczyli 78 gramów amfetaminy. Ostatecznie zarzuty usłyszał 30-latek, który przyznał, że narkotyki należą do niego.

Zwłoki dwóch osób wyłowione z Jeziora Chomiąskiego

Redaktor | 23 lip 13:23 Zakończyły się poszukiwania dwóch osób, które nie dotarły do brzegu po zatonięciu roweru wodnego. Ciało pierwszego z mężczyzn wyłowiono w poniedziałek (22 lipca) wieczorem, drugiego – dzisiaj (23 lipca), ok. 11.00.

Tragiczny wypadek. Zginął motocyklista

Redaktor | 23 lip 09:29 W Warlubiu (powiat świecki) na drodze wojewódzkiej 214 doszło do tragicznego wypadku drogowego. W wyniku zderzenia się motocykla z fiatem ducato zginął 30-letni mężczyzna. Śledztwo prowadzone w tej sprawie wyjaśni przyczyny wypadku.

Trzy kilogramy narkotyków trzymali w altance. Są już w areszcie

Redaktor | 23 lip 08:05 Na trzy miesiące tymczasowo do aresztu trafili zatrzymani przez kryminalnych dwaj mieszkańcy Chełmna zamieszani w narkotykowy proceder. W altance, w której obaj przebywali, policjanci zabezpieczyli blisko ponad 3 kg marihuany i amfetaminy. Za przygotowanie do wprowadzenia do obrotu znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.