Tragiczny wypadek pod Świeciem [ZDJĘCIA]

Redaktor | 1 mar 08:46 Na drodze krajowej nr 5C w Świeciu doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W wyniku zderzenia forda z ciężarówką zginął 27-letni kierujący osobowym autem, a dwoje pozostałych uczestników zdarzenia trafiło do szpitali. Śledztwo prowadzone w tej sprawie pod nadzorem prokuratora wyjaśni przyczyny i okoliczności tej tragedii.

Zaginęła kobieta. Policja prosi o pomoc

Redaktor | 28 lut 08:40 Komisariat Policji Bydgoszcz Fordon poszukuje Urszuli Sławińskiej-Charszlak lat 49, która w dniu 27 lutego 2019 r. po badaniu neurologicznym w Szpitalu im. Jurasza w Bydgoszczy oddaliła się w nieznanym kierunku, nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie skontaktowała się z rodziną.

Pali się w WZL-ach

Redaktor | 26 lut 23:44 Takie zgłoszenie odebrali strażacy. Pożar wybuchł w pomieszczeniach biurowych zlokalizowanych w jednej z hal Wojskowych Zakładów Lotniczych numer 2 w Bydgoszczy.

Kolizja na rondzie Bernardyńskim

Redaktor | 26 lut 22:52 Sprawca został ukarany mandatem karnym. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejscu pracował jeden zastęp z JRG 1 Bydgoszcz.

Nożownika namierzył monitoring

Redaktor | 26 lut 16:45 Pracownik bydgoskiej Straży Miejskiej, obsługujący monitoring miejski w niedzielę (24 lutego) około godz. 00:36 zwrócił uwagę na mężczyznę, stojącego przed jednym z pubów na Starym Rynku. W pewnym momencie obserwowany wyjął przedmiot przypominający nóż i zaczął nim wymachiwać, prezentując go dwójce towarzyszących mu mężczyzn.

Diler wpadł w Fordonie z narkotykami. Trafił do aresztu [WIDEO]

Redaktor | 25 lut 22:58 Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej bydgoskiej komendy zatrzymali mieszkańca Fordonu podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz ich udzielania. W jego mieszkaniu zabezpieczyli marihuanę, z której można by było zrobić blisko 160 porcji narkotyków. Decyzją sądu został aresztowany na miesiąc.