Dzieci porwane na Wyżynach? Policja wyjaśnia [AKTUALIZACJA]

mk | 1 lip 12:48 Przejmujący apel pojawił się dziś (1 lipca) na facebookowej grupie Bydgoszczanie: dwoje dzieci (6 i 7 lat) miało zostać porwanych sprzed piekarni na Wyżynach. Policja informuje jednak, że „porywaczem” jest ojciec dziecka, cały czas pozostający z funkcjonariuszami w kontakcie.

Pożar lasu w Fordonie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 30 cze 16:03 Napływają do nas zdjęcia z pożaru lasu w Fordonie. Dziękujemy naszej czytelniczce. Na miejscu są już strażacy. Zadysponowany został również samolot gaśniczy.

Policja ostrzega: sześć grzechów głównych uczestników ruchu drogowego

Redaktor | 29 cze 14:21 Być może zapoznając się z błędami najczęściej popełnianymi przez kierowców, które są głównymi przyczynami zdarzeń, uda Ci się uniknąć nieszczęścia. Policjanci nie ustają w apelach do nas wszystkich o większą cierpliwość, czujność, ostrożność i przestrzeganie przepisów. To one pomagają zapobiec nieszczęśliwym wydarzeniom a ich brak często niestety zmienia...

16-latka zginęła w wypadku w Borucinku

Redaktor | 28 cze 14:06 Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj (28 czerwca) na drodze krajowej nr 62. W wyniku zderzenia dwóch aut osobowych śmierć poniosła 16-letnia pasażerka  jednego z nich. Okoliczności wypadku będą ustalać policjanci pod nadzorem prokuratora.

Areszt dla sprawcy wypadku na A-1. Zginęła mała dziewczynka

Redaktor | 27 cze 12:51 Na trzy miesiące do aresztu trafił 35-latek, który we wtorek (25 czerwca) spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym na autostradzie A-1 w pobliżu Pikutkowa (gmina Brześć Kujawski). Grozi mu kara od sześciu miesięcy do ośmiu lat więzienia.