Interwencja drogówki. Kierowcom zatrzymano prawo jazdy

Redaktor | 24 kwi 15:43 Policja z bydgoskiej drogówki zatrzymała prawo jazdy 19. kierowcom za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. – Mały ruch panujący na drodze, w dobie walki z epidemią, nie uprawnia nikogo do łamania przepisów drogowych – informują funkcjonariusze.

Ciężarówką w drzewo

kd | 24 kwi 12:26 Na drodze wojewódzkiej nr 543 w okolicy w Wichulcu doszło do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem samochodu ciężarowego.

Imprezowali na klatkach schodowych. To był ich „sposób na nudę”

Redaktor | 20 kwi 13:52 Nakielscy policjanci trzykrotnie w ciągu jednej doby interweniowali z związku ze zgłoszeniami dotyczącymi zakłócania ładu i porządku przez dwóch mężczyzn. Ci za nic mieli spokój innych, ograniczenia wprowadzone w związku z pandemią i przepisy porządkowe.

Zmiany na stanowiskach szefów komend policji w województwie

Redaktor | 20 kwi 10:12 Decyzją p.o. Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Piotra Leciejewskiego zmienili się komendanci we Włocławku, Grudziądzu, Świeciu i Chełmnie. Wyznaczył także nowych zastępców komendantów w Bydgoszczy, Włocławku, Lipnie i Sępólnie Krajeńskim.

Ukradli pieniądze dla chorych dzieci. Czeka ich sąd

kd | 18 kwi 12:08 Dwóch 19-latków zostało zatrzymanych we Włocławku. Teraz odpowiedzą za kradzież puszki z pieniędzmi przeznaczonymi dla chorych i niepełnosprawnych dzieci. Jak poinformowała policja to nie jedyny zarzut jaki usłyszą.