Śmierć w Świętem

Redaktor | 27 sty 12:23 Na drodze krajowej w miejscowości Święte (pow. świecki) samochód osobowy wypadł z trasy i uderzył w drzewo. 38-letni kierowca nie żyje. Podróżował sam. Do wypadku doszło dziś, 27 stycznia, rano.

Wypadek! Czołowe zderzenie na moście Kazimierza Wielkiego [ZOBACZ WIDEO]

Redaktor | 26 sty 23:56 Na moście Kazimierza Wielkiego doszło do czołowego zderzenia pojazdów. Strażacy rozcinają blachy, aby z jednego z aut wydobyć ranną ofiarę wypadku. Utrudnienia w ruchu. Prawdopodobnie, sprawca był po spożyciu alkoholu. Do zderzenia doszło podczas wyprzedzania w miejscu niedozwolonym.

Kryptonim SMOG [AKCJA POLICJI]

Redaktor | 26 sty 19:24 101 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych to plon policyjnej akcji „SMOG” na drogach woj. kujawsko-pomorskiego.

Studenci resocjalizacji odwiedzili Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy

Redaktor | 26 sty 14:10 W środę (24 stycznia) Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy odwiedzili studenci pedagogiki resocjalizacyjnej z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej we Włocławku. Goście mieli okazję dowiedzieć się ważnych rzeczy i poznać zastosowanie nowości technicznych, które pomagają policjantom w pracy.

Stryszek. Dwa auta w rowie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 26 sty 09:06 Na drodze serwisowej w Stryszku, na zjeździe w kierunku Zielonki, w wyniku kolizji dwa samochody znalazły się w rowie. Na miejscu były dwa zespoły ratownictwa medycznego, jeden zastęp ze szkoły podoficerskiej straży pożarnej z Bydgoszczy oraz jeden zastęp OSP Brzoza.. Prawdopodobnie brak poszkodowanych, ewentualnie zostaną tylko przebadani na miejscu.

Policjanci ze Szwederowa spotkali się z seniorami

Redaktor | 25 sty 15:38 We wtorek (23 stycznia) na terenie Biblioteki Miejskiej przy ul. Broniewskiego 1 w ramach działań „Bezpieczny Senior” odbyło się spotkanie z seniorami ze Szwederowa. Wzięli w nim udział dzielnicowi i funkcjonariusze Zespołu Profilaktyki Społecznej i Patologii z bydgoskiego Szwederowa oraz przedstawiciele ROPS w Bydgoszczy przy ul. Żwirki i Wigury.

Z siekierą na policjantów

Redaktor | 24 sty 21:16 Krewki 48-latek najpierw okradł i wyrzucił z domu własną siostrę, a potem z siekierą rzucił się na interweniujących policjantów. Trafił za kraty. W więzieniu może spędzić nawet do 10 lat.

Areszt dla kierowcy, który potrącił 14-latkę na pasach

Redaktor | 24 sty 15:08 64-letni kierowca z Nakła, który w poniedziałek (22.01) rano na ulicy Nakielskiej w Bydgoszczy potrącił na przejściu dla pieszych 14-latkę i uciekł z miejsca zdarzenia, został we wtorek aresztowany. Śledczy postawili mu zarzuty.

Policja ma nowe „suszarki”. Piraci drogowi są bez szans

Redaktor | 24 sty 12:37 Policjanci z naszego województwa zostali wyposażeni w nowoczesne mierniki prędkości. Urządzenia są wyposażone w rejestrator obrazu. - Mają pomóc w walce z piratami drogowymi – informuje asp. Remigiusz Rakowski z Wydziału Ruchu Drogowego.