Bydgoscy strażacy likwidują skutki trąby powietrznej [WIDEO]

Redaktor | 16 cze 12:25 Nad Złocieńcem w powiecie drawskim (woj zachodniopomorskie) przeszła w sobotę (15 czerwca) trąba powietrzna. - W akcji ratunkowej uczestniczą strażacy z Szkoły Podoficerskiej PSP, którzy pojechali na poligon w Drawsku, w ramach wojskowych ćwiczeń DRAGON 2019 - podaje Bydgoszcz998.

Pogryzł policjanta i trafił za kratki

Redaktor | 15 cze 09:17 Na dwa miesiące do aresztu trafił mężczyzna, który podczas interwencji zaatakował policjantów. Jego kompan za znieważenie funkcjonariuszy został objęty dozorem. Obaj mogą trafić za kraty na kilka lat.

Polfinek będzie mógł nadal uczyć i cieszyć dzieci

Redaktor | 14 cze 12:03 Nowy kostium policyjnego „Polfinka" trafił do bydgoskiej komendy dzięki Bankowi Spółdzielczemu w Koronowie. Policyjna maskotka będzie kolejnym elementem, który uatrakcyjni prowadzone przez policjantów zajęcia z przedszkolakami i uczniami szkół z Bydgoszczy i powiatu bydgoskiego.

Tragiczny wypadek - pijana matka zabiła dwulatka

Redaktor | 14 cze 10:29 Kobieta jechała bez uprawnień, pod wpływem alkoholu. Zamiast zatrzymać się do kontroli, przyspieszyła volkswagenem i doprowadziła do wypadku. W wyniku doznanych obrażeń zmarł dwuletni syn kierującej, a jego trzyletni brat przebywa w szpitalu.

Ponad kilogram marihuany na bydgoskim Błoniu [ZDJĘCIA, WIDEO]

Redaktor | 12 cze 13:55 Bydgoscy policjanci zatrzymali mieszkańca Bydgoszczy, który posiadał w domu narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli u niego ponad kilogram marihuany o czarnorynkowej wartości niemal 68  tysięcy złotych, a także sadzonki konopi indyjskich i inne przedmioty związane z przestępczym procederem.

Zmarł chłopiec wydobyty z Brdy

Redaktor | 12 cze 00:05 Chłopiec, który w poniedziałek (10 czerwca) zatonął podczas kąpieli w Brdzie, nie żyje - podały bydgoskie media. - Chłopiec dziś zmarł - potwierdziła „Expressowi Bydgoskiemu” we wtorek (11 czerwca ) po południu Marta Laska, rzecznik Szpitala Wojewódzkiego im. Jurasza w Bydgoszczy.

Zdradziły go buty. Poszukiwany został złapany w mieszkaniu

Redaktor | 11 cze 19:15 Na rok do zakładu karnego trafił 54-letni mieszkaniec Nakła po tym. Dzielnicowi nakryli go w jednym z mieszkań na terenie miasta. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Kiedy do drzwi zapukali policjanci, schował się za zasłonami, ale zapomniał ukryć buty, co go zgubiło.