Po pijaku uderzył w radiowóz

Redaktor | 30 mar 11:18 Prawie 2,5 promila alkoholu miał w organizmie kierowca volvo, który nie zastosował się do polecenia zatrzymania się do policyjnej kontroli. Próba ucieczki skończyła się kolizją.

Tragiczny wypadek w powiecie włocławskim

Redaktor | 25 mar 16:10 Policjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku w miejscowości Korzeszynek w powiecie włocławskim. Osobowe renault z niewyjaśnionych przyczyn uderzyło w drzewo. 71-letni kierujący, pomimo akcji reanimacyjnej, zmarł.

Tragiczny wypadek na „dziesiątce”

mk | 24 mar 11:37 Do śmiertelnego wypadku doszło w poniedziałek (23 marca) na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Wólka. W czołowym zderzeniu dwóch pojazdów zginęła kobieta.

Zaginął 53-latek z Koronowa [KOMUNIKAT]

Redaktor | 20 mar 18:57 Policjanci z Koronowa prowadzą poszukiwania 53-latka, który w czwartek (19 marca) wyjechał z domu rowerem i do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Żartował, że ma koronawirusa. Służby zmuszone do niepotrzebnego działania

Redaktor | 19 mar 10:49 W czasie epidemii niektórzy ludzie zachowują się skrajnie nieodpowiedzialnie i wcale nie chodzi tylko o lekceważenie zaleceń Sanepidu. Skrajną nieodpowiedzialnością narażają oni zdrowie i życie innych osób, chociażby poprzez zabieranie czasu funkcjonariuszom i służbie zdrowia, w ramach... żartu!