Stan wojenny wybuchł 13 grudnia

Redaktor | Wczoraj 17:28 Bydgoscy Patrioci i kibice Zawiszy zapraszają dziś (12 grudnia) o godz. 23.45 na Stary Port 5 pod dawną siedzibę bydgoskiej „Solidarności”na zgromadzenie z okazji 37. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego.

Anioły i elfy odwiedziły Szpital Dziecięcy

Redaktor | Wczoraj 10:42 Już po raz dziewiętnasty wychowankowie Bursy Nr 1 w Bydgoszczy odwiedzili małych pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego - uczniów ZS nr 33 Specjalnych im. I. Sendlerowej w Bydgoszczy. W ramach akcji „Anioły do mnie wysyłaj...” przeobrazili się nie tylko w anioły, ale także w elfy.

Sylwester w Bydgoszczy bez fajerwerków

Redaktor | Wczoraj 09:45 Bydgoszcz dołączyła do grona miast, w których zabawa sylwestrowa odbędzie się bez fajerwerków. Zamiast tego w ostatnią noc roku będzie można zobaczyć pokazy świetlne.

Tartak usuwany z Ujejskiego [TRASA UNIWERSYTECKA]

Redaktor | 10 gru 15:52 Po wielomiesięcznej batalii, dziesiątkach pism i skarg, debat, setkach artykułów prasowych, kampanii billboardowej oraz przepychanek słownych dziś (10 grudnia) rozpoczęła się eksmisja tartaku z posesji przy ul. Ujejskiego 44.

Mikołajki na Zawiszy [ZDJĘCIA]

Redaktor | 9 gru 20:22 Kryte korty tenisowe na terenie Zawiszy tętniły dziś (9 grudnia) życiem wielu dyscyplin sportowych. A to za sprawą pikniku mikołajkowego zorganizowanego dla dzieciaków przez stowarzyszenia zrzeszone w CWZS.

Egzekucja pod specjalnym nadzorem [EKSMISJA TARTAKU]

Redaktor | 9 gru 19:40 W poniedziałek (10 grudnia) o poranku rozpocznie się eksmisja z posesji przy ul. Ujejskiego 44. Na profilu w portalu społecznościowym Tartak Bydgoszcz publikuje zdjęcia radiowozów zaparkowanych w pobliżu firmy i komentuje: - Permanentna inwigilacja.