Klasyki nocą pojawią się przed Artego

Redaktor | Wczoraj 19:21 Na parkingu przy Artego Arenie odbędzie się w środę (24 kwietnia) pierwsza edycja spotkań Bydgoskie Klasyki Nocą. Początek o godzinie 19.00.

Sypniewski: Wynagrodzenie jest za pracę, a nie za strajk

Redaktor | Wczoraj 16:29 Marcin Sypniewski i przedstawiciele Młodych dla Wolności we wtorek (23 kwietnia) zabrali głos w sprawie strajku w szkołach. Pod pomnikiem Kazimierza Wielkiego postulowali reformę edukacji w duchu wolnościowym oraz skrytykowali projekt uchwały Rady Miasta Bydgoszczy pozwalający na zwiększenie puli nagród dla nauczycieli.

Wojna robotów - zawody miniSumo na UTP

Redaktor | Wczoraj 13:25 W czwartek (25 kwietnia) na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym odbędzie się XII edycja zawodów MiniSUMO. Do udziału zgłosili się uczniowie ze 120 szkół z całej Polski.

Upływa termin na złożenie wniosku dla kobiet z rocznika ‘53

Redaktor | 22 kwi 20:12 Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina kobietom z rocznika 1953, że do 23 kwietnia mogą złożyć wniosek o wznowienie postępowania w sprawie przeliczenia emerytury. Dotyczy to kobiet, które od decyzji ZUS nie odwoływały się do sądu.

Mali pacjenci z bydgoskiego szpitala obdarowani prezentami [ZDJĘCIA]

Redaktor | 19 kwi 19:25 Maskotki, kolorowe balony i inne prezenty trafiły w piątek (19 kwietnia) do dzieci przebywających w bydgoskim szpitalu. Z okazji Świąt Wielkanocnych Stowarzyszenie „Serduszko na Dłoni” odwiedziło małych pacjentów z Wojewódzkiego Szpitala Obserwacyjno-Zakaźnego im. Tadeusza Browicza. Do akcji przyłączyły się także koszykarki z drużyny Artego Bydgoszcz.

Pędzili ponad 210 km/h. Wpadli w ręce policjantów [WIDEO]

Redaktor | 19 kwi 18:29 Policjanci z grudziądzkiej „drogówki” na autostradzie A-1 zatrzymali dwóch kierowców, którzy trasą szybkiego ruchu pędzili ponad 200 km/h. Obydwaj kierowcy zostali ukarani wysokimi mandatami, a w systemie ewidencji kierowców każdy „wzbogacił się" o 10 punktów karnych.