Ćwierć miliarda złotych na drogi lokalne w województwie

Redaktor | 22 lut 20:02 Rekordowa kwota 250 mln zł rządowych środków zostanie przekazana na dofinansowanie budowy, przebudowy lub remontu gminnych i powiatowych dróg w województwie kujawsko-pomorskim. Rząd podjął decyzje dotyczące tegorocznego podziału środków z Funduszu Dróg Samorządowych - informuje Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki.

Uczenie maszynowe święci triumfy. Także w Bydgoszczy?

mk | 22 lut 11:14 Systemy uczące się – w tym specjaliści upatrują przyszłość technologii. Spotkanie na temat uczenia maszynowego, a także języka SQL, będą cyklicznie odbywać się w Bydgoszczy. Najbliższe już w środę 27 lutego w Bibliotece UKW.

Uwaga kierowcy, będzie bardzo ślisko! BCZK ostrzega

Redaktor | 21 lut 14:55 Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego zapowiada, że od dzisiejszego (21 lutego) wieczora do piątku (22 lutego) rano nawierzchnia dróg i chodników będzie zamarzać po opadach deszczu ze śniegiem i mokrego śmiegu. Należy zachować szczególną ostrożność!

Zwiedzaj region bezpłatnie z przewodnikiem [WEEKENDOWA AKCJA]

Redaktor | 20 lut 12:40 W czwartek (21 lutego) rozpoczynają się zapisy na zwiedzanie atrakcji turystycznych Kujaw i Pomorza w ramach akcji „Poznaj swój region z przewodnikiem”, która odbędzie się 2 i 3 marca (sobota i niedziela) w 33 miejscowościach województwa. Uczestnictwo będzie bezpłatne lub za symboliczną złotówkę.