Dzień Seniora w ZUS

Redaktor | Wczoraj 12:31 Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje wydarzenie dedykowane osobom starszym. W piątek 26 października seniorzy będą mogli porozmawiać z różnymi specjalistami, wysłuchać wykładów na temat zdrowia i bezpieczeństwa oraz obejrzeć występy artystyczne młodzieży.

Nie lękajcie się dialogu. Konferencja na 40-lecie pontyfikatu Jana Pawła II

Redaktor | Wczoraj 11:34 22 października obchodzimy liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II oraz rocznicę inauguracji jego pontyfikatu. W tym roku mija 40 lat, odkąd Karol Wojtyła został wybrany papieżem. Forum Dialogu i Myśli Jana Pawła II przy Fundacji „Wiatrak” zorganizowało konferencję, aby upamiętnić to wydarzenie. O dialogu rozmawiali przedstawiciele różnych dziedzin.

Trwa remont śluzy Okole, w kolejce następne

Redaktor | 22 paź 14:40 Zrealizowaliśmy już 60 procent naszej inwestycji - mówi o modernizacji śluzy Okole Agnieszka Siłacz z RZGW w Bydgoszczy. Instytucja stara się o pieniądze na remont pozostałych zabytkowych śluz Kanału Bydgoskiego.

Klasa policyjna złożyła ślubowanie

Redaktor | 22 paź 14:32 To już czwarty rocznik klasy policyjnej w Zespole Szkół nr 24. Uczniowie, którzy poza nauką tradycyjnych przedmiotów poznają codzienną pracę policjantów, złożyli uroczyste ślubowanie.

Masz talent? MDK 5 zaprasza

Redaktor | 20 paź 20:33 Młodzieżowy Dom Kultury nr 5 w Bydgoszczy zaprasza na CASTING wszystkich kochających śpiew, a także instrumentalistów - amatorów. Poszukiwana młodzież w wieku 13 - 19 lat oraz studenci .

Tomasz Latos: Pojedynkować to się można z ludźmi honoru [WIDEO]

Redaktor | 19 paź 20:38 Tomasz Latos podsumował kampanię wyborczą. W wystąpieniu w czasie wieczornej (19 października) konwencji przedstawił główne założenia programowe: 100 dróg dla Bydgoszczy, obniżka czynszów ADM, festiwal muzyczny na wzór Open'era, programy Aktywny Senior i Mieszkanie na Start i inne. Wypomniał też głównym konkurentom prowadzenie brudnej kampanii.

Nie tylko wybory. Przewodnik na weekend

Redaktor | 19 paź 17:46 W niedzielę 21 października czekają nas wybory samorządowe. Jednak to niejedyne wydarzenie w ten weekend. Przed nami zawody niepełnosprawnych w podnoszeniu ciężarów, noc planszówek, muzyka na żywo, liczne spektakle i wiele innych. Sprawdź, gdzie warto się wybrać!

Latos: „Mieszkanie Plus” i „Mieszkanie na Start”- ostatnie propozycje przed ciszą

Redaktor | 19 paź 17:46 Tomasz Latos zadeklarował przystąpienie Bydgoszcz do rządowego programu „Mieszkanie Plus” i zaproponował program „Mieszkanie na Start”. – Bydgoszcz się wyludnia i musimy zrobić, aby ten proces zahamować – mówił dziś (19 października) na konferencji prasowej kandydat na prezydenta Bydgoszczy. Poseł Piotr Król dodał: - Przyzwoitością te wybory wygramy.

Paweł Skutecki podsumowuje kampanię i zachęca do głosowania

jg | 19 paź 15:44 Kandydaci Kukiz'15 podsumowali kończącą się kampanię wyborczą. - Od początku jesteśmy obecni na osiedlach w Bydgoszczy, rozmawiamy z mieszkańcami. Dzięki temu wiemy, co należy zmienić - mówił Paweł Skutecki, kandydat na prezydenta. Jednocześnie apelował do bydgoszczan o udanie się w niedzielę na wybory.

24-godzinna kampania Sypniewskiego i „Czasu Bydgoszczy”

jg | 19 paź 15:02 Kampanie kandydatów dobiegają końca. Marcin Sypniewski zmobilizował siły i przez ostatnie 24 godziny do ciszy wyborczej odwiedza różne części miasta, aby spotkać się z mieszkańcami i rozdać swoje ulotki. - Każdy głos się liczy. Wierzymy, że wynik będziemy mieli bardzo dobry - komentuje kandydat.