Przygotujmy się na upał [RADAR]

Redaktor | 29 cze 22:03 Na niedzielę (30 czerwca) meteorolodzy przewidują upał powyżej 30 stopni Celsjusza. IMGW wydało już ostrzeżenia m.in. dla Lubuskiego i zachodniej części Wielkopolski.

W koszarach przy ul. Gdańskiej otwarto Salę Ceremonialną

Redaktor | 29 cze 16:11 W koszarach wojskowych przy ul. Gdańskiej uroczyście otwarto w piątek (28 czerwca) Salę Ceremonialną. Znajdują się w niej pamiątki i fotografie opowiadające historię bydgoskiego garnizonu i dawnych koszar artyleryjskich.

Nad wodą można bezpiecznie wypoczywać [WIDEO]

Redaktor | 29 cze 14:06 Policyjni „wodniacy” spotkali się z dziećmi i młodzieżą przebywającą na półkoloniach organizowanych przez Stowarzyszenie Bezpieczeństwo Dziecka w Bydgoszczy w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2019”. Funkcjonariusze rozmawiali z nimi o bezpieczeństwie nad wodą.

Stary Rynek oficjalnie otwarty [FOTORELACJA]

Redaktor | 29 cze 08:46 Polonezem w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Ziemia Bydgoska” rozpoczął się w piątek (28 czerwca) plenerowy koncert, którym miasto oficjalnie otworzyło Stary Rynek po rewitalizacji. W sobotę kolejne atrakcje.

Wraca upał [POGODA]

Redaktor | 29 cze 08:03 Obszar naszego kraju jest pod wpływem wyżu znad Niemiec, który dosyć szybko przemieszcza się na południowy wschód.

Uwaga! Zmiany w organizacji ruchu na Focha [GRAFIKA]

Redaktor | 28 cze 12:12 W związku z rozpoczynającymi się pracami budowlanymi na odcinku ulicy Focha tj. od ulicy Warmińskiego do ulicy Mostowej od czwartku (4 lipca) zostaną wprowadzone tymczasowe zmiany w organizacji ruchu.

Pilnie potrzebna pomoc! Zatankuj szpik dla Macieja

Redaktor | 28 cze 09:37 „Szukamy bliźniaka genetycznego dla Macieja. Chcemy pomóc Maciejowi i innym chorym, dać im szansę na normalne życie” - informują organizatorzy akcji i proszą o pomoc. Maciej Gordon zachorował na aplazję szpiku i pilnie potrzebuje przeszczepu.