Czy Trzaskowski jest antybydgoski? Radni PiS piszą list otwarty

Marta Kocoń | 17 cze 17:31 Osiem pytań, w tym o słynny przetarg na tramwaje, skierowali do Rafała Trzaskowskiego, prezydenta Warszawy i kandydata na prezydenta RP, bydgoscy radni PiS. I zapowiadają, że jeśli nie dostaną odpowiedzi, uznają „antybydgoskość” za fakt.

Uwaga zmiany w bankomatach! Nowe limity?

Jarosław Aleksander | 16 cze 21:31 Niektóre bankomaty ograniczają wypłaty do 500 zł. Największe banki i sieci bankomatów zmieniają zasady działania urządzeń. Winą obarcza się operatorów kart płatniczych.

Jan Krzysztof Ardanowski w Kruszwicy [GALERIA]

Jarosław Aleksander | 15 cze 13:27 Minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski odwiedził Kruszwicę. Okazją do tej wizyty była pomoc, jaką Polski Cukier przekazał Caritasowi. Producenci stanęli na wysokości zadania, okazując solidarność z potrzebującymi.

Sum rekordzista? Wiemy jak go złowić

Redaktor | 15 cze 08:36 Padł tegoroczny rekord Polski w wielkości złowionego suma. To prawie 50 kilogramowa ryba o długości 2 metrów. Wiemy jak to się robi...

11 kandydatów powalczy o urząd Prezydenta RP

Krzysztof Drozdowski | 14 cze 12:14 W najbliższych wyborach prezydenckich o urząd będzie ze sobą konkurowało 11 kandydatów. Pojawiło się kilka nowych nazwisk względem wyborów, które miały się odbyć 10 maja.