Wymyśl imię dla rysia i zgarnij karnet na mistrzostwa

Redaktor | 7 wrz 13:16 Organizatorzy Drużynowych Mistrzostw Europy w lekkoatletyce zaprezentowali maskotkę zawodów – rysia. Jednak zwierzak nie ma jeszcze imienia. W związku z tym organizowany jest konkurs, w którym można wygrać karnet na całe mistrzostwa.

Industriada północy, czyli TehoFest 2018

Redaktor | 7 wrz 10:06 Już w przyszłym tygodniu rozpoczyna się największy na północy kraju festiwal dziedzictwa przemysłowego – TehoFest. Na święcie szlaku TeH2O czeka około 50 różnych wydarzeń – warsztaty, koncerty, spektakle teatralne czy wernisaże. Tym razem hasłem festiwalu jest „Z rodziną Bromberków na Szlaku”.

Krzysztof Pietrzak wycofuje się z wyborów

Redaktor | 6 wrz 11:19 - Niniejszym oświadczam, że podjąłem ostateczną decyzję, że nie będę kandydował na stanowisko Prezydenta Miasta Bydgoszczy - napisał w oświadczeniu Krzysztof Pietrzak, właściciel Tartak Bydgoszcz.

Totalna wojna posłów Platformy. Dziennikarze mają dość!

Redaktor | 6 wrz 08:40 Bydgoscy posłowie Platformy Obywatelskiej zwołali na czwartek (6 września) dwie konferencje prasowe, w czasie których obiektem ataków będzie Prawo i Sprawiedliwość. – Za kogo Wy nas macie? – oburzył się na portalu społecznościowym znany dziennikarz.

Sypniewski: Wypowiem wojnę wandalom i chuliganom

jg | 4 wrz 18:25 Całodobowe patrole piesze, nowy numer alarmowy oraz... strefy wolne od zakazów. Komitet Wyborczy Wyborców „Czas Bydgoszczy CB2018.PL” przedstawił swoje pomysły na zwiększenie bezpieczeństwa w mieście.

Zmiany na ulicy Jana Pawła II

Redaktor | 4 wrz 06:39 Trwają prace przy budowie przedłużenia Trasy Uniwersyteckiej. Od czwartku (6 września) zostaną wprowadzone zmiany w tymczasowej organizacji ruchu.

Rozbudowa schroniska nie tak szybko. Ogłoszono kolejny przetarg

Redaktor | 3 wrz 13:47 W ubiegłym tygodniu pisaliśmy, że miasto prowadzi negocjacje z potencjalnym wykonawcą rozbudowy schroniska dla zwierząt w Bydgoszczy. Już dzień później (30 sierpnia) w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta pojawiło się ogłoszenie o ponownym przetargu na ten remont.