Kaczyński w Bydgoszczy: Żeby Polska trwała, trzeba do tych wyborów pójść

Redaktor | 11 maj 22:23 Czy te wybory są ważne? Czy dotyczą mnie jako obywatela? Tak. Bo w ciągu najbliższego roku będziemy decydować o losie Polski i naszej przyszłości – tak prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński w Bydgoszczy zdefiniował wagę nadchodzących wyborów: europejskich, parlamentarnych i prezydenckich.

Szlachetna inicjatywa terytorialsów na Dzień Matki

Redaktor | 11 maj 12:57 Doświadczenie zdobyte podczas szkoleń wojskowych można przedłożyć bezpośrednio do życia cywilnego. Cztery żołnierki służące w 8. K-PBOT postanowiły wykorzystać zdobytą wiedzę i wspólnie zorganizują akcję dla mam dzieci przewlekle chorych w jednym z bydgoskich szpitali.

Nowa strona lotniska i kolejne udogodnienia dla pasażerów

Redaktor | 11 maj 09:21 Strona zawiera wszelkie niezbędne i przedstawione w przystępnej formie informacje dla pasażera, takie jak szczegółowy status rejsu wraz z odnośnikami do stron rezerwacji, zalecenia dotyczące kontroli bezpieczeństwa, poradniki czy informacje pogodowe, pobierając dane z kilku zewnętrznych systemów. Prace nad witryną trwały kilka miesięcy.

Bezrobocie niskie jak nigdy

Redaktor | 11 maj 07:11 Na koniec kwietnia 2018 roku szacunkowa stopa bezrobocia wyniosła w Bydgoszczy jedynie 3, 5 proc. – poinformował ratusz. Jest to najniższy od początku lat 90. XX wieku poziom bezrobocia zanotowany w mieście.

Kandydat PiS pyta: Czy chcemy Europy wartości, czy Europy, która odchodzi od swoich korzeni?

Redaktor | 10 maj 17:29 Apel o debatę dotyczącą promowania środowisk gejów, lesbijek, transwestytów i biseksualistów tzw. LGBT+ oraz list otwarty skierowany do polityków Koalicji Europejskiej Radosława Sikorskiego oraz Krzysztofa Brejzy to tematy konferencji prasowej kandydata PiS do Parlamentu Europejskiego Przemysława Przybylskiego, która odbyła się w piątek (10 maja) w Bydgoszczy.