Biura Enei czynne we wtorek do godz. 20.00 [KOMUNIKAT]

Redaktor | 12 sie 20:03 Enea, zgodnie ze znowelizowaną tzw. ustawą o cenach prądu, przyjmuje oświadczenia od m.in. mikro i małych przedsiębiorstw do 13 sierpnia 2019 r. Tego dnia Biura Obsługi Klienta Enei będą czynne do godziny 20.00. Enea jednocześnie zachęca do skorzystania z możliwości wysłania dokumentów pocztą.

Rycerskie zmagania w Myślęcinku [GALERIA ZDJĘĆ]

Redaktor | 12 sie 07:05 III Wakacyjny Turniej Rycerski zgromadził na starcie liczne grono zawodników obojga płci i w różnym wieku. Publiczność przybyła na myślęciński hipodrom mogła podziwiać ich umiejętności w kilku konkurencjach.

Złoto jest nasze, złoto się Polsce należy [ZDJĘCIA, WIDEO]

Redaktor | 11 sie 20:33 Reprezentacja Polski w wielkim stylu wygrała w Bydgoszczy Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce. Biało-czerwoni, w obecności ponad szesnastu tysięcy kibiców na stadionie Zawiszy, wyprzedzili drugą w klasyfikacji ekipę Niemiec o prawie trzydzieści punktów.

Polska prowadzi. Francuska sztafeta zdyskwalifikowana [AKTUALIZACJA, WIDEO]

Redaktor | 10 sie 20:32 Reprezentacja Polski prowadzi tuż za półmetkiem Drużynowych Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce, które odbywają się w Bydgoszczy. Przed ostatnim dniem zawodów biało-czerwoni wyprzedzają Francję o 11,5 pkt. To efekt wieczornej dyskwalifikacji francuskiej sztafety 4x100 metrów mężczyzn.

Polacy tylko za Niemcami po pierwszym dniu mistrzostw [ZDJĘCIA, WIDEO]

Redaktor | 10 sie 06:42 Reprezentacja Polski zajmuje drugie miejsce po pierwszym dniu Drużynowych Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce, które rozpoczęły się w Bydgoszczy. Oba pierwsze finały zawodów wygrali reprezentanci Niemiec, którzy prowadzą w klasyfikacji z przewagą pięciu punktów nad reprezentacją biało-czerwonych.

Sport, muzyka oraz wiele, wiele innych wydarzeń [LISTA]

Redaktor | 9 sie 19:59 Koncert nad Balatonem, Wakacyjny Turniej Rycerski, Rzeka Muzyki 2019 czy policyjny piknik w Pieczyskach to niektóre atrakcje, które czekają w weekend (10-11 sierpnia) w mieście i okolicy. A na stadionie Zawiszy Bydgoszcz trwają emocje lekkoatletyczne.