Rekordzista 85 razy zdawał prawo jazdy. Zapowiada walkę do skutku

kd | 1 sie 09:39 Od pięciu lat jeden z mieszkańców gm. Wola Uhruska (pow. włodawski) stara się zdobyć prawo jazdy. Do tej pory do egzaminu teoretycznego przystąpił 85 razy. Za każdym razem brakowało mu punktów do wymaganych 68, które powodują uznanie egzaminu za zaliczony.

Emilewicz: mogą pojawić się kaucje przy zakupie oleju silnikowego

Krzysztof Drozdowski | 31 lip 09:19 30 lipca w siedzibie Ministerstwa Rozwoju odbyła się konferencja podczas której wicepremier Jadwiga Emilewicz zapowiedziała, że od nowego roku może zostać wprowadzona kaucja przy zakupie oleju silnikowego. Ma to być sposób na walkę z szarą strefą.

Prezydent Duda spotkał się z Rafałem Trzaskowskim

Krzysztof Drozdowski | 30 lip 11:06 To była spokojna rozmowa, spokojne spotkanie, gdzie mówiliśmy też o przyszłości Polski, o tym jak chcemy, żeby Polska się nadal rozwijała. Przede wszystkim jak chcemy, żeby była realizowana dalej ta bezpośrednia polityka na scenie politycznej — relacjonował spotkanie z Rafałem Trzaskowskim prezydent Duda.

Na wakacjach uważaj na sinice

Redaktor | 29 lip 09:13 Klimat coraz bardziej się ociepla, temperatura na Ziemi podnosi, a to sprzyja kolejnemu zjawisku jakim jest występowanie sinic w zbiornikach wodnych.