Pomagają pogorzelcom

Redaktor | 4 sty 19:26 W sylwestrowych pożarach niemal cały dorobek życia straciły rodziny z Gościeradza oraz Gródka. Pierwszym pomaga Urząd Miejski w Koronowie, dla drugich uruchomiono zbiórkę społeczną.

Pożegnanie śp. doktora Edwarda Latosa

Redaktor | 4 sty 13:25 W sobotę 5 stycznia na cmentarzu Nowofarnym przy ul. Artyleryjskiej odbędą się uroczystości pogrzebowe śp. doktora Edwarda Latosa. Ceremonię rozpocznie Msza święta o godzinie 11.00.

Mała książka, wielki człowiek [WIDEO]

Redaktor | 3 sty 21:54 Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy dołączyła do akcji „Mała książka – wielki człowiek”. Każdy trzylatek, który przyjdzie do biblioteki otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą.

Mały ZUS - czas na decyzję do 8 stycznia [KOMUNIKAT]

Redaktor | 2 sty 19:54 Zakład Ubezpieczeń Społecznych przygotował krótki informator na temat nowych regulacji dla drobnych przedsiębiorców. Decyzję o wyborze sposobu ubezpieczenia w 2019 roku trzeba podjąć do 8 stycznia.

Trwa nabór do Rady ds. Partycypacji Społecznej

Redaktor | 2 sty 15:54 Prezydent Bydgoszczy ogłosił nabór na nową kadencję Rady do spraw Partycypacji Społecznej. Osoby, które chcą uczestniczyć w jej pracach, mogą przesyłać zgłoszenia do 7 stycznia.

Kąpiel w rzece na powiatnie Nowego Roku [ZDJĘCIA]

Redaktor | 1 sty 16:49 Wioślarze LOTTO/Bydgostii w towarzystwie członków Bydgoskiego Klubu Morsów witali w samo południe Nowy Rok treningiem na Brdzie i kąpielą w rzece. Ta tradycja trwa już prawie ćwierć wieku.