Kolejne rekordy bydgoskiego lotniska

Redaktor | 11 wrz 11:05 W sierpniu prawie 48 tysięcy pasażerów odleciało z Portu Lotniczego w Bydgoszczy. To ponad 40 proc. więcej niż w tym samym czasie rok temu. Jednak bydgoskie lotnisko nie zwalnia tempa. Jeszcze w październiku Ryanair poleci do Kijowa, a od przyszłego roku również do Glasgow.

Bieg wyłącznie dla pań. Panowie mogą tylko kibicować

Redaktor | 10 wrz 19:34 Już po raz trzeci w Bydgoszczy odbędzie się Run Budlex for Women. Jest to jedyny w regionie bieg tylko kobiet. Do pokonania jest pięciokilometrowa trasa, a część pieniędzy z wpisowego przeznaczona zostanie na cel charytatywny.

Chorujesz na celiakię? Dowiedz się, jak możesz sobie pomóc

Redaktor | 10 wrz 11:39 Chleb pszenny czy tradycyjna pizza - m.in. tych potraw muszą unikać osoby chore na celiakię. Jak dokładnie się odżywiać, gdy na nią chorujemy? Na wykładach Akademii Zdrowia Celiakia 2018 będzie można uzupełnić swoją wiedzę i posmakować produktów bezglutenowych. Zapisy trwają do 20 września.

Dziecięce Graffiti rozpoczęło rok szkolny [FOTORELACJA]

Redaktor | 9 wrz 17:20 Uczestnicy projektu Dziecięce Graffiti, sympatycy i znamienici goście spotkali się w sobotę (8 września) w Barze pod Kogutem, żeby rozpocząć zajęcia w nowym roku szkolnym. Nie zabrakło też akcentów związanych ze 100. rocznicą odzyskania niepodległości.

Kulturalnie i kulinarnie. Imprezy na weekend

Redaktor | 8 wrz 10:57 Autografy i niespodzianki na Długiej,  premiera w teatrze, regionalne przysmaki, a dla najmłodszych „czarowanie z liter i obrazków”. Sprawdź, co jeszcze można robić w ten weekend.

Militarna impreza w Bydgoszczy. Dzień NATO

Redaktor | 8 wrz 08:34 Wystawa sprzętu wojskowego, występy orkiestr dętych, biegi przełajowe, a także koncerty i wiele atrakcji dla najmłodszych. W przyszłą sobotę (15 września) w Bydgoszczy odbędzie się Dzień NATO. Tego dnia komunikacja miejska będzie darmowa.