Zaginął grzybiarz. Poszukiwania nie dały rezultatu [ZDJĘCIA]

Redaktor | 4 paź 20:09 72-letni bydgoszczanin zaginął w okolicach Nowej Wsi Wielkiej. W piątek (4 października) w akcji poszukiwawczej brało udział kilkudziesięciu policjantów, strażaków oraz Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Gościeradz z psem Loco wyszkolonym do ratowania ludzi.

Radni PiS chcą zwołania nadzwyczajnej sesji Rady Miasta

Redaktor | 4 paź 18:03 Radni klubu Prawa i Sprawiedliwości domagają się większego wpływu Rad Osiedli na decyzje inwestycyjne, informacji w sprawie wynagrodzeń zmiennych w spółkach komunalnych i w sprawie przetargu na wywóz odpadów. Chcą, by te trzy sprawy zostały poruszone na nadzwyczajnej sesji Rady Miasta.

Strongmani będą walczyć na WSG

Redaktor | 4 paź 09:27 W ramach „Sportowych Dni Otwartych WSG” odbędą się w sobotę (12 października) zawody o „Puchar Polski Strongman WSG 2019”. Początek imprezy zaplanowano na godz. 11.30.

Zginęła bydgoszczanka. Ustalenia policji po wypadku w Bzowie

Redaktor | 1 paź 21:57 Dwie osoby zginęły, a jedna została ranna, w wypadku do którego doszło we wtorek (1 października) na drodze krajowej nr 91 w Bzowie (pow. świecki). Ofiary śmiertelne to 29-letni kierowca bmw oraz 28-letnia kierująca peugeotem. Śledztwo prowadzone w tej sprawie wyjaśni przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Zaczyna się głosowanie w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim

Redaktor | 1 paź 16:43 Od 1 do 31 października można głosować na propozycje zgłoszone przez mieszkańców w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. W tym roku przeznaczono na nie kwotę aż 16 milionów złotych. Do projektów osiedlowych i ponadosiedlowych po raz pierwszy dołączają małe projekty społeczne.

Bydgoski fotograf wyróżniony w międzynarodowym konkursie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 1 paź 16:16 Piotr Górny jest fotografem dzikiej przyrody. W europejskim konkursie fotografii przyrodniczej, zorganizowanym przez Swiss Ornithological Institute wywalczył III miejsce w kategorii „Emotion”, a na finałową listę 100 najlepszych prac trafiły łącznie cztery kadry jego autorstwa.