Czwarta wyprzedaż garażowa na Miedzyniu. Już w najbliższą sobotę

Redaktor | 30 sie 06:57 Kolejna edycja wyprzedaży garażowej na Miedzyniu odbędzie się w sobotę (31 sierpnia). Swoje skarby wystawi na sprzedaż ponad 120 wystawców. Podczas wyprzedaży do nabycia będą m.in. płyty winylowe, sprzęt agd i rtv, odzież, obuwie i różnego rodzaju bibeloty.

Chemik dogonił lidera [IV LIGA]

Redaktor | 29 sie 22:29 W czwartkowym (29 sierpnia) meczu IV ligi piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz wygrali z Orlętami Aleksandrów Kujawski 3:1. Podopieczni Piotra Gruszki najlepiej grali na początku spotkania.

Działacze opozycji w PRL bronią radnego Frelichowskiego

Redaktor | 29 sie 17:39 Pod koniec lipca tego roku radny miasta Bydgoszczy i przewodniczący Klubu „Gazety Polskiej” Krystian Frelichowski zamieścił na swojej facebookowej stronie wpis zachęcający do zakupu „Gazety Polskiej” z dołączoną naklejką „strefa wolna od LGBT”. Już kilka dni później groziło mu za to wydalenie ze Szkoły Podstawowej w Złejwsi Wielkiej, gdzie pracuje.

Atrakcje na Brdzie. Kayakmania w Bydgoszczy

Redaktor | 29 sie 09:57 Mnóstwo atrakcji na Wyspie Młyńskiej czekać będzie na miłośników sportów wodnych. Z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Kajakarza w Bydgoszczy w dniach 30 sierpnia- 1 września odbędzie się trzecia edycja Kayakmanii.

Autobus uderzył w słup na Wyszyńskiego [ZDJĘCIA]

Redaktor | 28 sie 19:57 Bus przewożący dzieci, chcąc ustąpić miejsce pojazdowi uprzywilejowanemu, zajechał drogę autobusowi komunikacji miejskiej. Do zdarzenia doszło na ul. Wyszyńskiego w Bydgoszczy w środę (28 sierpnia) po południu.

PiS zarejestrował kandydatów [WYBORY 2019]

Redaktor | 28 sie 19:39 Pierwsi złożyliśmy dokumenty do rejestracji – powiedział lider listy Prawa i Sprawiedliwości Tomasz Latos w środę (28 sierpnia) na konferencji pod bydgoską siedzibą komisji wyborczej.

Festiwal Pozytywka. Cztery dni z magicznym światem baśni i bajek

Redaktor | 28 sie 14:57 Przed nami cztery dni pełne atrakcji artystycznych, ponad 30 baśniowych wydarzeń na terenie całej Bydgoszczy, podczas których dzieci będą miały okazję wziąć udział m.in. wziąć aktywny udział w performatywnych baśniowych spotkaniach, zobaczyć niezwykłe spektakle teatralne w najróżniejszych formach, posłuchać baśniowej muzyki na koncertach. A wszystko to ramach Festiwalu...

Już niedługo wielka śliwkowa uczta w Strzelcach Dolnych

Redaktor | 28 sie 11:54 Zbliża się XIX edycja Święta Śliwki w Strzelcach Dolnych. W weekend 7-8 września zaplanowano wiele atrakcji zarówno dla smakoszy, jak i miłośników dobrej zabawy. W programie m.in. smażenie powideł, lokalne produkty, kuchnia tradycyjna z różnych stron regionów Polski.