Welconomy Forum 2019. Redaktor Lewicka-Ritter nadaje z Torunia

Redaktor | 18 mar 12:09 Doroczne dwudniowe Międzynarodowe Forum Gospodarcze Welconomy Forum trwa w Toruniu. To już 26. takie spotkanie gromadzące w naszym regionie wybitne postaci życia publicznego, m. in. przedstawicieli rządu i samorządów, reprezentantów świata gospodarki, nauki i kultury, a także gości z zagranicy. Hasło przewodnie forum brzmi „Niepodległa – nowe wyzwania”.

Charyzmatyczny trener odchodzi

Redaktor | 17 mar 19:34 Sugestie o odejściu trenera siatkarzy pojawiły się w czasie relacji telewizyjnej z meczu MKS Będzin -Chemik Bydgoszcz.

Stowarzyszenie „Dzięki Wam” prosi o wsparcie przy tworzeniu logo

Redaktor | 17 mar 14:52 Stowarzyszenie „Dzięki Wam” to nowa inicjatywa społeczników, którzy angażują się w pomoc potrzebującym, m.in. remontują mieszkania osób starszych, których lokale spłonęły w pożarach. - Ogłaszamy „konkurs” na logotyp - mówi społecznik Adam Jaworski.

Byli wierni przysiędze i wartościom [WIDEO]

Redaktor | 17 mar 13:51 Seminarium popularno-naukowe „Żołnierze Wykleci- patriotyzm i droga do wolności” przyciągnęło do bydgoskiego „Domu Polskiego” tłumy słuchaczy. Jednym z prelegentów był dr Romuald Rajs, syn kpt. Rajsa, ps. „Bury”.

Płonące drzewo [ZDJĘCIE TYGODNIA]

Redaktor | 17 mar 09:21 Pożary i wypadki niosą ze sobą często dramatyczne skutki. Najwięcej mogą o tym opowiedzieć strażacy, którzy zazwyczaj pierwsi pojawiają się na miejscu zdarzenia. Poza trudem podejmowanych działań dokumentują swoją pracę, uwieczniając ją na fotografiach.

Niedziela w Wiatraku - dwa koncerty

Redaktor | 16 mar 18:52 Wiatrak zaprasza w niedziele (17 marca) do sali widowiskowej Domu Jubileuszowego Jana Pawła (ul. Bołtucia 7) na dwa koncerty przygotowane przez bydgoską Akademię Muzyczną.

Lista wydarzeń weekendowych

Redaktor | 16 mar 07:52 Sprawdź, co się będzie działo w sobotę i niedzielę w Bydgoszczy. Bydgoskie Centrum Informacji przygotowało listę wydarzeń.

Ostrzeżenie! Wieje

Redaktor | 16 mar 00:32 Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega: Wiatr w porywach może osiągnąć nawet 90 km/h.