Polskie Radio PiK świętuje 84. urodziny

Redaktor | 15 sty 13:27 84 lata temu otwarta została Rozgłośnia Pomorska Polskiego Radia. „Nadajnik i budynki techniczne znajdowały się w podtoruńskiej wsi Stawki” – przypomina dziś Polskie Radio Pomorza i Kujaw, które jest kontynuatorem przedwojennej tradycji.

Krople do oczu wycofane z obrotu

Redaktor | 15 sty 10:40 Główny Inspektorat Farmaceutyczny poinformował o wycofaniu ze sprzedaży kropli do oczu Xaloptic Free o numerze serii 511017 oraz dacie ważności: 06. 2020.

Bydgoskie światełko dla Pawła Adamowicza [ZDJĘCIA]

Redaktor | 14 sty 22:15 Milczenie jest tysiąckroć silniejsze od słów – powiedział pod pomnikiem Kazimierza Wielkiego Karol Słowiński, organizator wiecu w hołdzie pamięci zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Barbarzyński atak w Gdańsku. Słowa wsparcia dla prezydenta Adamowicza

Redaktor | 14 sty 10:16 W obliczu barbarzyńskiego ataku na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza jednoczą się myśli wielu ludzi z różnych środowisk. - Gdy my graliśmy, w innym miejscu rozgrywała się tragedia. Panie prezydencie Adamowicz, przyjacielu siatkówki, cała moja rodzina się o Pana modli. Jak wiele rzeczy staje się w życiu małych w takiej sytuacji – napisał na Twitterze Jakub Bednaruk, trener...

Finał WOŚP w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]

Redaktor | 14 sty 09:49 Centralnym punktem bydgoskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy była scena przed Torbydem. Tradycyjne światełko do nieba rozbłysło fajerwerkami.

Wymarzone muzeum [KONKURS]

Redaktor | 13 sty 14:53 Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy organizuje konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych i integracyjnych oraz specjalnych z województwa kujawsko-pomorskiego.