Polityk nagrał piosenkę. Internet się wzruszył [WIDEO]

Redaktor | 13 lip 11:20 Piszę te słowa w myślach od lat... Tak, marzyłem o tym i wreszcie to zrobiłem. Nagrałem swoją pierwszą piosenkę. Z moim tekstem i wokalem – bydgoski poseł Piotr Król opublikował w mediach społecznościowych swoje dzieło.

Wakacyjny turniej piłkarzy amatorów [ZAPROSZENIE]

Redaktor | 12 lip 19:04 Boisko piłkarskie stadionu miejskiego przy ul. Słowiańskiej przejmą w sobotę (13 lipca) piłkarze amatorzy. Oprócz emocji sportowych zapewniają, że będzie mnóstwo dodatkowych atrakcji.

Ledwo uszli z życiem. Teraz potrzebują pomocy [APEL]

Redaktor | 12 lip 13:40 Dzięki wspaniałej akcji w Srebrnicy pod Koronowem strażacy ocalili w czwartek (11 lipca) życie kobiety z trojgiem dzieci. Pożar jednak wyrządził wiele szkód. Na portalu zrzutka.pl pojawił się apel z prośba o pomoc i wsparcie.

Śródmieście sprzed stu lat. Podwórko tajemnic ujawnia [WIDEO]

Redaktor | 11 lip 22:30 Przed nami kolejna handlowa niedziela (14 lipca) w centrum miasta . Tym razem przebiegnie pod znakiem historii. Przed restauracją Weranda w parku Kazimierza wielkiego będzie można obejrzeć kolejne fragmenty wielkiej makiety centrum Bydgoszczy Anno Domini 1920. Profil „Podwórko Tajemnic” pokazuje wideo z postępu prac.

Zumba będzie królować na Wyspie Młyńskiej

Redaktor | 11 lip 12:18 Lato z Zumbą Fitness to taneczne wydarzenie dla każdego, niezależne od wieku i kondycji. Tegoroczna edycja jest już trzecią, największą ze wszystkich – zapowiada organizator Paweł Paczyński. Tym razem jego festiwal jest częścią odbywającej się cyklicznie Kolacji na Wyspie.

Wypadek na Kolbego [ZDJĘCIA]

Redaktor | 10 lip 20:35 Z nieustalonych dotąd przyczyn osobowy peugeot partner wypadł z ulicy i uderzył w słup latarni ulicznej. Do wypadku doszło po południu w środę (10 lipca) na ul. Kolbego na Osowej Górze.

Tragedia przy ulicy Mińskiej w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]

Redaktor | 9 lip 17:13 Informacja wpłynęła na stanowisko kierowania tuż przed godziną 16.00 we wtorek (9 lipca). Mężczyzna znalazł w kanale bydgoskim ciało kobiety. Na miejsce skierowano strażaków z JRG 3 oraz Grupę Ratownictwa Wodnego z JRG 1.

Ile zieleni zmieści się na rynku? Akcja doniczkowa

Redaktor | 9 lip 11:45 Partia Zieloni chce zazielenienia Starego Rynku. Aby zwrócić uwagę rządzących i natchnąć ich do działania, zorganizowali akcję pn. „Ile roślin zmieści się na Starym Rynku?", do której zapraszają mieszkańców Bydgoszczy