Gęsi weekend w Przysieku

Redaktor | 8 lis 20:42 Katarzyna Meller, Robert Makłowicz, Teo Vafidis, Giancarlo Russo – będą gwiazdami kulinarnych pokazów na Kujawsko-Pomorskim Festiwalu Gęsiny. W najbliższą sobotę i niedzielę gęsina królować będzie w podtoruńskim Przysieku.

Bydgoski pociąg w Niemczech

Redaktor | 8 lis 18:34 PESA LINK został zaprezentowany przez przedstawicieli Deutsche Bahn podczas uroczystości 75-lecia Bazy DB w Dortmundzie. To właśnie tam serwisowane są wyprodukowane przez bydgoską spółkę spalinowe LINKi, które już wożą pasażerów w rejonie Sauerland.

Pijany motorowerzysta uderzył w samochód

Redaktor | 8 lis 12:03 Motorowerzysta uderzył w tył samochodu osobowego miejscowości Lisnowo w powiecie grudziądzkim. Do zdarzenia doszło w środę (7 listopada). Ranny kierowca jednośladu trafił do szpitala.

Netflix reklamuje się w Bydgoszczy

Redaktor | 7 lis 20:41 Popularny serwis oferujący seriale i filmy będzie reklamował się w Bydgoszczy. Oryginalny mural powstaje na ścianie budynku przy ul. Jagiellońskiej.

Oscarowa kampania filmu Marcina Sautera. Dorzuciło się miasto

Redaktor | 7 lis 17:29 W Stanach Zjednoczonych rozpoczęła się kampania promocyjna filmu „Żalanasz. Pusty brzeg” bydgoszczanina Marcina Sautera. Twórcy kampanii chcą, by dokument dostrzegli i docenili członkowie Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej.

Straż Rybacka dostała nowe auta i lornetki

Redaktor | 7 lis 10:51 Cztery samochody marki Ford Ranger warte w sumie blisko 600 tys. złotych dostała Państwowa Straż Rybacka. Uroczystość przekazania aut odbyła się dziś (7 listopada) na parkingu przed Kujawsko-Pomorskim Urzędem Wojewódzkim w Bydgoszczy.

Potrącenie pieszego [ZDJĘCIA]

Redaktor | 7 lis 08:40 Potrącenie pieszego na przejściu dla pieszych na rondzie Bernardyńskim. Samochód osobowy marki Fiat zjeżdżając w ulicę Toruńską potrącił osobę znajdującą się na pasach. Ranny został odwieziony na badania do szpitala. Policja ustala dokładny przebieg zdarzenia.