Znawcy instrumentów w Ostromecku. Trzy dni wykładów i koncertów

Redaktor | 17 wrz 11:06 Już po raz drugi znawcy instrumentów z całej Polski przyjechali na konferencję do Ostromecka. Wykłady potrwają do wtorku (18 września). Na zakończenie każdego dnia odbywa się koncert - nietypowy, bo zagranym na historycznych instrumentach. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Czas Bydgoszczy zarejestrował listę do Rady Miasta

Redaktor | 15 wrz 19:26 Komitet Wyborczy Wyborców CZAS BYDGOSZCZY CB2018.PL poinformował dziś (15 września), że dokonał zgłoszenia list kandydatów do Rady Miasta Bydgoszczy. Na listach umieszczono maksymalną dopuszczalną liczbę 43 kandydatów.

Biegali by pomóc [ZDJĘCIA]

Redaktor | 15 wrz 19:14 4. PKO Bieg Charytatywny zgromadził na bydgoskim stadionie Zawiszy kilkuset biegaczy. 70 sztafet walczyło o jak najlepszy wynik o wsparcie finansowe dla Domu Pomocy Społecznej w Grabiu.

Idą do Rady Miasta. Prezentacja kandydatów Prawa i Sprawiedliwości

Jarosław Kopeć | 15 wrz 17:16 Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości spotkali się dziś z dziennikarzami na Wyspie Młyńskiej. - To nasza silna drużyna. Zwyciężymy - zachwalał poseł Tomasz Latos, kandydat na prezydenta Bydgoszczy, wspierany przez posła Piotra Króla, europosła Kosmę Złotowskiego i szefa miejskich struktur partii Tomasza Regę.

Dyrektorzy szpitali uniwersyteckich o zaangażowaniu posła Latosa w rozwój Bydgoszczy

Redaktor | 15 wrz 10:27 „W związku z pojawiającą się w przestrzeni publicznej dyskusją, dotyczącą aktywności Posła Tomasza Latosa na rzecz rozwoju Bydgoszczy, przedstawiamy informacje na temat podejmowanych przez Pana Posła działań, mających na celu rozwój bydgoskich szpitali uniwersyteckich” – zaczynają swój list do mediów dyrektorzy bydgoskich szpitali Jurasza i Biziela.

Zawisza – Flisak [ZAPOWIEDŹ]

Redaktor | 15 wrz 08:01 W szóstej kolejce klasy okręgowej Zawisza Bydgoszcz podejmie Flisaka Złotoria. Mecz rozegrany zostanie na stadionie przy ul. Sielskiej w Fordonie.

Oddaj krew i zrób zdjęcie! Wyjątkowa akcja RCKiK

Redaktor | 14 wrz 13:04 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy rusza w teren, szukając ludzi gotowych do pomocy. Krew będzie można oddać w ambulansach w pięciu miastach regionu, a na dawców czekać będą... fotobudki.

Nowe murale w Bydgoszczy. Na początek anioły

Redaktor | 14 wrz 11:12 Kończą się prace nad muralem na ul. 20 stycznia, tuż przy gmachu Akademii Muzycznej. Autorem malowidła z aniołami i zapisem nutowym jest Julian Nowicki. Jego kolejny mural niebawem ozdobi ul. Cieszkowskiego.