Wielkie Święto Szlaku TeH2O w Bydgoszczy [ZAPOWIEDŹ]

Redaktor | 4 wrz 19:06 Tehofest 2019 to piąta edycja Święta Szlaku Wody, Przemysłu i Rzemiosła TeH2O oraz niepowtarzalna szansa na skorzystanie z wyjątkowych atrakcji, takich jak: zwiedzanie obiektów szlaku (w tym tych niedostępnych na co dzień), warsztaty, spotkania, wernisaże. Ale przede wszystkim TehoFest to niezapomniana industrialna przygoda.

ZUS przypomina ile od września mogą dorobić emeryci i renciści

Redaktor | 3 wrz 19:05 Przejście na emeryturę, czy rentę to nie zawsze koniec pracy. Każdy emeryt, rencista ma prawo dorobić do swojego świadczenia. Musi jednak pamiętać, że dodatkowe zarobki mogą wpłynąć na to czy ZUS zawiesi lub zmniejszy świadczenie – informuje ZUS.

Policja szuka złodzieja perfum ze sklepu w Zielonych Arkadach [AKTUALIZACJA]

Redaktor | 3 wrz 14:52 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają osobę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Rok szkolny oficjalnie rozpoczęty [ZDJĘCIA]

Redaktor | 2 wrz 16:13 Im więcej zdobędziecie wiedzy, umiejętności, kompetencji, tym później w życiu przez kilkadziesiąt lat będziecie to wykorzystywać – mówił prezydent Rafał Bruski do młodzieży w czasie miejskiej inauguracji roku szkolnego 2019/20 w VII Liceum Ogólnokształcącym.

Dęby wygrały drugi mecz w walce o awans do finału

Redaktor | 2 wrz 13:47 Po dramatycznej końcówce meczu KWK Construction Dęby Osielsko odniosły drugie zwycięstwo nad Silesią Rybnik 8:7 i w półfinałach play-off Ekstraligi prowadzą 2-0 w serii do trzech zwycięstw. Trzeci i ewentualnie czwarty mecz za tydzień w Rybniku.

Burza krąży wokół Bydgoszczy [RADAR]

Redaktor | 1 wrz 21:20 W Bydgoszczy już widać błyskawice. - W Nakle leje - informują nas czytelnicy. IMGW wydał ostrzeżenie o burzach z gradem dla całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Kajakarze świętowali i bili nowy rekord [ZDJĘCIA]

Redaktor | 1 wrz 10:53 Międzynarodowy Dzień Kajakarza KAYAKMANIA na stałe wpisał się już w kalendarz imprez na Brdzie. W ubiegłym roku uczestnicy pobili Rekord Guinnessa w Bydgoskiej Paradzie Kajakowej. W tym roku mierzyli się z rekordem Polski.

Dęby są na dobrej drodze do finału Ekstraligi

Redaktor | 1 wrz 10:05 Baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko wygrali pierwszy mecz półfinałowy play-off Ekstraligi z Silesią Rybnik 14:4. Mecz został zakończony w VIII rundzie wskutek 10-punktowej przewagi zespołu gospodarzy. W półfinałowej rywalizacji do trzech zwycięstw zespół z Osielska prowadzi 1-0.