Kiedy należy rozjechać psa? Internauci radzą

Jarosław Aleksander | 6 lip 00:02 Kilka dni temu media podały wiadomość, że na Drodze Krajowej 45 do rowu wpadło sportowe ferrari... Nic w tym dziwnego, pech... Jednak sprawa nabrała rozgłosu gdy kierowca przyznał się, że do wypadku doszło, gdyż był zmuszony ominąć psa. W internecie rozgorzała dyskusja.

Facebook: będzie więcej banów dla użytkowników

Jarosław Aleksander | 29 cze 20:04 Kolejni reklamodawcy opuszczają Facebooka. Jest to pokłosie kampanii „Stop Hate for Profit" mającą na celu wprowadzenie totalnej poprawności politycznej w mediach społecznościowych. Ma to też na celu likwidację wszelkich objawów wolności słowa w internecie

Czy kurierzy i dostawcy zachowują zasady bezpieczeństwa?

Marta Kocoń | 7 kwi 14:43 Kurier, który czeka, aż podejdę i dostawczyni, która ściąga i zakłada maseczkę w trakcie dostarczenia - spotkania z ostatnich dni wywołują wątpliwości, czy opcja „na dowóz” jest rzeczywiście bezpieczną formą zakupów...

Niezrozumienie czy atak? [KOMENTARZ]

Redaktor | 12 mar 12:49 Mam wrażenie, że nastąpiło całkowite niezrozumienie intencji Episkopatu albo po prostu atak na Kościół w tym momencie jest komuś na rękę - o reakcji na postulat zwiększenia liczby Mszy pisze radny Paweł Bokiej.

Prowokacja czy profanacja. Rzecz o symbolu Polski Walczącej na bydgoskiej Manifie

Krzysztof Drozdowski | 8 mar 23:06 Polskie symbole narodowe można przerabiać na różne sposoby. Warunek jest jeden. Nie można tych symboli sprofanować. A czy właśnie każda przeróbka nie jest profanacją? Czy symbol Polski Walczącej , w którym dolna część ma się kojarzyć z kobiecymi piersiami, jest przeróbką czy profanacją? Czy zawsze należy robić to, co wolno?

Poseł Olszewski uprzejmie donosi [OPINIA]

Krzysztof Drozdowski | 2 mar 16:06 Szef bydgoskiej Platformy uprzejmie „sygnalizuje” „nacjonalistycznemu” PiS-owi, by ten wykluczył radnego Mickusia ze swego grona. Powodem jest udział w marszu pamięci Żołnierzy Wyklętych, podczas którego na transparencie pojawiła się postać Janusza Walusia – pisze Krzysztof Drozdowski.

Dlaczego taki hejt na Wojowników Maryi? [KOMENTARZ]

Redaktor | 12 gru 11:17 Jeśli ktoś odnalazł prawdziwy ratunek dla swojego życia, zna sposób na osiąganie dobrymi środkami dobrych celów, to z miłości do ludzi chce się tym podzielić. Bez narzucania, bez krzyku, choć w obecnych czasach jako znak sprzeciwu – o hejcie po Męskim Różańcu Ulicami Bydgoszczy pisze Katarzyna Chrzan.

Festiwal cudem ocalony [KOMENTARZ GRZEGORZA DUDZIŃSKIEGO]

Redaktor | 8 paź 11:40 Realizacja tegorocznego IX Festiwalu Widzących Duszą „Muzyka otwiera oczy” stała pod wielkim znakiem zapytania. Pomogła dopiero bezpośrednia interwencja wicepremiera Piotra Glińskiego. Nie sądzę, aby czekanie na cud w postaci nadzwyczajnej interwencji było sposobem na normalne funkcjonowanie kulturze. Mimo tych zastrzeżeń bardzo cieszę się, że mogę Was wszystkich zaprosić na...