Śmiertelny wypadek w miejscowości Bągart

Redaktor | 4 lis 09:08 Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek (4 listopada) ok. godz. 5.30 w miejscowości Bągart  w pow. chełmińskim. Samochód osobowy, którym podróżowały trzy osoby, uderzył w drzewo. Jedna osoba zginęła.

Płonął Pałac w Słupowie

Redaktor | 3 lis 22:18 Płonął opuszczony Pałac w Słupowie. W akcji gaśniczej udział wzięło 10 zastępów straży pożarnej.

Pożar stodoły w Mąkowarsku [ZDJĘCIA]

Redaktor | 30 paź 14:42 Do pożaru murowanej stodoły w miejscowości Mąkowarsko (gmina Koronowo) doszło we wtorek (29 października). Do akcji skierowano liczne jednostki OSP oraz ciężki sprzęt gaśniczy z JRG 3 Bydgoszcz.

Kierowca zasłabł, autobus wjechał do wykopu [ZDJĘCIA]

Redaktor | 19 paź 16:02 Około godziny 13.20, na remontowanym odcinku ulicy Wojska Polskiego (przed rondem Kujawskim) doszło do groźnego zdarzenia z udziałem autobusu MZK. U kierowcy doszło do nagłego zatrzymania krążenia, w wyniku czego zjechał z drogi i wpadł do wykopu.

Wybuch gazu w Dąbrówce. Budynek częściowo zawalony

Redaktor | 19 paź 13:52 Przed godz. 12.00 doszło do wybuchu gazu w budynku jednorodzinnym w miejscowości Dąbrówka w powiecie lipnowskim. Na miejscu przybyły cztery zastępy straży pożarnej, w tym grupa poszukiwawczo-ratownicza. Jedną osobę poszkodowaną wydobytą z gruzowiska - przytomną - LPR zabrało do szpitala.