Ratowanie kota [ZDJĘCIA]

Redaktor | 5 lis 19:39 Niedaleko bulwarów nad Brdą, w okolicy niedokończonej budowy wieżowca, do otwartej studzienki wpadł kot. Stan zwierzaka wskazywał na to, że długo próbował wydostać się z opresji. Z pomocą przybyli strażacy z JRG 1 Bydgoszcz. Kot po wyciągnięciu przekazany został Straży Miejskiej i odwieziony do weterynarza.

Auto w rowie na dziesiątce [ZDJĘCIA]

Redaktor | 3 lis 10:06 Wypadek na DK10 w Makowiskach. Samochód osobowy wypadł z drogi. Jedna osoba została poszkodowana. Na miejsce wysłani zostali strażacy z OSP Solec Kujawski oraz JRG Szkoły Podoficerskiej PSP w Bydgoszczy. Ruchem na tym odcinku DK10 kierują strażacy. Apelujemy do wszystkich o ostrożność!

Potrącenie rowerzysty i karambol na Fordońskiej [ZDJĘCIA]

Redaktor | 2 lis 11:33 Z nieznanych przyczyn doszło do zderzenia seata z jadącym ulicą rowerzystą. Poszkodowany upadł na ziemię, a rower poleciał na środek ulicy. Do zdarzenia doszło dziś (2 listopada) rano na ul. Fordońskiej w okolicach kładki dla pieszych.

Wypadek na Szwederowie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 31 paź 23:21 Kolizja dwóch samochodów osobowych przy skrzyżowaniu ulic Solskiego i Skorupki. Ford Mondeo zderzył się czołowo z Audi A4.

Wylał Kanał Bydgoski

Redaktor | 26 paź 17:36 W pobliżu IV śluzy przy ulicy Wrocławskiej wylał dziś (26 października) Kanał Bydgoski. Sytuację udało się opanować.