Bydgoscy strażacy likwidują skutki trąby powietrznej [WIDEO]

Redaktor | 16 cze 12:25 Nad Złocieńcem w powiecie drawskim (woj zachodniopomorskie) przeszła w sobotę (15 czerwca) trąba powietrzna. - W akcji ratunkowej uczestniczą strażacy z Szkoły Podoficerskiej PSP, którzy pojechali na poligon w Drawsku, w ramach wojskowych ćwiczeń DRAGON 2019 - podaje Bydgoszcz998.

Zmarł chłopiec wydobyty z Brdy

Redaktor | 12 cze 00:05 Chłopiec, który w poniedziałek (10 czerwca) zatonął podczas kąpieli w Brdzie, nie żyje - podały bydgoskie media. - Chłopiec dziś zmarł - potwierdziła „Expressowi Bydgoskiemu” we wtorek (11 czerwca ) po południu Marta Laska, rzecznik Szpitala Wojewódzkiego im. Jurasza w Bydgoszczy.

Katastrofa autobusowa w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]

Redaktor | 9 cze 10:26 O godzinie 2:15 w niedzielę (9 czerwca) na ul. Bernardyńskiej w Bydgoszczy doszło do wypadku z udziałem dwóch autobusów miejskich linii nocnej. - Do szpitali trafiło 18 osób – podaje policja w porannym komunikacie.

Dachowanie na Mińskiej [ZDJĘCIA]

Redaktor | 8 cze 20:59 Zespół Ratownictwa Medycznego P8, jadąc ulicą Bronikowskiego, dostrzegł przy skrzyżowaniu z ulicą Mińską, leżący na dachu samochód.

Tragiczny wypadek na DK5

Redaktor | 4 cze 10:17 Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło we wtorek (4 czerwca) nad ranem na drodze krajowej nr 5 w miejscowości Gruczno (pow. świecki). W wyniku zdarzenia śmierć poniosła 57-letnia pasażerka forda.