Motocyklista wjechał w samochód osobowy [WIDEO]

Redaktor | 26 lip 08:18 Pod Brzozą doszło w piątek (26 lipca) o poranku do dramatycznego wypadku. Motocyklista wjechał w tył auta osobowego. Ranny kierowca jednośladu został zabrany do szpitala. Na miejscu działali strażacy z OSP Brzoza i JRG SPPSP Bydgoszcz. Ruch w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo.

Wypłynęli rowerem wodnym, dwie osoby nie wróciły

Redaktor | 22 lip 10:28 W nocy z niedzieli na poniedziałek (21/22 lipca) trwały poszukiwania na jeziorze w Chomiąży Szlacheckiej (powiat żniński). Cztery osoby wypłynęły rowerem wodnym, dwie z nich nie dotarły do brzegu.

Dron czeka na pomysłodawcę maskotki dla strażaków z Mąkowarska [WIDEO]

Redaktor | 21 lip 21:09 Strażacy z Mąkowarska ogłosili konkurs na maskotkę dla swojej jednostki. Na projekty czekają do 8 sierpnia. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda - dron. Ale uwaga! Konkurs skierowany jest do mieszkańców gminy Koronowo i tych, którzy mają tam rodzinę. Ewentualnie, brane będą pod uwagę prace osób, które przebywają na tym terenie na wakacjach, ale koniecznie, w każdym przypadku...

Dachowanie auta na DK25 [ZDJĘCIA]

Redaktor | 21 lip 13:27 Do dramatycznie wyglądającego wypadku doszło w niedziele (21 lipca) rano w miejscowości Buszkowo (gm. Koronowo). Dachował volkswagen. - Autem jechał sam kierowca, który wydostał się z pojazdu o własnych siłach i po przebadaniu przez ratowników medycznych pozostał na miejscu - mówi nam kapitan Karol Smarz, rzecznik prasowy KM PSP w Bydgoszczy. Na miejscu zdarzenia działały dwa...

Topielec w Chmielnikach. Żart po pijaku?

Redaktor | 20 lip 23:52 Około godziny 20.00 w sobotę (20 lipca) strażacy otrzymali dramatyczne zgłoszenie: W jeziorze Jezuickim niedaleko plaży w Chmielnikach tonie mężczyzna.

Śmiertelny wypadek pod Żninem

Redaktor | 16 lip 11:45 Do tragicznego wypadku doszło ok. 10.50 w miejcowości Podgórzyn w powiecie żnińskim. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych zginął kierowca jednego z nich.