Tragedia pięcioosobowej rodziny. Zginęli ojciec i córka [WIDEO]

Redaktor | 19 cze 22:01 Tragiczne skutki wypadku pod Strzelnem. W miejscowości Jeziorki rozbiło się auto, którym podróżowała pięcioosobowa rodzina. Po uderzeniu w drzewo w wyniku odniesionych obrażeń śmierć poniósł 44-letni ojciec i zmarła jego siedmioletnia córka.

Śmiertelny wypadek pod Bydgoszczą na DK80 [ZDJĘCIA]

Redaktor | 17 cze 18:20 Pomiędzy Strzyżawą a Czarnowem, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Strażacy ewakuowali z pojazdów cztery osoby. Niestety jedna z nich nie przeżyła wypadku – informuje Bydgoszcz998.

Bydgoscy strażacy likwidują skutki trąby powietrznej [WIDEO]

Redaktor | 16 cze 12:25 Nad Złocieńcem w powiecie drawskim (woj zachodniopomorskie) przeszła w sobotę (15 czerwca) trąba powietrzna. - W akcji ratunkowej uczestniczą strażacy z Szkoły Podoficerskiej PSP, którzy pojechali na poligon w Drawsku, w ramach wojskowych ćwiczeń DRAGON 2019 - podaje Bydgoszcz998.

Zmarł chłopiec wydobyty z Brdy

Redaktor | 12 cze 00:05 Chłopiec, który w poniedziałek (10 czerwca) zatonął podczas kąpieli w Brdzie, nie żyje - podały bydgoskie media. - Chłopiec dziś zmarł - potwierdziła „Expressowi Bydgoskiemu” we wtorek (11 czerwca ) po południu Marta Laska, rzecznik Szpitala Wojewódzkiego im. Jurasza w Bydgoszczy.

Katastrofa autobusowa w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]

Redaktor | 9 cze 10:26 O godzinie 2:15 w niedzielę (9 czerwca) na ul. Bernardyńskiej w Bydgoszczy doszło do wypadku z udziałem dwóch autobusów miejskich linii nocnej. - Do szpitali trafiło 18 osób – podaje policja w porannym komunikacie.

Dachowanie na Mińskiej [ZDJĘCIA]

Redaktor | 8 cze 20:59 Zespół Ratownictwa Medycznego P8, jadąc ulicą Bronikowskiego, dostrzegł przy skrzyżowaniu z ulicą Mińską, leżący na dachu samochód.