Trwa konkurs na maskotkę dla strażaków z Mąkowarska

Redaktor | 6 sie 21:15 Strażacy z Mąkowarska zachęcają do wzięcia udziału w konkursie na maskotkę dla ich jednostki. Termin składania prac do 14 sierpnia 2019. Projekty można wysyłać pocztą. Na zwycięzców czekają nagrody, m.in. dron. Konkurs nie ma ograniczeń terytorialnych.

Dwie osoby zginęły w wypadku na DK5 [ZDJĘCIA]

Redaktor | 5 sie 16:18 Na drodze krajowej numer 5 w okolicach miejscowości Sobiejuchy (pow. żniński) doszło w poniedziałek (5 sierpnia) do zderzenia dwóch samochodów osobowych i ciężarówki. W wyniku wypadku zginęły dwie osoby.

Pożar na polu. Paliła się maszyna rolnicza

Redaktor | 31 lip 14:05 W regionie w miejscowości Szczutki we wtorek (30 lipca) doszło do pożaru maszyny rolniczej. Ogień na szczęście nie zdążył rozprzestrzenić się na resztę pola.

Śmiertelny wypadek w regionie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 30 lip 18:01 Jedna ofiara śmiertelna i cztery osoby ranne przewiezione do szpitala - to bilans wypadku do jakiego doszło we wtorek (30 lipca) w miejscowości Radomin (pow. golubsko-dobrzyński).

Bydgoscy strażacy złapali podpalacza

Redaktor | 29 lip 22:14 O zadymieniu w zagajniku na terenie Zachemu strażacy otrzymali zgłoszenie w niedzielę (28 lipca) tuż przed południem. Na miejscu zastali wypalony kawałek ściółki i resztki śmieci. Dostrzegli jednak rower i uciekającego młodego mężczyznę - informuje serwis Bydgoszcz998.

Śmiertelny wypadek w Fordonie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 27 lip 23:54 Do śmiertelnego potrącenia na przejściu dla pieszych doszło na ul. Fordońskiej w sobotę (27 lipca) wieczorem. Mimo reanimacji podjętej przez ratowników medycznych, ofiara zmarła.