Skandal wokół upadku Orwata [WIDEO]

Jarosław Aleksander | 27 lip 00:08 Mariusz Błażykowski oraz Tomasz Orwat uczestniczyli w groźnie wyglądającym upadku podczas meczu Polonii w Tarnowie. Pierwszy z nich trafił do szpitala a Orwat wyjechał na tor. Sprawę komentują działacze i zawodnicy.

Trudny początek sezonu dla Polonii

Redaktor | 13 lip 20:03 Od wyjazdu do Ostrowa Poloniści rozpoczęli sezon eWinner 1. Ligii . Wykluczenie Brzozowskiego kluczowe dla wyniku i ostanie wyścigi przesądziły wynik.

Matic Ivacic przechodzi testy

Redaktor | 30 maj 17:53 Powrót na  żużlowe tory w tym sezonie przebiega nie tylko przez bramę parkingu. Najpierw zawodnicy są badani pod kątem epidemiologicznym. Zawodnik Abramczyk Polonii Matic Ivacic jako pierwszy w eWinner 1. Lidze przeszedł testy. Wynik jest negatywny.

Żużlowcy wracają na tor

Jarosław Aleksander | 7 maj 10:49 Zgodnie z decyzjami rządu pojawiła się perspektywa powrotu żużlowców na tory. Jednak oficjalne informacje nie są optymistyczne.

Prezes Kanclerz odkrył nowe karty Polonii [POLONIA1920.PL]

Redaktor | 7 lis 21:22 Podczas czwartkowej (7 listopada) konferencji na Polonii, prezes Jerzy Kanclerz ogłosił nazwiska dwóch kolejnych żużlowców bydgoskiej drużyny.  Przekazał też, kto będzie kapitanem w sezonie 2020 i zdradził informację o porozumieniu z młodym talentem BTŻ-u Bydgoszcz.