Światowa ekspansja bydgoskiego Nitro-chemu

Krzysztof Drozdowski | Dzisiaj 13:29 RPA, Portugalia, Wyspy Owcze - to tylko kilka krajów, które korzystają z zamówień w bydgoskim NItro-chemie. Firma zapowiada ekspansje na skalę światową.

Człowiek pokonał Google [WIDEO]

Jarosław Aleksander | 30 maj 17:22 Jarosław Juszkiewicz – lektor nawigacji Google niedawno emocjonalnie pożegnał się z użytkownikami aplikacji. Masowe protesty oraz błędy syntezatora, który miał go zastąpić spowodowały nieoczekiwany zwrot wydarzeń.

Nie żyje Jerzy Pilch

Jarosław Aleksander | 30 maj 05:57 W wieku 68 zmarł Jerzy Pilch, prozaik, laureat wielu nagród. Autor kultowych powieści. Na podstawie jego prozy powstały filmy takie jak; „Żółty szalik” z Januszem Gajosem w roli głównej czy „Pod mocnym aniołem” z Robertem Więckiewiczem. Pisarz zmarł w Kielcach. Do końca czuwała przy nim żona Kinga. 

Interesuje Cię architektura? UTP organizuje Drzwi Otwarte Online

kp | 28 maj 08:49 Maturzysto, chciałbyś się dowiedzieć, jak wyglądają studia na Architekturze? Kierunek Architektura na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy zaprasza na Drzwi Otwarte Online.