Połaszczyli się na pręty z budowy S-5

Redaktor | 2 sty 15:07 Dzielnicowi z komisariatu w Koronowie zatrzymali trzech mężczyzn, którzy z terenu budowy trasy S5 ukradli 24 stalowe pręty, o długości 5 metrów każdy. Łup przewozili na rowerach.

Spłonął dom w Gościeradzu [ZDJĘCIA]

Redaktor | 2 sty 08:07 Dorobek życia straciła rodzina z Gościeradza pod Koronowem. W noworoczną noc spłonął ich dom mieszkalny. Na szczęście nikogo nie było wewnątrz.

Autem do rowu [WIDEO]

Redaktor | 1 sty 17:09 W Nowy Rok około godziny 15.00 w miejscowości Buszkowo pod Koronowem auto wjechało do rowu.

Zaginiony Kuba [KOMUNIKAT POLICJI]

Redaktor | 30 gru 18:50 Komisariat Policji Bydgoszcz Fordon poszukuje 15-letniego Jakuba Górskiego zamieszkałego w Fordonie, który w dniu 29 grudnia 2018 r. wyszedł z domu z zamiarem udania się na działkę w miejscowości Solec Kujawski, gdzie jednak nie dotarł i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie skontaktował się z rodziną.

Staranowała domek letniskowy [ZDJĘCIA]

Redaktor | 29 gru 18:06 W miejscowości Budy doszło w sobotę (29 grudnia) w nocy do niezwykłego zdarzenia. Kierująca oplem straciła panowanie nad pojazdem, wypadła z drogi i uderzyła w ścianę doku letniskowego.

Nowy radiowóz dla policjantów z gminy Dobrcz

Redaktor | 29 gru 15:14 Wójt Dobrcza Andrzej Berdych przekazał na ręce dzielnicowych kluczyki i dokumenty do nowego radiowozu współfinansowanego przez gminę. Opel Astra będzie służył policjantom z Dobrcza w trakcie służb i umożliwiał szybkie, łatwe dotarcie do mieszkańców.

Wypadek pod Solcem [ZDJĘCIA]

Redaktor | 29 gru 11:18 Zderzenie dwóch samochodów osobowych na DK10, na wysokości Solca Kujawskiego. Na szczęście nikt nie został poszkodowany. Na miejscu czynności prowadzą policjanci. Do pomocy wezwani zostali ochotnicy z OSP Solec Kujawski. Na DK10 występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

Pożar autobusu MZK [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Redaktor | 28 gru 12:28 Pożar autobusu MZK na przystanku przy skrzyżowaniu ul. Pięknej i Szubińskiej. Na miejscu interweniowali strażacy z JRG 1 Bydgoszcz. Po ugaszeniu ognia i sprawdzenia pojazdu kamerą termowizyjną pojazd zostanie ściągnięty do zajezdni. Nikt z pasażerów nie odniósł obrażeń.

Śmierć na miejscu po czołowym zderzeniu [ZDJĘCIA]

Redaktor | 28 gru 11:33 Policjanci z Aleksandrowa wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku do którego doszło w czwartek (27 grudnia) na drodze krajowej nr 91 w Brudnowie. W wyniku tego zdarzenia zginęła na miejscu 72-letnia kobieta.