Mundurowi przejęli podrabiane zabawki

Redaktor | 20 gru 15:10 616 sztuk zabawek, które nie pochodziły od faktycznego producenta - tyle przedmiotów zabezpieczyli policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją w Inowrocławiu. Podrabiane zabawki sprzedawane były na jednym ze stoisk skweru handlowego.

Nie tylko osobówki znikają. Ciągniki też

Redaktor | 20 gru 09:02 Do informacji o kradzionych autach osobowych jesteśmy w jakimś stopniu przyzwyczajeni. Ale chyba rzadko zdarza się, że ktoś kradnie... ciągnik. Wiadomość z ostatnich dni o takim wydarzeniu nadeszła z Komendy Powiatowej Policji w Golubiau- Dobrzyniu.

Czołowe zderzenie na DK10 [ZDJĘCIA]

Redaktor | 19 gru 16:31 Dwa samochody czołowo zderzyły się na 266. kilometrze drogi krajowej nr 10, między węzłem w Stryszku a wjazdem do Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.

O krok od tragedii. Mężczyzna został uratowany

Redaktor | 17 gru 15:36 W poniedziałek (17 grudnia) ok. godz. 10.15 Miejskie Stanowisko Kierowania odebrało zgłoszenie o mężczyźnie stojącym w oknie między 8 a 10 piętrem bloku przy ulicy Biziela. Pomoc przyszła w porę.

Policja szuka świadków dwóch potrąceń

Redaktor | 17 gru 09:31 Postępowanie w sprawie zdarzeń drogowych, które miały miejsce przy ul. Magnuszewskiej I ul. Gen. Tadeusza Jordana Rozwadowskiego, prowadzą bydgoscy policjanci.

Samochód wpadł w poślizg w BPPT [ZDJĘCIA]

Redaktor | 16 gru 12:20 W poniedziałek (16 grudnia) około godziny 6.30 przy ulicy Bydgoskich Przemysłowców na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego samochód osobowy uderzył w słup.

Wpadli w „oko” kamery na rondzie Toruńskim

Redaktor | 14 gru 13:58 Bydgoska „drogówka” tym razem obserwowalła ruch na rondzie Toruńskim. Policyjne kamery uchwyciły ośmiu kierowców, którzy nie stosowali się do sygnalizacji świetlnej.