Stroma zablokowana. Wypadek [ZDJĘCIA]

Redaktor | 7 lut 07:48 Wypadek na skrzyżowaniu Stromej i Orlej. W wyniku zderzenia dwóch samochodów, kierująca Peugeotem została odwieziona do szpitala. Ruch na ul. Stromej jest zablokowany. Autobusy linii 61 jeżdżą objazdem przez ulicę Piękną.

Jazdę na czerwonym „poprawił” łapówką

Redaktor | 5 lut 14:02 Patrol z bydgoskiego Śródmieścia legitymował kierowcę, który przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle. Konsekwencji chciał uniknąć, oferując łapówkę.

Tankował paliwo i nie płacił. Do tego jeździł mimo zakazu sądowego

Redaktor | 4 lut 13:25 Policjanci z Białych Błot ustalili i zatrzymali mężczyznę, który wielokrotnie kierował samochodem pomimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych wydanego przez sąd. Dodatkowo wyszły na jaw dokonane przez niego kradzieże paliwa na stacjach w Bydgoszczy i nie tylko. Sprawca po zatankowaniu paliwa odjeżdżał nie płacąc należności.

Pożar hurtowni przy Szajnochy [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Redaktor | 4 lut 06:24 Ogień wybuchł dziś (4 lutego) w nocy w hurtowni papierniczej. Trwa akcja gaśnicza. Na miejsce jadą kolejne zastępy straży pożarnej. W akcji uczestniczy kilkudziesięciu strażaków. Jest cysterna z JRG 3.

Zadymienie w kamienicy przy Pięknej

Redaktor | 2 lut 22:54 Groźnie brzmiące zgłoszenie wpłynęło wieczorem (2 lutego) do bydgoskich strażaków z Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Bydgoszczy.

Auto zderzyło się z tramwajem w Fordonie

Redaktor | 2 lut 21:32 Do bardzo groźnego wypadku doszło wieczorem (2 lutego) na wyjeździe z łącznika między ul. Andersa i Skarzyńskiego (na wysokości Carrefoura). Samochód osobowy zderzył się z tramwajem. Są ranni.

Zaginął mieszkaniec Miedzynia [KOMUNIKAT]

Redaktor | 2 lut 19:49 Komisariat Policji Bydgoszcz Błonie poszukuje Mariusza Ochęduszko lat 31, który 29 stycznia 2019 r. oddalił się z miejsca zamieszkania na osiedlu Miedzyń i środkami komunikacji miejskiej udał się w kierunku Fordonu.

Oszukał szefa na 100 tysięcy złotych

Redaktor | 1 lut 15:08 Policja zatrzymała mężczyznę, który przywłaszczał sobie pieniądze za sprzedaż paliwa, a następnie fałszował dokumentację. Straty jego pracodawcy to blisko 100 tys. złotych.