Okradł starsze osoby. Usłyszał 14 zarzutów

kp | 22 lip 15:37 28-letni mężczyzna usłyszał 14 zarzutów za przestępstwa przeciwko mieniu – włamał się do mieszkania, dokonywał zakupów skradzioną kartą i zerwał z szyi przechodnia złoty łańcuszek.

Czy rozpoznajesz tych mężczyzn? Policja prosi o pomoc

kp | 22 lip 13:50 Policjanci z Komisariatu Bydgoszcz-Śródmieście poszukują mężczyzn, którzy dopuścili się kradzieży telefonów komórkowych wartych prawie trzy tysiące złotych. Wizerunek złodziei zarejestrował monitoring. Policja prosi o pomoc w identyfikacji sprawców.

„Zabawa” po alkoholu. Bydgoszczanin skakał po mercedesie

kp | 21 lip 19:13 24-letni mieszkaniec Bydgoszczy wczoraj (20 lipca) skakał po jednym z zaparkowanych przy ul. Sienkiewicza aut. Mężczyzna miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Za zniszczenie mienia grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Rozpędzonym autem staranował bramkę na autostradzie

Jarosław Aleksander | 21 lip 07:32 Wakacje to czas wyjazdów i powrotów. Jednym się spieszy, inny chcą przedłużyć czas wypoczynku. Jakie były motywacje kierowcy, który z dużą prędkością staranował bramki na autostradzie A8 nie wiemy.

Pijany ojciec naraził dziecko na niebezpieczeństwo

Redaktor | 20 lip 17:33 W sobotę (18 lipca) policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę audi, który znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość. Nie miał przy sobie prawa jazdy, a badanie alkomatem wykazało 1,5 promila. Na przednim siedzeniu przewoził czteroletnią córkę!

Zaginął 36-latek z Bydgoszczy. Policja szuka świadków

Redaktor | 20 lip 14:33 Policjanci ze Śródmieścia prowadzą poszukiwania 36-latka, który 5 lipca wyszedł z domu i dotąd nie wrócił ani nie skontaktował się z rodziną. Ustalają świadków mogących się przyczynić się do odnalezienia go.

68-latek z Kcyni poszukiwany. Choruje na cukrzycę

kp | 20 lip 12:22 Komisariat Policji w Kcyni poszukuje Mateusza Lisa, który zaginął w czwartek (16 lipca). Mężczyzna choruje na zaawansowaną cukrzycę i przyjmuje insulinę, dlatego może potrzebować pomocy medycznej.