Wielkanoc na kujawsko-pomorskich drogach. Zginęły trzy osoby

Redaktor | 23 kwi 11:10 Policja zakończyła trwającą od 19 do 22 kwietnia akcję „Bezpieczny weekend - Wielkanoc”. W tym czasie na drogach województwa kujawsko-pomorskiego doszło do pięciu wypadków, w których zginęły trzy osoby, a cztery zostały ranne.

Wysokościowa akcja ratunkowa na Błoniu [ZDJĘCIA]

Redaktor | 21 kwi 20:35 Mieszkańcy Błonia byli w Niedzielę Wielkanocną świadkami mrożących krew w żyłach scen. Strażacy zostali wezwania na ratunek do potrzebującego pomocy mężczyzny, mieszkającego na 10. piętrze w bloku przy ul. 16. Pułku Ułanów Wielkopolskich.

Tragedia w Białych Błotach

Redaktor | 21 kwi 13:47 Strażacy wezwani do pomocy pogotowiu w Białych Błotach odkryli w garażu jednej z posesji mężczyznę, siedzącego wewnątrz auta. Pomieszczenie wypełnione było spalinami.

Spaliło się ponad 20 hektarów terenów leśnych [FOTOREPORTAŻ]

Redaktor | 20 kwi 10:36 Ogień w Dolinie Śmierci w bydgoskim Fordonie to bez wątpienia jeden z największych pożarów lasu w powiecie bydgoskim w ciągu kilkunastu ostatnich lat. Bardzo trudny i wymagający teren oraz szybko rozwijający się pożar stanowiły ogromne wyzwanie dla ratowników.

Zginęły dwie osoby. Tragiczny wypadek w Bystrzycy

Redaktor | 19 kwi 14:47 Na drodze powiatowej w Bystrzycy doszło w czwartek (18 kwietnia) do tragicznego wypadku. Kierujący pojazdem renault laguna, w trakcie manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. 54–letni mężczyzna oraz jego 54-letnia żona ponieśli śmierć na miejscu.

Schwytali poszukiwanego mężczyznę na Wyżynach

Redaktor | 19 kwi 10:56 Dzielnicowi z Wyżyn podczas powrotu do domu po skończonej służbie zwrócili uwagę na mężczyznę, którego rysopis odpowiadał poszukiwanemu do odbycia kary więzienia za niepłacenie alimentów.

Czyj to rower? Policja szuka właściciela

Redaktor | 18 kwi 15:18 Policjanci z komisariatu w Fordonie poszukują właściciela roweru, który został znaleziony u zbiegu ulic Wyzwolenia, Pelplińskiej i Orląt Lwowskich w Bydgoszczy. Jednoślad marki Ranger Collection Strong koloru niebieskiego jest do odbioru w komisariacie.