Płonął magazyn u zbiegu Ołowianej i Stalowej [ZDJĘCIA]

Redaktor | 13 sty 11:27 Kilka minut po godzinie 6.00 Miejskie Stanowisko Kierowania odebrało zgłoszenie o zadymieniu i widocznym ogniu w jednym z budynków przy skrzyżowaniu ulic Ołowianej i Stalowej. Do akcji skierowano strażaków z JRG 3 Bydgoszcz oraz JRG 4 w Bydgoszczy.

Tragiczny finał pożaru w Koronowie

Redaktor | 10 sty 22:11 Tragiczny pożar w Koronowie! O godzinie 20:11 pod numer alarmowy wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w Koronowie przy ulicy Łokietka. Z kolejnych zgłoszeń wynikało, że sytuacja jest bardzo rozwojowa. Z dachu budynku widoczne było silne zadymienie.

1500 złotych za piracką jazdę na Wojska Polskiego [WIDEO]

Redaktor | 10 sty 17:26 Bydgoscy funkcjonariusze z grupy „SPEED” namierzyli kierowcę, który przekroczył prędkość, nie zasygnalizował zmiany pasa ruchu, przekroczył pojedynczą linię ciągłą i trzykrotnie przejechał na czerwonym świetle. Kobieta za kółkiem nissana

Cofnięte liczniki na celowniku policji

Redaktor | 10 sty 14:11 Znowelizowane przepisy Kodeksu Karnego stanowią, że jakakolwiek ingerencja we wskazania drogomierza w aucie jest przestępstwem zagrożonym karą pozbawienia wolności.

Narkotyki w mieszkaniu na Wyżynach [ZDJĘCIA]

Redaktor | 10 sty 09:20 10 lat więzienia grozi mieszkańcowi bydgoskich Wyżyn, w którego mieszkaniu policjanci znaleźli marihuanę, wagę elektroniczną i 10 tys. złotych w gotówce. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Pracownik firmy holującej zginął na A1. Spadł z wiaduktu

Redaktor | 9 sty 11:59 Do tragicznych w skutkach wydarzeń doszło w środę (8 stycznia) wieczorem na wiadukcie na autostradzie A-1 w okolicach miejscowości Grabkowo w powiecie włocławskim. Do szpitala najpierw trafił kierowca ciężarowej scanii, która uderzyła w bariery ochronne, a następnie kierowca dafa, który chcąc udzielić mu pomocy, spadł z wiaduktu. Z obrażeniami ciała do szpitala zabrany został...

Pożar przy ul. Sielskiej [ZDJĘCIA]

Redaktor | 9 sty 10:37 W środę (8 stycznia) około godziny 18.45 doszło do pożaru domu przy ul. Sielskiej. Z pierwszych informacji wynikało, że w środku znajdują się ludzie.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Grudziądzka policja prosi o pomoc

Redaktor | 8 sty 12:29 Funkcjonariusze z Grudziądza ustalają tożsamość mężczyzny, którego zwłoki w stanie rozkładu w maju zostały odnalezione w okolicach ulicy Portowej. Policyjne laboratorium kryminalistyczne ustaliło prawdopodobny wizerunek zmarłego, poszukiwane są osoby, które pomogą ustalić jego personalia.

Policja szuka 17-letniej Oliwii [KOMUNIKAT]

Redaktor | 7 sty 15:33 Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim (powiat pomorski) prowadzą poszukiwania 17-latki, która kilka miesięcy temu zerwała kontakt z rodziną. Dziewczyna prawdopodobnie przebywa na terenie Fordonu.

Ukradli zdrapki za ponad tysiąc złotych

Redaktor | 7 sty 11:07 Tożsamość mężczyzn, którzy zabrali ze stacji paliw w Nakle zdrapki o wartości ponad tysiąca złotych, udało się ustalić kryminalnym. 31- i 33-latek mogą trafić za kratki na pięć lat.