Z kradzioną szkatułką odjechał rowerem

Redaktor | 11 sty 20:13 Włamał się do domu jednorodzinnego w gminie Koronowo i ukradł szkatułkę z biżuterią. Z łupem odjechał na pożyczonym rowerze. Policja go złapała - usłyszał aż sześć zarzutów.

Policja Szuka zaginionych [KOMUNIKAT ODWOŁANY]

Redaktor | 9 sty 13:01 Policja kujawsko-pomorska poszukuje zaginionych dziewczynek: Natalię Włudarską – lat 14 i Esterą Nadolską lat 13, które 8 stycznia 2018 roku około godz. 8.30 wyszły z miejsca zamieszkania Natalii Włudarskiej przy ul. Cyganka we Włocławku.

Zginęli dwaj kursanci [WYPADEK ELKI]

Redaktor | 9 sty 08:42 W wypadku toyoty yaris nauki jazdy w Nowych Marzach zginęli dwaj kursanci. Przeżył instruktor, który w stanie ciężkim trafił do szpitala.

Omal nie zabił dziecka na przejściu [FILM]

Redaktor | 8 sty 19:06 Auto wyprzedzające inne samochody na przejściu dla pieszych omal nie zabija chłopca. Ten ucieka w ostatniej chwili zaalarmowany klaksonem. Do zdarzenia doszło na ul. Dworcowej w Szubinie. Rodzice chłopaka poszukują tych co uratowali mu życie, używając klaksonu, a policja szuka pirata drogowego.

Wykopywał extasy ukryte w lesie, nakryła go policja

Redaktor | 8 sty 13:49 Za posiadanie znacznej ilości narkotyków odpowie 27-latek, który w lesie w Fordonie ukrył 90 tabletek extasy. Policjanci zauważyli go, gdy wspólnie z koleżanką wykopywał z ziemi torebki z narkotykami.

Znaleźli zwłoki w studni

Redaktor | 7 sty 09:20 Dziś w nocy (7 stycznia) ratownicy wydobyli ciało mężczyzny ze studni przy ul. Agrestowej w Bydgoszczy. Strażacy wyławiali zwłoki z głębokości około sześciu metrów.