Śmiertelny wypadek pod Brześciem Kujawskim. Zginął pieszy

Redaktor | 11 lut 13:02 Policjanci z Włocławka pod nadzorem prokuratora prowadzą postępowanie w sprawie śmiertelnego wypadku, do którego doszło w piątek (8 lutego) w Wolicach. Na leżącego częściowo na drodze i poboczu mężczyznę najechało renault. Trafił do szpitala, na drugi dzień zmarł.

Sfingował kradzież mercedesa za sto tysięcy złotych

Redaktor | 11 lut 11:16 Policjanci z Radziejowa zatrzymali mężczyznę, który zgłosił kradzież mercedesa wartego sto tys. złotych. W trakcie dochodzenia ustalili, że do kradzieży nie doszło. Mężczyźnie grozi do ośmiu lat więzienia.

Szukał skarbów, trafi na ławę oskarżonych [ZDJĘCIA]

Redaktor | 11 lut 08:08 Nawet do dwóch lat pozbawienia wolności grozi 45-latkowi, który bez pozwolenia poszukiwał ukrytych w ziemi lub porzuconych zabytków. Mężczyzna używał do tego celu dwóch elektronicznych detektorów. Teraz czeka go proces w sądzie.

Amunicję i narkotyki trzymał w mieszkaniu

Redaktor | 10 lut 10:36 Nakielscy kryminalni zatrzymali mieszkańca gminy Sadki, u którego w mieszkaniu znaleźli narkotyki oraz prawie 200 sztuk amunicji. Podejrzany już usłyszał zarzuty, a o jego losie zdecyduje sąd. 23-latkowi grozi kara nawet do ośmiu lat więzienia.

Dzieci w wypadku na Górzyskowie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 9 lut 17:10 Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulicy Żwirki i Wigury i Strzeleckiej. W wyniku zderzenia dwóch samochodów ranna została jedna osoba, która jest badana w karetce.

Tragiczny piątek na drogach [ZDJĘCIA]

Redaktor | 8 lut 19:34 Piątek (8 lutego) okazał się szczególnie tragiczny na drogach regionu. Pod Bydgoszczą zginął kierowca samochodu osobowego po zderzeniu z ciężarówką. Dwaj kierowcy zginęli w wypadkach pod Grudziądzem. Byli też poszkodowani w wypadkach na drogach powiatu bydgoskiego.

Dostawca pizzy pod wpływem narkotyków

Redaktor | 8 lut 17:25 Zdecydowana interwencja świadka być może zapobiegła tragedii. Mężczyzna zauważył na skrzyżowaniu dziwnie zachowującego się kierowcę. Zabrał mu kluczyki i powiadomił policjantów z bydgoskiego Szwederowa. Funkcjonariusze znaleźli przy kierowcy MDMA (Ecstasy). Pogotowie zabrało 33-latka do szpitala. Wstępne badanie krwi potwierdziło, że w jego organizmie znajdowały się zakazane...

Śmiertelny wypadek pod Grudziądzem

Redaktor | 8 lut 13:45 Do śmiertelnego wypadku doszło ok. godz. 12.30 w Łasinie (powiat grudziądzki). Samochód osobowy wjechał do rowu, zginął kierowca.

Policjant z Wąbrzeźna uratował życie 86-latki

Redaktor | 7 lut 12:17 Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej z Ryńska poinformowali policjantów, że nie mogą skontaktować się z jedną ze swoich podopiecznych. Policjant, który przyjechał na miejsce, zauważył przez okno ślady krwi na podłodze. Dzięki jego szybkiej i zdecydowanej reakcji seniorka żyje.