Narysuj logotyp. Bydgoszcz jest Polska [KONKURS]

Redaktor | 4 wrz 19:54 Prezydent Bydgoszczy ogłosił konkurs na logotyp okolicznościowy „Bydgoszcz jest Polska – 1920” w ramach obchodów 100. rocznicy powrotu Bydgoszczy do macierzy. Do wygrania jest pięć tysięcy złotych brutto.

Pod wpływem narkotyków jechał samochodem

Redaktor | 4 wrz 19:29 Patrol z Fordonu zatrzymał 25-latka, który kierował pojazdem bez uprawnień. Mężczyzna próbował uniknąć policyjnej kontroli. Wstępne badania narkotesterem wykazało, że w jego organizmie znajduje się amfetamina oraz THC. Jeśli badania laboratoryjne się potwierdzą, to będzie odpowiadać dodatkowo za kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków.

Wielkie Święto Szlaku TeH2O w Bydgoszczy [ZAPOWIEDŹ]

Redaktor | 4 wrz 19:06 Tehofest 2019 to piąta edycja Święta Szlaku Wody, Przemysłu i Rzemiosła TeH2O oraz niepowtarzalna szansa na skorzystanie z wyjątkowych atrakcji, takich jak: zwiedzanie obiektów szlaku (w tym tych niedostępnych na co dzień), warsztaty, spotkania, wernisaże. Ale przede wszystkim TehoFest to niezapomniana industrialna przygoda.

Stabilnie i spokojnie [POGODA]

Redaktor | 4 wrz 06:24 Od Hiszpanii i Portugalii po środkową Europę rozciąga się klin wyżu znad Atlantyku, można też go traktować jako oddzielny wyż, którego centrum znajduje się obecnie nad Tatrami.

Kronowo zaprasza na dożynki, do Byszewa

Redaktor | 3 wrz 22:47 Koronowo zaprasza na gminne dożynki do Byszewa. - Tak jak obiecaliśmy dożynki wrócą na wieś – napisał na Facebooku burmistrz Koronowa Patryk Mikołajewski.

Za wysokie progi i Bydgoska po remoncie idzie do remontu [WIDEO]

Redaktor | 3 wrz 22:12 Ulica Bydgoska w Starym Fordonie została otwarta po remoncie w sierpniu. Od razu pojawiły się narzekania kierowców, że wybudowane w ciągu ulicy progi spowalniające są zbyt wysokie i samochody osobowe niszczą podwozia ocierając o kostkę brukową.