Zaginął nastolatek [KOMUNIKAT POLICJI]

Redaktor | 4 paź 21:09 Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego opublikowało wieczorek komunikat: Komisariat Policji Bydgoszcz Szwederowo poszukuje Aleksandra Kolasińskiego lat 17, który w piątek (4 października) około godziny 8.00 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej do niego nie powrócił, ani nie skontaktował się z rodziną.

Dzieła Szymanowskiego na scenie Opery Nova [ZAPROSZENIE]

Redaktor | 4 paź 20:56 Dwa wieczory z dziełami Karola Szymanowskiego zapowiada Opera Nova. W sobotę (5 października) i w poniedziałek (7 października) o godz. 19.00 widzowie obejrzą „Stabat Mater” i „Harnasie”. Oba utwory w choreografii Roberta Bondary, pod muzycznym kierownictwem Macieja Figasa.

Zaginął grzybiarz. Poszukiwania nie dały rezultatu [ZDJĘCIA]

Redaktor | 4 paź 20:09 72-letni bydgoszczanin zaginął w okolicach Nowej Wsi Wielkiej. W piątek (4 października) w akcji poszukiwawczej brało udział kilkudziesięciu policjantów, strażaków oraz Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Gościeradz z psem Loco wyszkolonym do ratowania ludzi.

Radni PiS chcą zwołania nadzwyczajnej sesji Rady Miasta

Redaktor | 4 paź 18:03 Radni klubu Prawa i Sprawiedliwości domagają się większego wpływu Rad Osiedli na decyzje inwestycyjne, informacji w sprawie wynagrodzeń zmiennych w spółkach komunalnych i w sprawie przetargu na wywóz odpadów. Chcą, by te trzy sprawy zostały poruszone na nadzwyczajnej sesji Rady Miasta.