Znaleźli narkotyki na Okolu [ZDJĘCIA]

Redaktor | 5 paź 10:22 Kryminalni z bydgoskiego wydziału narkotykowego zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzanych o posiadanie znacznej ilości zakazanych środków psychoaktywnych. Policjanci zabezpieczyli u nich w domu między innymi blisko kilogram marihuany. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Będzie się działo. Lista wydarzeń weekendu

Redaktor | 5 paź 07:44 Kalendarz wydarzeń na weekend jest bardzo bogaty. Wśród imprez sportowych na pierwsze miejsce wybijają się koszykarskie derby ekstraklasy Enea Astoria Bydgoszcz - Polski Cukier Toruń. Ale każdy znajdzie coś dla siebie.

Zaginął nastolatek [KOMUNIKAT POLICJI]

Redaktor | 4 paź 21:09 Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego opublikowało wieczorek komunikat: Komisariat Policji Bydgoszcz Szwederowo poszukuje Aleksandra Kolasińskiego lat 17, który w piątek (4 października) około godziny 8.00 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej do niego nie powrócił, ani nie skontaktował się z rodziną.

Dzieła Szymanowskiego na scenie Opery Nova [ZAPROSZENIE]

Redaktor | 4 paź 20:56 Dwa wieczory z dziełami Karola Szymanowskiego zapowiada Opera Nova. W sobotę (5 października) i w poniedziałek (7 października) o godz. 19.00 widzowie obejrzą „Stabat Mater” i „Harnasie”. Oba utwory w choreografii Roberta Bondary, pod muzycznym kierownictwem Macieja Figasa.

Zaginął grzybiarz. Poszukiwania nie dały rezultatu [ZDJĘCIA]

Redaktor | 4 paź 20:09 72-letni bydgoszczanin zaginął w okolicach Nowej Wsi Wielkiej. W piątek (4 października) w akcji poszukiwawczej brało udział kilkudziesięciu policjantów, strażaków oraz Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Gościeradz z psem Loco wyszkolonym do ratowania ludzi.