Leki za 5 złotych. Lewica chce uzdrowić służbę zdrowia

Redaktor | 11 wrz 17:18 Zwiększenie nakładów na służbę zdrowia i leki nie droższe niż 5 złotych – to niektóre elementy „pakietu zdrowia”, o który Lewica chce zabiegać w parlamencie. Swoje postulaty kandydaci przedstawili przed Szpitalem MSW.

Na sportowo pomogą dzieciom z domów dziecka. PKO Bieg Charytatywny

Redaktor | 11 wrz 14:15 W sobotę (14 września) na bydgoskim stadionie Zawiszy odbędzie V PKO Bieg Charytatywny. Uczestnicy nie tylko dostarczą sportowych emocji, ale też wesprą szczytne cele. Po zakończonym biegu organizatorzy zapraszają też na bogaty w atrakcje ekologiczny piknik rodzinny.

Umiarkowane klimaty [POGODA]

Redaktor | 11 wrz 05:28 Od czwartku, na północ od pięćdziesiątego równoleżnika (czyli zaczynając od szerokości geograficznej Bydgoszczy), powstanie obszar intensywnej cyrkulacji zachodniej. W wyższych warstwach atmosfery, na poziomie mniej więcej wysokości Himalajów, prąd strumieniowy osiągać będzie prędkość ponad 250 km/h i wiać będzie od Atlantyku przez wyspy Brytyjskie i Bałtyk. Przy...

Centrum Onkologii najlepiej zarządzanym szpitalem w kraju

Redaktor | 10 wrz 10:29 Bydgoskie Centrum Onkologii zostało laureatem konkursu „Najcenniejsze Firmy Zdrowia 2018” w kategorii: Szpitale i Przychodnie. Kapituła konkursowa brała pod uwagę głównie aspekty ekonomiczne i zarządzenie placówkami.