Gorąco do piątku [POGODA]

Redaktor | 20 wrz 06:21 To już oczywiste i powtarza się we wszystkich prognozach. Gorące wrześniowe lato skończy się w piątek

Grzegorz Hyży zagra w Bydgoszczy

Redaktor | 19 wrz 18:59 W Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym zagra Grzegorz Hyży, finalista trzeciej edycji programu X Factor, oraz Sokół Orkestar, grupa tworząca muzykę w stylu Balkan brass.

Edward Stasiński żegna się z Operą Nova

Redaktor | 19 wrz 12:43 W sobotę 22 września w bydgoskiej operze odbędzie się benefis Edwarda Stasińskiego. Wieloletni solista pożegna się ze sceną rolą komisarza Carnero w „Baronie cygańskim” Straussa.

Sypniewski chce powołania wiceprezydenta ds. Fordonu

Redaktor | 19 wrz 10:56 Marcin Sypniewski, kandydat na prezydenta komitetu „Czas Bydgoszczy 2018”, proponuje zmiany organizacyjne w bydgoskim ratuszu, m.in. utworzenie nowych punktów obsługi mieszkańców. We wtorek (18 września) przedstawił też liderów list w Fordonie i Śródmieściu.

Na Kapuściskach kolejne zmiany w komunikacji

Redaktor | 19 wrz 09:54 Na Kapuściskach rozpoczyna się kolejny etap prac remontowych związanych z przebudową torowiska. W związku z tym następują zmiany w komunikacji miejskiej (linie nr 59, 61, 73, 31N) i zamknięcie kolejnego odcinka jezdni.