Z papieżem bydgoszczanie spotkają się w Panamie

Redaktor | 14 sty 11:11 „Z Kujaw do Panamy” to hasło, które towarzyszy młodym z regionu w drodze na 34. Światowe Dni Młodzieży. Uczestnicy wyruszają 14 stycznia specjalnymi lotami czarterowymi polskiego LOT-u.

Barbarzyński atak w Gdańsku. Słowa wsparcia dla prezydenta Adamowicza

Redaktor | 14 sty 10:16 W obliczu barbarzyńskiego ataku na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza jednoczą się myśli wielu ludzi z różnych środowisk. - Gdy my graliśmy, w innym miejscu rozgrywała się tragedia. Panie prezydencie Adamowicz, przyjacielu siatkówki, cała moja rodzina się o Pana modli. Jak wiele rzeczy staje się w życiu małych w takiej sytuacji – napisał na Twitterze Jakub Bednaruk, trener...

Finał WOŚP w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]

Redaktor | 14 sty 09:49 Centralnym punktem bydgoskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy była scena przed Torbydem. Tradycyjne światełko do nieba rozbłysło fajerwerkami.

Huśtawka trwa [POGODA]

Redaktor | 14 sty 07:44 Głęboki niż rozłożył się wzdłuż Bałtyku od jego północnych krańców, czyli zatoki Botnickiej, po Łotwę i dalej zatoką sięga nad polskie wybrzeże

Nic już w Polsce nie będzie takie samo [MACIEJ ECKARDT]

Redaktor | 13 sty 23:13 Po zaatakowaniu nożem prezydenta Gdańska, nic już w Polsce nie będzie takie samo. Zdarzały się wcześniej sytucje krańcowe, w których z powodów politycznych zginął człowiek - choćby w Łodzi - ale nigdy jeszcze nie miała miejsca sytuacja, jaka wydarzyła się w Gdańsku, czyli udany zamach na przedstawiciela władzy, w tym przypadku samorządowej.

I po Donaldzie [POGODA]

Redaktor | 13 sty 08:04 Kolejny nadchodzący niż Niemcy nazwali Florenz. Prowadzi on dwa fronty, oczywiście pierwszy z nich jest ciepły (tak jest zawsze), a drugi - chłodny.

Mistrz zbyt silny dla Pałacu

Redaktor | 12 sty 20:13 Bydgoskie siatkarki przegrały w Policach z Chemikiem 0:3. To druga w tym sezonie porażka z mistrzem Polski.