Nocny turniej piłkarski w hali [WYNIKI, ZDJĘCIA]

Redaktor | 22 mar 19:13 W Nocnym Turnieju piłki nożnej wystartowało osiem cierpiących na bezsenność ekip. Rywalizowały one o Puchar Saloniku Piłkarskiego Golden Goal. W zawodach bezdyskusyjne zwycięstwo zanotował zespół PPHU Dach. Za plecami tej ekipy uplasowały się, odpowiednio: Martech i Camel Pizza.

Jak wojak Olszewski bombę ekologiczną rozbrajał [SATYRA]

Redaktor | 22 mar 18:33 Ktoś powie, że sprawa terenów pozachemowskich jest zbyt poważna, żeby sobie z niej żarty stroić, ale szopkę, jaką zafundował mieszkańcom Łęgnowa i okolic poseł Platformy Obywatelskiej Paweł Olszewski, trudno inaczej skwitować.

Stabilne ceny prądu dla gospodarstw domowych

Reklama | 22 mar 15:39 W 2019 r. ceny energii elektrycznej dla klientów indywidualnych Enei nie wzrosną i pozostaną na tym samym poziomie co w roku 2018. Zapewniają to przyjęte nowe ustawowe regulacje, które mają zastosowanie od 1 stycznia 2019 roku.

Derby regionu w lidze piłkarek. Zaproszenie

Redaktor | 22 mar 08:16 Piłkarki zapraszają na mecz 13. kolejki I ligi kobiet (grupa północna), w którym KKP Bydgoszcz zmierzy się z Unifreeze Górzno. Bydgoszczanki rundę wiosenną rozpoczęły od okazałego zwycięstwa z Medykiem II Konin 4:1, zaś zespół z Górzna uległ na własnym boisku drużynie Stomilanki Olsztyn 1:3.

Bomba ekologiczna. Spotkanie na najwyższym szczeblu

Redaktor | 22 mar 07:21 Wojewoda kujawsko-pomorski zaprosił władze miasta, posłów, europarlamentarzystów, radnych miejskich i wojewódzkich, przedstawicieli mieszkańców Łęgnowa oraz najważniejszych urzędników od ochrony środowiska do debaty o tym, co począć z bombą ekologiczną na terenach pozachemowskich.