Description of Image

Kobiece święto nad Wisłą. „Wiły Wianki” wracają do Fordonu

Redaktor | 18 cze 08:42 W najbliższą niedzielę, 21 czerwca, na Bulwarach Wiślanych w Fordonie odbędzie się trzecia edycja wydarzenia „Wiły Wianki”. To plenerowe, rodzinne spotkanie będzie okazją do wspólnego powitania lata, nawiązania do słowiańskich tradycji i celebrowania kobiecej wspólnoty. Start o godzinie 16.00

Mieszkańcy Fordonu chcą bronić górek przed zabudową. Będzie otwarte spotkanie

Redaktor | 17 cze 11:43 We wtorek, 23 czerwca, w Klubie Heros przy ul. gen. Thomée 1 o godz. 17.00 odbędzie się otwarte spotkanie dotyczące zapisów planu ogólnego Bydgoszczy. Mieszkańcy Fordonu, społecznicy i radni będą rozmawiać o przyszłości terenów zielonych, w tym Górek Fordońskich oraz Polany Piknikowej przy ul. Orląt Lwowskich.
-->