Msza w rocznicę śmierci generała „Nila”

Redaktor | Wczoraj 10:23 W najbliższą sobotę (24 lutego) w kościele garnizonowym zostanie w Bydgoszczy odprawiona uroczysta Msza św. w intencji generała Augusta Fieldorfa „Nila”. Tego dnia przypada 65. rocznica śmierci zamordowanego przez komunistów generała.  

Zaginęła kobieta [KOMUNIKAT POLICJI]

Redaktor | Wczoraj 09:49 Komisariat Policji Bydgoszcz Błonie poszukuje Jolanty Domek, lat 39, zamieszkałej w Bydgoszczy przy ul. Waleniowej, która 21 lutego 2018 r. o godzinie 8:30 opuściła miejsce zamieszkania, nie informując nikogo, gdzie się udaje i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Klęska Bruskiego [SATYRA]

Redaktor | 20 lut 13:22 I stało się! Rafał Bruski poległ w wyborach na „Bydgoszczanina Roku”. Dobre serce, jakie czasami okazujemy, każe nam wspierać przegranych, zanućmy więc zapomnianą już trochę przyśpiewkę sympatyków piłkarskiej reprezentacji Polski: „Nic się nie stało! Rafale! Nic się nie stało”.

Dlaczego zginęli? Po wypadku pod Zakrzewem

Redaktor | 20 lut 13:22 Aleksandrowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Zakrzewo. W wyniku zderzenia zginęły trzy osoby, dwie zostały ciężko ranne.