I kwitnie miesiąc maj...

Redaktor | Wczoraj 08:00 Ostatnie chmury niżu Vadjma odchodzą już na Białoruś. U nas pozostaje lazurowe niebo i wspaniały, słoneczny, majowy weekend.

Ratujmy hokej. Pierwsza liga Bydgoszczy się należy [PODPISZ PETYCJĘ]

Redaktor | 18 maj 12:34 Tygodnik Bydgoski apeluje do prezydenta miasta, by zmienił decyzję o odmowie finansowania bydgoskiego hokeja. I przyłącza się do akcji, którą ogłosił na Facebooku Krzysztof Drozdowski, publicysta historyczny: - Zbieramy pieniądze na naszych hokeistów, którzy wywalczyli awans do pierwszej ligi, lecz możliwości finansowe mają za małe i nie stać ich na występy.

Wiesław Trzeciakowski świętuje jubileusz twórczości

Redaktor | 15 maj 08:41 - Po 40 latach pracy intelektualnej i duchowej jestem w takim miejscu, z którego „człowiek widzący” wie, że literatura nie jest z tego świata. Galeria Autorska zaprasza na obchody jubileuszu pracy twórczej Wiesława Trzeciakowskiego.

Nowa Wenecja, apartamenty dla elity

Redaktor | 14 maj 20:02 Z widokiem na Wyspę Młyńską zbudowane zostaną nowoczesne apartamenty Nowa Wenecja. Taras na dachu, dostęp do mieszkań za pomocą smartfonów, czy ładowarka do samochodów elektrycznych, to udogodnienia, które mają znaleźć się w budynku.