Paliło się auto na Chemicznej [ZDJĘCIA]

Redaktor | 16 sty 19:34 Pożar samochodu Fiat Panda przy ulicy Chemicznej. Kolejny raz do akcji wyruszyli strażacy z JRG SP PSP Bydgoszcz. Tym razem wysłano jeden zastęp. Po dojeździe na miejsce okazało się, że cała komora silnika samochodu objęta była płomieniami. Dzięki sprawnej akcji gaśniczej pojazd nie uległ całkowitemu spaleniu. Na czas działań ulica była zablokowana.

Opera odwołuje sobotnią „Halkę”

Redaktor | 16 sty 18:39 Z powodu ogłoszonej przez prezydenta RP Andrzeja Dudę żałoby narodowej po tragicznej śmierci prezydenta gdańska Pawła Adamowicza Opera Nova w Bydgoszczy odwołuje spektakl opery Stanisława Moniuszki „Halka”19 stycznia o godz.19.00.

Zawisza Bydgoszcz rusza po awans

Redaktor | 16 sty 17:18 Piłkarze Zawiszy Bydgoszcz rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej V ligi. Bedą trenować codziennie. Tymczasem koordynatorem do spraw szkolenia w klubie został Michał Żurowski.

Chóry z kraju i zagranicy będą kolędować w bydgoskiej bazylice

Redaktor | 16 sty 14:00 XI Festiwal Chórów Akademickich „Akademickie kolędowanie” odbędzie się w niedzielę 20 stycznia w parafiach regionu. Na koncert galowy, z udziałem wszystkich zaproszonych chórów, organizatorzy zapraszają do Bazyliki pw. św. Wincentego à Paulo w Bydgoszczy.

Chemik trenuje, rywale rezygnują

Redaktor | 16 sty 09:20 Piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz od niemal tygodnia przygotowują się do rundy wiosennej III ligi. W piątek (18 stycznia) rozegrają pierwszy sparing.

Nadchodzą Gerd i Hinne [POGODA]

Redaktor | 16 sty 06:32 Trzymając się konwencji wprowadzonej przez niemieckie służby meteo, mógłbym zatytułować dzisiejszą prognozę "Donald zniknął, Angela uciekła na południe".