Sponsor przychodzi, zawodnik odchodzi [ENEA ASTORIA]

Redaktor | 18 lip 19:58 Enea Astoria Bydgoszcz pozyskała strategicznego sponsora - poinformował klub. W czwartek (18 lipca) podał też, że karierę kończy Jakub Dłuski, jeden kluczowych zawodników poprzednich lat. - Myślę, że to dobry moment - powiedział nam zawodnik.

SPEED batem na piratów drogowych [ZDJĘCIA]

Redaktor | 18 lip 19:43 W naszym województwie już od piątku (19 lipca) działać zacznie policyjna grupa „SPEED”. To policjanci ruchu drogowego i ich szybkie BMW z wideorejestratorami, którzy ścigać będą zwłaszcza tych, którzy za nic mają ograniczenia prędkości.

Wojsko sprzedaje mieszkania w atrakcyjnych cenach. Przetargi już w sierpniu [ZDJĘCIA]

Redaktor | 18 lip 18:43 W sierpniu bydgoski OR AMW w Bydgoszczy wystawi na sprzedaż kolejne mieszkania położone na terenie województwa łódzkiego i kujawsko-pomorskiego. Na przetarg trafią lokale w Leźnicy Wielkiej i Grupie o powierzchni od 44 do 82 m2. Ceny wywoławcze wahają się od 55 tys. zł do 81 tys. zł. Zyski ze sprzedaży lokali Agencja przeznaczy na budowę mieszkań dla żołnierzy.

Handlarz narkotyków zatrzymany w Fordonie

Redaktor | 18 lip 17:53 Policja zatrzymała mężczyznę, który w mieszkaniu miał ponad 20 gramów amfetaminy i niemal 200 marihuany. 25-latek odpowie za posiadanie i uczestnictwo w obrocie znacznej ilości narkotyków.

Dwa bydgoskie szpitale są najlepsze w kraju

Redaktor | 18 lip 14:46 W ogólnopolskim rankingu Wojewódzki Szpital Dziecięcy w Bydgoszczy i bydgoskie Centrum Onkologii okazały się najlepsze wśród tego typu placówek w kraju. Województwo kujawsko-pomorskie pod względem poziomu lecznictwa szpitalnego uplasowało się na drugim miejscu.