Wielka widmowa Bydgoszcz [FELIETON JAROSŁAWA JAKUBOWSKIEGO]

Jarosław Jakubowski | 14 lis 10:01 Spodobało mi się hasło wyborcze jednego z kandydatów na prezydenta miasta nad Brdą: „Wielka Bydgoszcz”. Krótkie i marzycielskie. Ten drugi też miał krótkie, ale raczej buchalteryjne: „Tylko konkrety”. Gdyby oba hasła ze sobą zderzyć, wyszłoby, że największym konkretem Bydgoszczy jest jej wielkie zakompleksienie.

Przed nami ochłodzenie [POGODA]

Redaktor | 14 lis 06:28 Zanosi się na budowę wielkiego wyżu, obejmującego również Skandynawię. Znajdziemy się wkrótce w jego centrum, co w połowie przyszłego tygodnia przyniesie nam prawdopodobnie ochłodzenie i pierwsze nocne mrozy.

Przebudowa zacznie się ulewą [POGODA]

Redaktor | 13 lis 06:42 Dziś po południu spodziewany jest intensywny deszcz. Układ atmosfery, który dotąd przynosił nam ciepłe powietrze, powoli zaczyna się odwracać

Zaginęła schorowana kobieta

Redaktor | 12 lis 20:32 Komisariat Policji Bydgoszcz Błonie poszukuje Ireny Jaskóły, lat 85, zamieszkałej w Bydgoszczy przy ul. Stawowej. Kobieta jest po dwóch udarach, przyjmuje na stałe leki.

Polska premiera filmu z Emmą Thompson na EnergaCAMERIMAGE 2018

Redaktor | 12 lis 20:14 W środę wieczorem (14 listopada) w Operze Nova w Bydgoszczy podczas 26. Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych EnergaCAMERIMAGE, zainaugurowany zostanie nowy cykl „Na straży naszych praw”. Przegląd powstał z inicjatywy Naczelnej Rady Adwokackiej i Okręgowej Rady Adwokackiej w Bydgoszczy. Na początek zobaczymy polską premierę filmu „The Children Act” z...

Kobiety IT spotykają się w Bydgoszczy

Redaktor | 12 lis 17:53 Po raz drugi w Bydgoszczy odbędzie się konferencja Kobiety IT. Organizowane wspólnie przez Nokię i Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego wydarzenie wspierają również rodzime szkoły wyższe.