Trwają poszukiwania 77-letniego brodniczanina

Redaktor | 8 lis 15:59 50 osób i pies tropiący biorą udział w poszukiwaniach 77-letniego Bernarda Wudzińskiego. Mężczyzna ostatni raz widziany był 6 listopada, na drodze wojewódzkiej 544 – szedł w kierunku Działdowa.

Prezes Kanclerz odkrył nowe karty Polonii [POLONIA1920.PL]

Redaktor | 7 lis 21:22 Podczas czwartkowej (7 listopada) konferencji na Polonii, prezes Jerzy Kanclerz ogłosił nazwiska dwóch kolejnych żużlowców bydgoskiej drużyny.  Przekazał też, kto będzie kapitanem w sezonie 2020 i zdradził informację o porozumieniu z młodym talentem BTŻ-u Bydgoszcz.

Śmiertelny wypadek w Głuchowie

Redaktor | 7 lis 16:23 W czwartek 7 listopada w Głuchowie (gm. Chełmża) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Po zderzeniu ciężarowego volvo i osobowego bmw zmarła 43-latka kierująca osobówką. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia oraz proszą świadków o kontakt.

„Nieplanowane”. Film, który przynosi nadzieję [RECENZJA]

Redaktor | 6 lis 16:25 1 listopada miała miejsce polska premiera długo wyczekiwanego filmu „Nieplanowane” (org. „Unplanned”). Amerykańska produkcja, będąca ekranizacją bestsellerowej książki o tym samym tytule, ukazuje kulisy działania Planned Parenthood, największej na świecie organizacji zajmującej się sprzedażą „usług” aborcyjnych.

Nowe radiowozy dla „drogówki” [ZDJĘCIA]

Redaktor | 6 lis 09:44 Do komend w całym kraju trafią kolejne oznakowane radiowozy, marki Hyundai i30. Za zakup samochodów decyzją Komendy Głównej Policji odpowiadała Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy.

Ciemne chmury, deszcz i wiatr [POGODA]

Redaktor | 6 lis 05:34 Rozległy niż, który wędruje na wschód, jest już nad Rosją. jego zatoka, nazwana przez niemieckich meteorolgów Arne, sięga porzez Polskę aż nad wyspy Brytyjskie.