Mistrzostwa udane dla Bydgoszczy. Co nam dało EURO U-21?

Redakcja | 11 lip 2017 Średnio 9 tysięcy widzów na każdym meczu, ponad stu dziennikarzy z 11 krajów oraz ponad 7 tysięcy publikacji w ciągu roku – to bydgoski bilans piłkarskich Mistrzostw Europy do lat 21, które odbyły się w czerwcu w Polsce.

Kownacki o artykułach niemieckiego FAZ i Wyborczej: „To kłamstwa”

Redakcja | 11 lip 2017 - Nie utrzymywałem, nie utrzymuję i utrzymywać nie zamierzam kontaktów z organizacjami prorosyjskimi oraz partią Zmiana – oświadczył wiceminister obrony narodowej Bartosz Kownacki. Poseł PiS zażądał sprostowania od gazety Frankfurter Allgemeine Zeitung i Gazety Wyborczej, która powołała się na niemiecką publikację.

Bezrobocie rekordowo niskie, a zarobki szybko rosną

Wojciech Bielawa | 11 lip 2017 Stopa bezrobocia w Bydgoszczy na koniec czerwca wyniosła 4,3 procent – podaje Powiatowy Urząd Pracy. GUS policzył natomiast, że pensje w naszym regionie rosną najszybciej w Polsce – średnio o 7,9 procent w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Wciąż zarabiamy jednak mniej, niż mieszkańcy innych regionów.

Pijany policjant prowadził samochód. Już został zwolniony

Redaktor | 10 lip 2017 Funkcjonariusz policji z Bydgoszczy został zatrzymany do rutynowej kontroli. Okazało się, że prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Komendant wojewódzki policji w Bydgoszczy podjął decyzję o natychmiastowym zwolnieniu funkcjonariusza ze służby.