Rozpoczęła się budowa Outlet Center Bydgoszcz

Redaktor | 5 sie 2017 Ponad 100 popularnych marek w niskich cenach, dogodny dojazd i parking na ponad 800 samochodów – tak będzie wyglądać Outlet Center Bydgoszcz. Obiekt powstanie przy ulicy Fordońskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie IKEA. Budowa właśnie się rozpoczęła.

Rowery z duszą powstają przy Długiej

Magdalena Liczkowska | 5 sie 2017 Oryginalne, niepowtarzalne, przyciągające wzrok przechodniów – takie są powstające w Bydgoszczy rowery Goody Cycles. Jeden z jednośladów będzie można wylicytować podczas sierpniowej „Kolacji na Wyspie”.

Weekend w mieście [PRZEWODNIK]

Redaktor | 4 sie 2017 Rzeka Muzyki, festyn harcerski i Akademia Sztuki Cyrkowej to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych na ten weekend. Zobacz, co jeszcze będzie się działo w Bydgoszczy!

„Ogórkiem” do Myślęcinka z przewodnikiem

Redaktor | 3 sie 2017 Zabytkowe „ogórki” wożą pasażerów po najciekawszych trasach w Bydgoszczy we wszystkie wakacyjne weekendy. W sierpniu dodatkową atrakcją podczas jazdy tymi autobusami będzie przewodnik, który zaznajomi mieszkańców miasta i turystów z ciekawostkami dotyczącymi Myślęcinka.

Najnowszy Tygodnik Bydgoski już w sprzedaży. Co w numerze?

Redaktor | 3 sie 2017 25 numer Tygodnika Bydgoskiego trafił w czwartek (3.08) do kiosków. Tematem tygodnia są zmiany w sądach powszechnych. Ponadto: poradnik dla osób korzystających z programu 500 plus, wywiady, opinie, historia, sport i program TV.