Pięć języków miłości

Redaktor | 16 kwi 2017 Gary Chapman, autor bestsellerowych poradników, terapeuta par w kryzysie, najbardziej znany jest z prostego, a rewolucyjnego odkrycia: wiele problemów małżeńskich nie bierze się z braku miłości, a z tego, że nie czujemy się kochani. Być może druga osoba okazuje miłość w inny sposób, niż oczekujemy?

Bydgoska Święconka na Starym Rynku [GALERIA]

Redaktor | 15 kwi 2017 Jak co roku, na bydgoskim Starym Rynku odbyło się wspólne święcenie wielkanocnych pokarmów. Potrawy pobłogosławił ordynariusz diecezji bydgoskiej biskup Jan Tyrawa.

Skład kosmetyków jak tablica Mendelejewa

Redaktor | 15 kwi 2017 Na rynku konsumenckim, obok wysoko przetworzonej żywności, obecne są także wysoko przetworzone kosmetyki, których skład często obejmuje kilkadziesiąt substancji. Jak rozpoznać, które z nich mogą być szkodliwe dla zdrowia?

Obcokrajowcy zagrają i zaśpiewają w MCK

Magdalena Liczkowska | 15 kwi 2017 Koncert „Jesteśmy tutaj!" to część projektu "Bydgoszcz otwarta i tolerancyjna". W jego ramach na scenie MCK wystąpią muzycy z Ukrainy, Włoch, Chin, Łotwy i Ghany na co dzień mieszkający w Bydgoszczy.

O. Sierzputowski: Tak widzę Chrystusa na drodze krzyżowej

Magdalena Gill | 14 kwi 2017 – Chcieliśmy pokazać liberalizm, egocentryzm, banalizację seksualności i wszystko, co dotyka dziś młodych, a jednocześnie biednego, zakrwawionego Chrystusa, który nie boi się wejść w ten świat ze swoją miłością i z miłości umrzeć – opowiadają autorzy scenariusza młodzieżowej drogi krzyżowej w rozmowie z Magdaleną Gill.