Bydgoska moda na rowery. Na dwóch kółkach do ślubu

Magdalena Liczkowska | 27 maj 2017 Narzędzie rekreacji, środek transportu, doskonały sposób na poprawę kondycji i odstresowanie. Z roweru korzysta na co dzień coraz więcej osób. Para bydgoszczan postanowiła nawet wziąć ślub na dwóch kółkach.

Fakty i mity o treningu siłowym. Bydgoski trener personalny radzi

Redaktor | 27 maj 2017 Trening siłowy to forma aktywności fizycznej wybierana przez mężczyzn oraz kobiety, którym zależy na uzyskaniu wyrzeźbionych mięśni, siły oraz sprawności fizycznej. Niestety, na jego temat – zwłaszcza w zasobach Internetu – wciąż jeszcze krąży wiele mitów, które wprowadzają w błąd osoby zastanawiające się nad jego rozpoczęciem.

Ukraińcy na UKW: "Nie chcę wyjeżdżać z Bydgoszczy"

Magdalena Gill | 27 maj 2017 20-letnia Anastazja Tereszczenko założyła na UKW Bractwo „Tryzub” i opiekuje się ukraińskimi studentami. - Oprowadzam ich po mieście i tłumaczę, że tu nie przechodzi się na czerwonym świetle, a w autobusach nie jeździ się bez biletu – opowiada.

Europa nie kończy się na Polsce

Andrzej Pawełczak | 26 maj 2017 – Ukraińcy przyjeżdżają do Polski przede wszystkim z powodów ekonomicznych. Oni potrzebują pracy, a my pracowników – mówi Krzysztof Sikora, konsul honorowy Ukrainy w Bydgoszczy.

Były bydgoski radny Rafał P. usłyszał prokuratorskie zarzuty

Redaktor | 25 maj 2017 Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga postawiła byłemu bydgoskiemu radnemu Rafałowi P. zarzuty fizycznego i psychicznego znęcania się nad żoną oraz zakłócenia miru domowego. Były polityk PiS nie przyznaje się do winy. Dostał zakaz zbliżania się do żony.

Apartamenty dla wybranych powstaną nad Młynówką

Wojciech Bielawa | 25 maj 2017 Nowa Wenecja to pierwsza od wielu lat inwestycja mieszkaniowa w okolicy Wyspy Młyńskiej. Choć ratusz nie wydał jeszcze pozwolenia na budowę apartamentowca, to projekt wzbudza liczne kontrowersje wśród mieszkańców.

Nowy „Tygodnik Bydgoski” już w kioskach

Redakcja | 25 maj 2017 W czwartek, 25 maja, ukazał się nowy numer „Tygodnika Bydgoskiego”. Jak zwykle przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych artykułów, wywiadów, opinii i komentarzy. O czym przeczytacie w tym wydaniu?