Piknik Naukowo-Rodzinny zakończył Bydgoski Festiwal Nauki

Redaktor | 27 maj 2017 Już po raz ósmy pięć bydgoskich uczelni zorganizowało Bydgoski Festiwal Nauki. Liczba imprez - ponad 880, w których można było przez cztery dni wziąć udział - przyprawiała o zawrót głowy. Festiwal zakończył w sobotę piknik na Wyspie Młyńskiej.

Bydgoska moda na rowery. Na dwóch kółkach do ślubu

Magdalena Liczkowska | 27 maj 2017 Narzędzie rekreacji, środek transportu, doskonały sposób na poprawę kondycji i odstresowanie. Z roweru korzysta na co dzień coraz więcej osób. Para bydgoszczan postanowiła nawet wziąć ślub na dwóch kółkach.

Fakty i mity o treningu siłowym. Bydgoski trener personalny radzi

Redaktor | 27 maj 2017 Trening siłowy to forma aktywności fizycznej wybierana przez mężczyzn oraz kobiety, którym zależy na uzyskaniu wyrzeźbionych mięśni, siły oraz sprawności fizycznej. Niestety, na jego temat – zwłaszcza w zasobach Internetu – wciąż jeszcze krąży wiele mitów, które wprowadzają w błąd osoby zastanawiające się nad jego rozpoczęciem.

Ukraińcy na UKW: "Nie chcę wyjeżdżać z Bydgoszczy"

Magdalena Gill | 27 maj 2017 20-letnia Anastazja Tereszczenko założyła na UKW Bractwo „Tryzub” i opiekuje się ukraińskimi studentami. - Oprowadzam ich po mieście i tłumaczę, że tu nie przechodzi się na czerwonym świetle, a w autobusach nie jeździ się bez biletu – opowiada.