Dziennikarz widzący duszą

Redaktor | 27 sie 2017 Pomysł na klub wyrósł z konieczności szukania środków do życia w momencie, gdy postępująca jaskra całkowicie odebrała Grzegorzowi Dudzińskiemu wzrok. Obecnie „Światłownia” świętuje 5-lecie.

Odchudzanie na urlopie – to możliwe?

Redaktor | 27 sie 2017 Czas urlopów nie kojarzy się z okresem przyjaznym dla szczupłej sylwetki. Szwedzkie stoły, all inclusive, wysokokaloryczne desery, alkohol... Tymczasem wpływ na dodatkowe kilogramy ma nie tylko to, co jemy, ale też kiedy i na czym jemy, a nawet, czy się stresujemy.

Chemik wygrywa derby Bydgoszczy

Redaktor | 26 sie 2017 W rozegranych w sobotę (26 sierpnia) IV-ligowych derbach Bydgoszczy piłkarze Chemika pokonali Polonię. Lider tabeli wygrał z rywalem zza miedzy 4:1.

Ze Szwederowa do centrum pojedziemy tramwajem

Wojciech Bielawa | 26 sie 2017 Prace nad przebudową ulicy Kujawskiej mają się rozpocząć jeszcze w tym roku. Z ronda Bernardyńskiego na Kujawskie tramwaj pojedzie za trzy lata. Po nowych torach bydgoszczan wozić będzie 18 nowych swingów.

Monstrancja Fatimska w Bydgoszczy

Redaktor | 26 sie 2017 Monstrancja Fatimska – dar Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem i Fundacji Aniołów Miłosierdzia – odbywa Pielgrzymkę Pokoju. Maryja, niosąca Jezusa w Niepokalanym Sercu, przejdzie przez polskie miasta, by jesienią 2017 r. wyruszyć z polskimi pielgrzymami do Fatimy.