Bydgoszcz gotowa na mistrzostwa świata

Redaktor | 25 lut 19:47 Naszym zadaniem będzie, żeby jak najszerzej trafić do mieszkańców tych krajów z ofertą przyjazdu i kibicowania swoim zespołom – zadeklarował prezydent Rafał Bruski w czasie konferencji prasowej poświęconej przygotowaniom do World Cup FIFA u-20 Poland 2019.

Piłkarze Brazylii zagrają w Bydgoszczy

Redaktor | 25 lut 16:13 Reprezentacja wicemistrzów świata w futsalu zagra towarzyski mecz z Polską w hali Łuczniczka – poinformował Eugeniusz Nowak, prezes Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Bydgoscy piłkarze mistrzami Polski

Redaktor | 25 lut 08:11 Uniwersytet Jagielloński wśród kobiet i Wyższa Szkoła Gospodarki z Bydgoszczy wśród mężczyzn zwyciężyły w Akademickich Mistrzostwach Polski w futsalu, które zakończyły się w niedzielę w Opolu. W sumie w obu turniejach wystartowało trzydzieści jeden zespołów.

Pucharowe rozgrywki w hali [GALERIA ZDJĘĆ]

Redaktor | 21 lut 19:39 Pucharowy weekend za nami. W sobotnie (16 lutego) popołudnie w kategorii „open” zdecydowanie triumfowała ekipa Martechu. Natomiast dzień później szans swoim rywalom w konfrontacji „old” nie dali piłkarze spod znaku Philipsa.