Piłkarze Chemika zdobyli puchar

Redaktor | 19 cze 20:09 Piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz sięgnęli po Okręgowy Puchar Polski. Podopieczni Piotra Gruszki wygrali w Gniewkowie 2:0, a decydująca bramka padła w 94. minucie spotkania.

Piłkarki Tęczy uhonorowane w ratuszu [ZDJĘCIA]

Redaktor | 18 cze 07:33 Drużyny UKS Tęcza Bydgoszcz zajęły świetnie zagrały w ogólnopolskim turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” na początku maja. W poniedziałek (17.06) z piłkarkami i ich trenerami spotkała się zastępca prezydenta Iwona Waszkiewicz.

Zawisza Bydgoszcz rośnie w siłę [ZDJĘCIA]

Redaktor | 14 cze 11:16 Sponsorzy, trenerzy, sztab szkoleniowy, działacze i sympatycy Zawiszy Bydgoszcz otrzymali wyróżnienia i podziękowania na podsumowaniu sezonu w czasie ostatniego przed wakacjami spotkania w ramach projektu Zawisza Business Club.

Memoriał godny pamięci Ireny Szewińskiej [ZDJĘCIA]

Redaktor | 13 cze 08:33 Ozdobą 1. Memoriału Ireny Szewińskiej w Bydgoszczy były biegi na 400 metrów kobiet i 800 metrów mężczyzn oraz występ młociarzy. Kibice zapamiętają też uroczystą oprawę zawodów i wyświetlony na telebimie słynny bieg Ireny Szewińskiej na stadionie Zawiszy z 1976 roku, w którym pobiła rekord świata na 400 metrów.