Piłkarskie wakacje z Chemikiem

Redaktor | 26 cze 12:02 Od lipca Akademia Piłkarska Chemik Bydgoszcz zaprasza na otwarte i bezpłatne treningi piłki nożnej dla dzieci do 12. roku życia. Każdy uczestnik otrzyma dyplom ukończenia Wakacyjnego Kursu Piłkarskiego.

Piotr Słojewski golfowym mistrzem Bydgoszczy

Redaktor | 23 cze 22:51 W bardzo trudnych warunkach atmosferycznych przyszło golfistom rywalizować w tegorocznych mistrzostwach Bydgoszczy. Ostatecznie wygrał Piotr Słojewski i odzyskał tytuł.

Zbiórka na mural Tomasza Golloba

Redaktor | 22 cze 21:53 Od 23 kwietnia 2017 roku Tomasz Gollob bierze udział w najważniejszych zawodach w swoim życiu. Wsparciem do wygrania tych zawodów, na pewno będzie mural, który zostanie wykonany na bydgoskim Miedzyniu.

Liga braci. Szachowa rozgrywka rozstrzygnięta [ZDJĘCIA]

Redaktor | 17 cze 09:04 W ostatniej rundzie Pierwszej Międzyszkolnej Bydgoskiej Ligi Szachowej wygrali bracia... ale nie Kacprzakowie z Bydgoszczy, a Paproccy z Borówna. W klasyfikacji generalnej po pięciu rundach triumfowali bydgoszczanie.

Będą derby! Ale jakie? BKS walczy o IV ligę

Redaktor | 17 cze 08:42 W przedostatniej kolejce piątej ligi BKS Bydgoszcz miał szansę wdrapać się na fotel lidera i przybliżyć się zdecydowanie do awansu o klasę wyżej. Nie udało się, bydgoszczanie na boisku przy ul. Sielskiej zaledwie zremisowali z liderem, Pomorzaninem Toruń.

Finał ligi szachowej

Redaktor | 14 cze 07:39 Ostatni turniej w ramach projektu „Edukacja przez szachy” odbędzie się już w sobotę (16 czerwca). Organizatorzy zapraszają do Auditorium Novum na Uniwersytecie Techniczno-Przyrodniczym przy ul. Kaliskiego 7.