Wisełka z Solca najlepsza wśród orlików

Redaktor | 11 mar 13:12 W hali OSiR w Solcu Kujawskim  odbył się finał Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi Orlika. Najlepszą ekipą okazała się miejscowa Wisełka, która wyprzedziła SF Junior Nakło i UKS Falę Świekatowo.

Czarne chmury nad CWZS. Samorząd nie może dotować związku sportowego

Redaktor | 10 mar 20:15 Opinia prawna Biura Analiz Sejmowych Kancelarii Sejmu jest jednoznaczna: „Art. 28 ustawy o sporcie ustanawia podstawę dla udzielania dotacji celowych klubom sportowym. Przepis ten expressis verbis nie przewiduje możliwości przyznawania dotacji związkom sportowym”. Cywilno-Wojskowy Związek Sportowy „Zawisza” nie jest klubem.

Chemik wygrał w Toruniu

Redaktor | 8 mar 21:29 W piątkowym meczu Okręgowego Pucharu Polski piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz wygrali na wyjeździe z Pomorzaninem Toruń.

I po sezonie halowym

Redaktor | 8 mar 09:21 Zakończyła się rywalizacja ALH „Wyżyny” pod dachem. W ostatniej kolejce niewiadomych zbyt dużo nie było, ale emocji tradycyjnie nie zabrakło.

Trwa misja Tokio. Mistrzowie pełni optymizmu

Redaktor | 7 mar 13:29 Iga Baumgart-Witan, Marcin Lewandowski i Paweł Wojciechowski po powrocie z niezwykle udanych halowych mistrzostw Europy w Glasgow opowiadali w Bydgoszczy dziennikarzom o swoich przeżyciach, emocjach i planach na przyszłość.

Kacper Sapa piłkarzem Chemika

Redaktor | 5 mar 14:12 Kacper Sapa został nowym piłkarzem Chemika Moderatora Bydgoszcz. Zawodnik został wypożyczony z BKS-u Bydgoszcz.