Apetyty były większe. Polska zajęła szóste miejsce

Redaktor | 7 lip 16:25 W dwóch ostatnich spotkaniach podczas baseballowych Mistrzostw Europy Grupy B reprezentacja Polski w rywalizacji o miejsca 5-8 pokonała Rumunię 10:1 i przegrała z Białorusią 2:12. Polacy zajęli ostatecznie szóste miejsce w turnieju rozegranym w Trnawie oraz Bratysławie (Słowacja) i utrzymali się w Grupie B, choć apetyty były znacznie większe.

Zmarł Christian Reszczyński, wieloletni spiker Astorii

Redaktor | 6 lip 15:24 Dzisiaj dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Zmarł wieloletni spiker naszego klubu, Christian Reszczyński, który ostatni raz komentował nasze spotkanie w sezonie 2013/14 - poinformował klub Enea Astoria Bydgoszcz.

Nowy zawodnik w barwach Enea Astorii [WIDEO]

Redaktor | 29 cze 16:36 Kolejnym nowym koszykarzem Enea Astorii został Mateusz Zębski, który w ubiegłym sezonie reprezentował barwy MKS-u Dąbrowa Górnicza w Energa Basket Lidze – poinformował klub w piątek (28 czerwca). Kontrakt został podpisany na okres roku.

Baseballowy mecz na szczycie w Osielsku

Redaktor | 28 cze 21:11 Bałtycka Liga Baseballu zbliża się do zakończenia fazy grupowej. W sobotę i niedzielę w Osielsku rozegrane zostaną dwa dwumecze. Szczególnie ważny będzie niedzielny pojedynek „na szczycie”.