Weekend w dwóch ligach Dębów Osielsko

Redaktor | 11 maj 06:39 Po majówce z reprezentacjami Polski baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko nie zwalniają tempa i wracają do ligowej rywalizacji na dwóch frontach.

Kujawsko-pomorskie na podium bilardowej olimpiady młodzieży

Redaktor | 11 maj 05:45 Ponad 100 młodych zawodników z całej Polski przez ostatnie dni rywalizowało w Kostomłotach Drugich (Świętokrzyskie) w bilard. To wyjątkowa sytuacja, bo ta dyscyplina na ogólnopolskiej olimpiadzie zagościła po raz pierwszy w historii. Kujawsko-pomorskie zajęło trzecie miejsce w tej rywalizacji.

Nie ma czasu na odpoczynek. Od soboty startujemy z finałami we Wrocławiu!

Redaktor | 10 maj 18:34 Dopiero co cieszyliśmy się z wygranych półfinałów nad Rawlplug Sokołem, a już od soboty przyjdzie nam rozpocząć finałową serię z FutureNet Śląskiem. Stawką jest awans do ekstraklasy, a o wygranej serii mogą decydować niuanse. Wierzmy, że bydgoszczanie wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności.

Liga szachowa zawita znowu do Górska

Redaktor | 10 maj 08:51 Przedostatnia runda Międzyszkolnej Ligi Szachowej odbędzie się w sobotę (11 maja) w Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w Górsku. Aktualnie zapisanych jest 71 uczestników.

Archers Bydgoszcz kontynuują passę zwycięstw

Redaktor | 7 maj 21:25 Bydgoscy futboliści amerykańscy Archers kontynuują swoją zwycięską passę w rozgrywkach Europejskiej Super Ligi. Tym razem w pokonanym polu pozostawili drużynę Dukes Ząbki, a rozegrane w deszczowych warunkach sobotnie (4 maja) spotkanie zakończyło się rekordowym wynikiem 50:0.

W lidze szóstek grad bramek

Redaktor | 6 maj 20:37 W najwyższej klasie rozgrywkowej na uwagę zasługują piłkarski nokaut w wykonaniu ekipy Camel Pizza oraz przebudzenie zespołu Deichmann.