Pucharowe rozgrywki w hali [GALERIA ZDJĘĆ]

Redaktor | Wczoraj 19:39 Pucharowy weekend za nami. W sobotnie (16 lutego) popołudnie w kategorii „open” zdecydowanie triumfowała ekipa Martechu. Natomiast dzień później szans swoim rywalom w konfrontacji „old” nie dali piłkarze spod znaku Philipsa.

Zaginione puchary Zawiszy Bydgoszcz. Sprawę bada prokuratura

Redaktor | 20 lut 19:17 Po wniosku bydgoskich radnych Prawa i Sprawiedliwości Prokuratura Rejonowa Bydgoszcz-Północ bada sprawę „zaginionych” trofeów Zawiszy Bydgoszcz: Pucharu Polski i Superpucharu Polski- poinformował na Facebooku Jarosław Wenderlich, szef klubu PiS w Radzie Miasta.

Złoty Chmara wśród młodzieżowców

Redaktor | 19 lut 11:32 Halowe mistrzostwa Polski w lekkoatletyce były jednocześnie czempionatem młodzieżowców do lat 23. W skoku o tyczce złoty medal zdobył Sebastian Chmara junior (CWZS Zawisza Bydgoszcz) wynikiem 4,80 m.

Iga śmignęła po mistrzostwo Polski

Redaktor | 17 lut 19:10 Iga Baumgart-Witan potwierdziła, że jest w bardzo dobrej formie. Na halowych mistrzostwach Polski w Toruniu zdobyła dziś (17 lutego) złoty medal w biegu na 400 m wynikiem 52.05 s.

Złote medale bydgoskich lekkoatletów

Redaktor | 17 lut 11:14 Adrianna Sułek i Remigiusz Olszewski z Zawiszy Bydgoszcz zdobyli w sobotę (16 lutego) złote medali mistrzostw Polski rozgrywanych w Toruniu.