Dwa złote medale Zawiszy w Toruniu

Redaktor | 1 mar 13:26 Bardzo ciekawy konkurs skoku wzwyż mężczyzn i emocjonujące sprinty zakończone zwycięstwami zawodników Zawiszy Bydgoszcz to najciekawsze wydarzenia pierwszego dnia 64. PZLA Halowych Mistrzostw Polski w Toruniu. Dwudniowa lekkoatletyczna impreza zakończy się w niedzielę.

Grand Prix Klubu Odnowa "Edukacja przez szachy"

Redaktor | 25 lut 15:45 21 lutego, w piątkowe popołudnie został zainaugurowany drugi cykl Grand Prix Klubu Odnowa w ramach projektu "Edukacja przez szachy". Jest to cykl czterech spotkań, rozgrywanych raz na miesiąc, w piątki i czwartki.

Po raz piąty odbędzie się CITY TRAIL w Bydgoszczy

Redaktor | 19 lut 08:27 W niedzielę, 23 lutego myślęcińskie ścieżki znów zapełnią się biegaczami. Po raz piąty odbędzie się przełajowy bieg z cyklu CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden Bydgoszcz w sezonie 2019/2020.

VI turniej z cyklu Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa [ZDJĘCIA]

Redaktor | 17 lut 10:33 W sobotę 15 lutego odbył się VI turniej z cyklu Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa. Młodym zawodnikom zapewniono wyśmienite warunki do gry w Nakielskim Ośrodku Kultury, który zaoferował przestrzenną salę, podawano także gorące napoje i słodycze. Organizacja była na bardzo wysokim poziomie.

Enea nowym sponsorem bydgoskich siatkarzy

mk | 27 sty 15:23 Koncern energetyczny Enea będzie wspierać siatkarzy BKS Visła Bydgoszcz. – Cieszymy się, że mamy bardzo silnego partnera, który zaufał nam w naszej niestety nadal ciężkiej sytuacji – mówił prezes klubu Wojciech Jurkiewicz.

Bydgoscy sportowcy zagrają dla Lidki. W niedzielę mecz charytatywny

Redaktor | 14 sty 16:56 Na leczenie chorej na neuroboreliozę Lidki przeznaczony będzie dochód z meczu koszykówki, który zostanie rozegrany na hali Arena 19 stycznia. Udział wezmą zawodnicy Enea Astorii Bydgoszcz, BKS Visły Bydgoszcz oraz zawodniczki Artego Bydgoszcz i Pałacu Bydgoszcz.