Golf: W lipcu najlepszy Piskorz

Redaktor | 16 lip 10:16 Zbigniew Piskorz zwyciężył lipcowy turniej z serii BKG GOLF CUP 2017 na polu w Myślęcinku. W pasjonującej dogrywce pokonał Piotra Słojewskiego. Trzecie miejsce zajął Wojciech Dutkowski.

Pełne trybuny to też sukces

Redaktor | 15 lip 15:42 – Chcemy zachęcić do wspierania dyscypliny, która jest obecnie chlubą miasta – mówi główny sponsor koszykarek Artego Bydgoszcz Waldemar Kotecki, szef firmy Polwell w rozmowie z Marcelem Stefańskim.

MME w lekkoatletyce: Niech żyje Konrad i Ewa Swoboda [GALERIA]

Redaktor | 15 lip 12:57 - Niech żyje wolność, wolność i swoboda – zabrzmiało ze stadionowych głośników, gdy linię mety biegu na 100 metrów przekroczyła faworytka Ewa Swoboda. Polka zwyciężyła z czasem 11,42 s i za swoimi plecami zdecydowanie pozostawiła Białorusinkę Kristina Cymanowska, która straciła do niej aż 0,12 s. Brąz przypadł Niemce Meyer (11,58 s). Ewa długo celebrowała zwycięstwo...

Trzęsienia ziemi nie będzie [ROZMOWA Z DOMINIKIEM MALICKIM]

Redaktor | 10 lip 10:14 Po nieudanym sezonie Chemika Bydgoszcz do klubu wraca stary trener Piotr Gruszka. O przygotowaniach do nowych rozgrywek mówi wiceprezesem sekcji piłki nożnej BKS Chemik Bydgoszcz Dominik Malicki w rozmowie z Marcelem Stefańskim.

Chemik poznał rywali w meczach sparingowych

Redaktor | 6 lip 10:50 Piłkarze Chemika Bydgoszcz wkrótce rozpoczną przygotowania do rozpoczęcia rozgrywek ligowych. Na razie poznali listę rywali w meczach sparingowych oraz nowego partnera strategicznego klubu.

ME U-21. Hiszpanie zagrali rezerwami i pokonali Serbów 1:0

Wojciech Bielawa | 24 cze 10:01 W piątkowy wieczór Bydgoszcz pożegnała się z ME U-21. Spotkanie Hiszpanów z Serbami obejrzało ponad 12 tysięcy kibiców. Zawodnikiem meczu został wybrany strzelec jedynej bramki Denis Suarez, na co dzień zawodnik FC Barcelona.

Zawisza nigdy nie zginie

Redaktor | 17 cze 17:38 - Naszym zadaniem jest zrobić wszystko, by marka Zawisza Bydgoszcz żyła - deklaruje Krzysztof Bess, prezes Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza Bydgoszcz w rozmowie z "Tygodnikiem Bydgoskim"

Trwają finały Kujawsko-Pomorskiej Ligi Orlika

Redaktor | 13 cze 19:32 16 drużyn ze szkół podstawowych z regionu bierze udział w finałach 9. edycji Kujawsko-Pomorskiej Ligi Orlika w Śliwicach i Lińsku (powiat tucholski). Rywalizują o miano najlepszej piłkarskiej szkoły.

Portugalczycy i Serbowie już przygotowują się do ME U-21

Redaktor | 9 cze 18:30 W czwartek do Bydgoszczy przyleciała młodzieżowa reprezentacja Portugalii. Na obóz przed Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej do lat 21 przylecieli także Serbowie. Obie reprezentacje zagrają na stadionie Zawiszy w sobotę 17 czerwca.

Lekkoatleci z klasą w Bydgoszczy

Redaktor | 3 cze 11:03 Bardzo dobre rezultaty przyniósł 17. Europejski Festiwal Lekkoatletyczny rozegrany w piątek (02.06) na stadionie Zawiszy Bydgoszcz. Ozdobą zawodów był występ Damiana Czykiera na 110 metrów przez płotki, który wypełnił minimum na mistrzostwa świata w Londynie.