Super Bowl w Bydgoszczy nie będzie

Redaktor | 19 lip 11:16 Futboliści amerykańscy nie rozegrają w Bydgoszczy finałowego spotkania Topligi. - Deszcze spowodowały, że mecz mógłby zniszczyć murawę stadionu Zawiszy - tłumaczą przedstawiciele PLFA.

C-WZS ma najlepszą młodzież w Polsce

Redaktor | 19 lip 07:28 Na Gali Sportu Młodzieżowego w Centralnym Ośrodku Sportu w Warszawie ogłoszono wyniki klasyfikacji Systemu Sportu Młodzieżowego za 2017 rok. Zwycięzcą, po raz szósty z rzędu, został Cywilno-Wojskowy Związek Sportowy „Zawisza”, który okazał się najlepszym klubem sportowym w Polsce we współzawodnictwie dzieci i młodzieży.

Klub z Glinek zbroi się na III ligę

Redaktor | 17 lip 20:31 W ostatnim czasie dużo zmian w drużynie Chemik Bydgoszcz. Do klubu dołączyło dwóch nowych zawodników, natomiast kolejnych dwóch nie zobaczymy w następnym sezonie.

Dęby kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa

Redaktor | 15 lip 09:08 Trwa znakomita passa baseballistów Dębów Osielsko. W sobotę (14 lipca) we Wrocławiu odnieśli kolejne dwa wyjazdowe zwycięstwa w rozgrywkach Ekstraligi. Daniel Catalan wybił home runa i 2 hity trzybazowe.

Bydgoszcz stolicą triathlonu [CZ. 1, WYNIKI]

Redaktor | 8 lip 20:38 Kolejna edycja Enea Bydgoszcz Triathlon przeszła do historii. W zawodach uczestniczyło blisko pięć tysięcy zawodników, startujących w różnych kategoriach i na różnych dystansach. Przez dwa dni Bydgoszcz była stolicą tej dyscypliny sportu.

Triathlon moje życie [ROZMOWA]

Jarosław Kopeć | 7 lip 08:47 W Bydgoszczy rośnie nam gwiazda kobiecego triathlonu. Roksana Słupek z Fordonu ma już na koncie pierwsze sukcesy na arenie europejskiej. Marzy o występie na igrzyskach olimpijskich.

Bydgoska pływaczka walczy na mistrzostwach w Helsinkach

Jarosław Kopeć | 6 lip 11:56 Kinga Paradowska (MUKS „Piętnastka” Bydgoszcz) reprezentuje nasze miasto na mistrzostwach Europy juniorów w Helsinkach. W sobotę (7 lipca) wystartuje na swoim koronnym dystansie 200 m stylem zmiennym.