Archers Bydgoszcz kontynuują passę zwycięstw

Redaktor | 7 maj 21:25 Bydgoscy futboliści amerykańscy Archers kontynuują swoją zwycięską passę w rozgrywkach Europejskiej Super Ligi. Tym razem w pokonanym polu pozostawili drużynę Dukes Ząbki, a rozegrane w deszczowych warunkach sobotnie (4 maja) spotkanie zakończyło się rekordowym wynikiem 50:0.

W lidze szóstek grad bramek

Redaktor | 6 maj 20:37 W najwyższej klasie rozgrywkowej na uwagę zasługują piłkarski nokaut w wykonaniu ekipy Camel Pizza oraz przebudzenie zespołu Deichmann.

Święto baseballa w Osielsku [WYNIKI]

Redaktor | 5 maj 09:21 W Osielsku trwa silnie obsadzony XI Turniej Północy o Puchar Dewelopeo w baseballu. O główne trofeum walczą reprezentacje Polski I (seniorzy) i Polski U23, zespół Baseball Stars złożony z obcokrajowców grających w polskich ligach oraz gospodarze - KWK Construction Dęby Osielsko.

Bydgoszcz Archers grają z Dukes Ząbki [TRANSMISJA]

Redaktor | 4 maj 16:17 Bydgoscy futboliści amerykański nie stracili jeszcze w tym sezonie rozgrywek europejskich punktu. W sobotę (4 maja) o 16.00 rozpoczął się na boisku przy ul. Słowiańskiej mecz z Dukes Ząbki.

Zawisza zaprasza do Serocka

Redaktor | 3 maj 13:37 W ramach 23. kolejki klasy okręgowej piłki nożnej Zawisza Bydgoszcz zmierzy się w Serocku z miejscowym Pomorzaninem. Mecz odbędzie się w sobotę (4 maja) o godz. 16.00.