Dęby gromią w lidze bałtyckiej

Redaktor | 20 cze 21:28 Kolejne dwa zwycięstwa odniósł dziś zespół KWK Construction Dębów Osielsko w Bałtyckiej Lidze Baseballu. Grający pierwszy sezon w regularnych rozgrywkach Tytani ze Szczecina nie stawili im zbyt dużego oporu. W weekend następne mecze w ekstralidze.

ZOOleszcz Polonia wygrywa za trzy punkty [POLONIA1920.PL]

Redaktor | 20 cze 19:26 Bydgoszczanie umocnili się na pozycji lidera. Poloniści wygrali 49:41 z pilską drużyną. Motorem napędowym gości byli zdecydowanie Andreas Lyager i Tomas H. Jonasson. Gospodarze podobnie jak w poprzednich meczach pojechali równo. Wszyscy seniorzy ZOOleszcz Polonii przynajmniej raz meldowali się nie pierwszym miejscu.

Chemik zaprasza na wakacyjne treningi

Redaktor | 20 cze 14:02 Akademia Piłkarska Chemika Bydgoszcz zaprasza do uczestnictwa w ósmej edycji akcji Oponeo Wakacje z Chemikiem. Są to otwarte i bezpłatne treningi piłki nożnej dla dzieci do 12. roku życia.

Zawisza Bydgoszcz zaprasza juniorów na otwarte treningi

Redaktor | 20 cze 11:50 Jesteś ambitny, stawiasz sobie wysokie cele, wierzysz w swoje umiejętności, chciałbyś trenować i grać z najlepszymi? Pamiętaj, możesz trenować i grać w piłkę wszędzie, a możesz w Zawiszy Bydgoszcz – tak klub zaprasza młodych piłkarzy do wstąpienia w swoje szeregi.

Piłkarze Chemika zdobyli puchar

Redaktor | 19 cze 20:09 Piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz sięgnęli po Okręgowy Puchar Polski. Podopieczni Piotra Gruszki wygrali w Gniewkowie 2:0, a decydująca bramka padła w 94. minucie spotkania.

Piłkarki Tęczy uhonorowane w ratuszu [ZDJĘCIA]

Redaktor | 18 cze 07:33 Drużyny UKS Tęcza Bydgoszcz zajęły świetnie zagrały w ogólnopolskim turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” na początku maja. W poniedziałek (17.06) z piłkarkami i ich trenerami spotkała się zastępca prezydenta Iwona Waszkiewicz.