Adrianna Sułek została mistrzynią Polski seniorów

Redaktor | 11 cze 08:34 W Krakowie rozegrano Mistrzostwa Polski w Wielobojach i Sztafetach. Jedną z gwiazd zawodów była Adrianna Sułek (Zawisza Bydgoszcz), która ze świetnym rekordem życiowym została po raz pierwszy w karierze mistrzynią Polski seniorów w siedmioboju.

Mistrzowie zapraszają na święto lekkoatletyki [ZDJĘCIA]

Redaktor | 10 cze 22:11 Iga Baumgart-Witan, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek i Marcin Lewandowski spotkali się z bydgoszczanami w Galerii Pomorskiej. Zachęcali do przyjścia na stadion Zawiszy na 1. Memoriał Ireny Szewińskiej i konkurs skoku o tyczce na Wyspie Młyńskiej.

Finał pucharu Chemik zagra przy świetle o godzinie 19:49

Redaktor | 10 cze 20:09 Piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz zagrają w środę (12 czerwca) w finale Okręgowego Pucharu Polski. Mecz będzie wyjątkowy nie tylko z uwagi na stawkę spotkania, ale także z powodu godziny rozpoczęcia - 19:49.

Polonia wypunktowuje Wilki z Krosna [RELACJA POLONIA1920.PL]

Redaktor | 9 cze 20:50 ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz pokonała w IX kolejce 2LŻ zespół Wilków Krosno (62:28). Cała drużyna biało-czerwonych pojechała równo, punktując w każdym biegu, Tylko Marcel Studziński dojechał do mety na końcu stawki i został raz wykluczony za przekroczenie czasu 2 minut przed biegiem.

Dęby ruszają na podbój Europy

Redaktor | 8 cze 11:52 Zwycięstwo w turnieju i awans do wyższej kategorii europejskich pucharów – taki cel stawiają sobie baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko przed wyjazdem do Bułgarii na Kwalifikacje Pucharu Federacji.

Studentki UKW powalczą na Akademickich Mistrzostwach Polski

Redaktor | 7 cze 08:11 To będą trzy dni z piłką ręczną na wysokim poziomie. W piątek w Krakowie rozpoczną się finały Akademickich Mistrzostw Polski, a wystartują w nich zawodniczki i zawodnicy występujący na co dzień w najwyższych klasach rozgrywkowych.

Nasi daleko na piłkarskich mistrzostwach studentów

Redaktor | 6 cze 08:03 Politechnika Opolska po raz trzeci z rzędu wygrała Akademickie Mistrzostwa Polski w piłce nożnej. W finale imprezy, która odbyła się w Lesznie, opolski zespół pokonał Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu 3:0.