Gwiazdy odchodzą z Artego

Redaktor | 25 kwi 06:49 Julie McBride oraz Agnieszka Szott-Hejmej nie będą zawodniczkami Artego Bydgoszcz w przyszłym sezonie 2019/20 - poinformował Klub Sportowy Basket 25.

Liga rozkręciła się na dobre [WYNIKI]

Redaktor | 24 kwi 11:35 Cały czas pozytywnie zaskakuje Hurtownia Motoryzacyjna Gordon. Dobra gra przynosi punkty, a do tego w pakiecie aktualnie trafił się fotel lidera.

W Kutnie Dębom zabrakło szczęścia [RELACJA]

Redaktor | 23 kwi 08:00 Bez zwycięstwa wrócili z przedświątecznej wyprawy do Kutna baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko. Mimo przewagi, jaką mieli w pierwszym meczu, nie potrafili postawić przysłowiowej kropki nad „i”, a w drugim spotkaniu Stal urządziła osielszczanom… przedwczesny dyngus.

Dwie porażki dębów w Kutnie

Redaktor | 20 kwi 20:52 Nie udało się baseballistom KWK Construction Dębów Osielsko wygrać któregoś z dwóch sobotnich spotkań w Kutnie. Blisko sukcesu byli w pierwszym spotkaniu, utrzymując remis w ostatniej rundzie, ale trzybazowy hit Dominika Gajdzińskiego zakończył spotkanie zwycięstwem Stali 6:5.

Niebiesko-Czarni na czele rozgrywek amatorów

Redaktor | 20 kwi 14:41 Po trzeciej kolejce rozgrywek ligi szóstek nastąpiły przetasowania w tabeli. Lider Rafmont spadł na czwartą pozycję po minimalnej porażce, a na czoło wspięli się Niebiesko-Czarni, którzy swoje spotkanie rozstrzygnęli w hokejowych rozmiarach 22:3.

Siatkarki przegrały w Bielsku. Krzywicka najlepsza

Redaktor | 15 kwi 21:50 Po rundzie zasadniczej Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz zajmował piąte miejsce. W play-off nie udało się obronić tej pozycji. Bydgoszczanki przegrały dwukrotnie 1:3 z BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała.