Pałac Bydgoszcz wygrywa. Ma wsparcie marszałka

Redaktor | 5 kwi 23:31 Klub Sportowy Pałac Bydgoszcz S.A. informuje, że w myśl zawartego porozumienia od kwietnia 2018 r., partnerem naszego klubu wspierającym udział zespołu w rozgrywkach Ligi Siatkówki Kobiet zostało województwo kujawsko-pomorskie - poinformował klub na stronie internetowej. Dodatkowe wsparcie chyba pomogło, bydgoszczanki wygrały ważny mecz z BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:1 (26:24,...

Pole golfowe już czynne

Redaktor | 5 kwi 11:05 Po kilku suchych, słonecznych i ciepłych dniach, nasze pole nadaje się do gry – informuje Bydgoski Klub Golfowy.

Turniej golfa dla Tomasza Golloba

Redaktor | 4 kwi 09:48 - Zachęcam wszystkich do udziału w charytatywnym turnieju golfowym dla Tomasza Golloba. Wspierajmy mistrza! – napisał na swoim profilu społecznościowym najlepszy polski golfista Adrian Mereonk.

Awans jest, tylko pieniędzy brak

Redaktor | 30 mar 19:26 Ciekawe wieści dla kibiców hokeja na lodzie. Drużyna BKS Bydgoszcz, która po 18 latach przerwy przypomniała o tradycjach hokejowych w naszym mieście, awansowała w minioną niedzielę do I ligi. Trzeba tu jednak od razu zaznaczyć, że w sportowej walce o to, czy zagra na wyższym poziomie, szanse są znikome.

21. porażka Łuczniczki w sezonie

Redaktor | 24 mar 17:28 „Czasem w sporcie coś pyka, albo nie pyka” – napisał niegdyś na Twitterze trener siatkarzy Łuczniczki Jakub Bednaruk. Dziś (24 marca) w Łuczniczce nic „nie pyknęło”. Porażka we własnej hali z Indykpolem AZS-em Olsztyn 0:3 komplikuje bydgoszczanom walkę o ligowy byt.