Padł rekord frekwencji Międzyszkolnej Ligi Szachowej w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]

Redaktor | 7 kwi 11:40 VIII już runda MLS zagościła ponownie w Bydgoszczy. Po rekordowej frekwencji z poprzedniego turnieju w Toruniu, w którym wzięło udział, aż 124 zawodników, tym razem magiczną liczbę 102 osiągnięto w Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park, z czego aż 82 w Grupie B, czyli debiutantów i zawodników z najniższą V kategorią szachową i 20 zawodników w Grupie A.

Wielka nagroda szachowa przyznana [ZDJĘCIA]

Redaktor | 5 kwi 22:00 Zwycięzcami cyklu Szachowa Grand Prix Klubu Odnowa i „Edukacji przez szachy" w poszczególnych grupach zostali: Mateusz Budnik, Hubert Gabryszewski i Adam Maciejewski.

Szachiści do plansz [ZAPOWIEDŹ]

Redaktor | 3 kwi 20:35 W kwietniu czekają nas dwa duże turnieje. Już w sobotę (6 kwietnia) VIII runda Międzyszkolnej Ligi Szachowej, a w czwartek (4 kwietnia) finał Szachowego Grand Prix Klubu Odnowa i Edukacji przez szachy.

Sezon baseballowy coraz bliżej

Redaktor | 25 mar 06:45 Amerykanie Daniel Catalan i Adan Cabrales ponownie poprowadzą KWK Construction Dęby Osielsko jako trenerzy i zawodnicy. A w polskim baseballu powstała liga licząca… aż 17 zespołów.

Decydująca faza walki szachistów o wielką nagrodę [ZDJĘCIA]

Redaktor | 24 mar 10:23 Za nami trzeci już turniej z cyklu Szachowe Grand Prix Klubu Odnowa i „Edukacji przez szachy”, który odbył się w czwartek (21 marca). Ten nowy cykl zawodów, w którym mogą grać zarówno dzieci jak i dorośli powoli zyskuje kolejnych zwolenników. Tym razem w zawodach wzięło udział 38 szachistów.