Wiosenny powrót do formy. Rusz się teraz!

Redaktor | 2 kwi 08:07 Wiosna zawitała, więc czas obudzić organizm z zimowego snu. Powrót do formy nie musi być trudny. Przestrzegając kilku zasad, szybko przestawimy nasze ciało na wyższe obroty.

Iga zrobiła to, co miała zrobić…

Andrzej Pawełczak | 8 mar 17:59 Kilka miesięcy temu, po igrzyskach w Rio, Iga Baumgart rozważała zakończenie sportowej kariery. Złoty medal, który zdobyła w sztafecie 4x400 m na halowych mistrzostwach Europy w Belgradzie, sprawił, że te plany przynajmniej na razie są nieaktualne.

Lewandowski biegnie po medal halowych mistrzostw Europy

Redaktor | 2 mar 11:05 Jutro rozpoczynają się lekkoatletyczne halowe mistrzostwa Europy. Najbardziej liczymy na Marcina Lewandowskiego, który nie ukrywa apetytu na tytuł mistrzowski w biegu na 1500 metrów. Z medalowymi nadziejami do Belgradu jadą również Iga Baumgart i Paweł Wojciechowski.

Strzelać każdy może

Redaktor | 2 mar 10:57 Od piątku 3 marca na strzelnicy sportowej CWZS Zawisza przy ul. Gdańskiej 163 będzie odbywać się II Rodzinny Turniej Strzelecki dla mieszkańców Bydgoszczy i okolic.

Lewandowski chce zdobyć mistrzostwo Europy w Belgradzie

Redaktor | 22 lut 09:18 W sobotę i niedzielę (18–19 lutego) na Arenie Toruń odbyły się lekkoatletyczne Halowe Mistrzostwa Polski. Bydgoszczanie wypadli bardzo dobrze – wrócili do swoich klubów z 8 medalami. Największą niespodzianką mistrzostw była jednak lokata Norberta Kobielskiego z MKS-u Inowrocław.

W Tokio będzie jeszcze lepiej

Redaktor | 15 lut 15:05 Reprezentanci Regionalnego Towarzystwa Wioślarskiego zdobywają najwyższe laury w kraju i na świecie, indywidualnie i drużynowo. Początek 2017 r. przyniósł kolejne sukcesy.