Bydgoscy wioślarze zdobyli medale na mistrzostwach Europy

Redaktor | 2 cze 18:00 Czwórka bez sternika kobiet w składzie: Monika Chabel (LOTTO-Bydgostia), Joanna Dittmann (LOTTO-Bydgostia), Olga Michałkiewicz (AZS AWF Gorzów Wlkp), Maria Wierzbowska (LOTTO-Bydgostia) wywalczyła brązowy medal mistrzostw Europy. Na drugim stopniu podium stanęli Mikołaj Burda (LOTTO-Bydgostia) i Michał Szpakowski (Zawisza Bydgoszcz) w składzie polskiej czwórki bez sternika mężczyzn.

Dęby wróciły ze Śląska z trzema wygranymi

Redaktor | 20 maj 10:12 Z trzema zwycięstwami w czterech rozegranych meczach Ekstraligi wracają baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko z wyprawy na Górny i Dolny Śląsk. Po sobotnich pogromach mistrzów Polski w Rybniku, w niedzielę osielszczanie podzielili się zwycięstwami z Barons Wrocław.

Bydgoszcz Archers zobaczymy w akcji na żywo w telewizji

Redaktor | 15 maj 20:24 Futboliści amerykańcy Bydgoszcz Archers rewelacyjnie zaczęli sezon. Wygrali wszystkie dotychczasowe pojedynki do zera. W sobotę (18 maja) zagrają w stolicy z Warsaw Eagles. Transmisję ze spotkania przeprowadzi telewizja nSport+. Początek o godz. 12.00

Weekend w dwóch ligach Dębów Osielsko

Redaktor | 11 maj 06:39 Po majówce z reprezentacjami Polski baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko nie zwalniają tempa i wracają do ligowej rywalizacji na dwóch frontach.

Kujawsko-pomorskie na podium bilardowej olimpiady młodzieży

Redaktor | 11 maj 05:45 Ponad 100 młodych zawodników z całej Polski przez ostatnie dni rywalizowało w Kostomłotach Drugich (Świętokrzyskie) w bilard. To wyjątkowa sytuacja, bo ta dyscyplina na ogólnopolskiej olimpiadzie zagościła po raz pierwszy w historii. Kujawsko-pomorskie zajęło trzecie miejsce w tej rywalizacji.

Liga szachowa zawita znowu do Górska

Redaktor | 10 maj 08:51 Przedostatnia runda Międzyszkolnej Ligi Szachowej odbędzie się w sobotę (11 maja) w Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w Górsku. Aktualnie zapisanych jest 71 uczestników.