Facebook: będzie więcej banów dla użytkowników

Jarosław Aleksander | 29 cze 20:04 Kolejni reklamodawcy opuszczają Facebooka. Jest to pokłosie kampanii „Stop Hate for Profit" mającą na celu wprowadzenie totalnej poprawności politycznej w mediach społecznościowych. Ma to też na celu likwidację wszelkich objawów wolności słowa w internecie

Telewizyjny Tygodnik Bydgoski, cz. 4 [ZAPOWIEDŹ]

Redaktor | 20 cze 14:14 Telewizyjny Tygodnik Bydgoski to autorski program redakcji „Tygodnika Bydgoskiego” i „Katolickiej Bydgoszczy”. W kolejnej części duet dziennikarzy podsumowuje mijający tydzień.

Bydgoska Noc Klasyków oczami pasjonatów

Jarosław Aleksander | 19 cze 10:40 Oglądając klasyczne auta spotykamy się z ich właścicielami. Czy miłość do klasyków jest trudna? Czy jest wyborem czy uczuciem. Za każdym autem stoi historia i właściciel który ją pielęgnuje.

Poezja ma dawać ludziom nadzieję [ROZMOWA]

Marta Kocoń | 16 maj 16:00 W poezji trzeba używać małych słów, żeby przypominać o słowach wielkich – tłumaczy Barbara Gruszka-Zych – poetka, dziennikarka, gość specjalny bydgoskiego koncertu „W hołdzie Janowi Pawłowi II”.

Totalna klęska totalnej opozycji [FELIETON]

Krzysztof Drozdowski | 15 maj 12:47 Małgorzata Kidawa Błońska zrezygnowała z dalszego kandydowania na urząd Prezydenta RP. Zrezygnowała bo po serii kompromitujących lapsusów słownych i katastrofalnym spadku w sondażach została sama.

Skupmy się na tym, na co mamy wpływ [ROZMOWA Z PSYCHOLOGIEM]

Marta Kocoń | 6 maj 12:56 Ta sytuacja jest szansą na rozwój dla nas wszystkich – mówi o przeżywaniu izolacji związanej z pandemią psycholog Agnieszka Mlicka. Fundacja „NIE–zwykła” dla Rodziny, której jest współzałożycielką, to jedna z organizacji telefonicznie udzielających w tym czasie wsparcia psychologicznego.

Foliowe rękawiczki i woreczki zalegają wokół marketów

kd | 29 kwi 10:29 Wchodząc do sklepu czy marketu, mamy obowiązek założyć rękawiczki. Te dostarczane są przez same sklepy. Często zdarza się, że gdy skończą się rękawiczki, do założenia wykładane są zwykłe woreczki. Co się z nimi dzieje po wyjściu ze sklepu?